Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Palladium Residence - finalizat 2016 - 8 minute metrou
10

Palladium Residence - finalizat 2016 - 8 minute metrou

Apartament cu 3 camere situat in Palladium Residence, blocul 1, etaj 5 din 11, intr-un imobil construit in anul 2016. Suprafata utila este de 79 mp, inclusiv un balcon de 4 mp (separat de living prin usi culisante din sticla). Compartimentarea este practica si potrivita pentru o familie. Ambele bai ...

2013 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere – 50 mp – lângă Parcul IOR și metrou – Parter
5

Vă propun spre vânzare un apartament de 3 camere, cu o suprafață de 50 mp, situat la parter, într-o zonă excelentă – la doar câțiva pași de Parcul IOR și stația de metrou. Locuința este ideală atât pentru rezidență, cât și pentru investiție (închiriere), având acces rapid la mijloace de transport, școli, ...

1633 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Camere-Pallady-Centrala Proprie-1983 la 5 min.Metrou 1 Decembrie
11

Toate ofertele si ansamblurile din zona Theodor Pallady le gasiti pe site-ul prestige-rezidential.ro Apartament 2 camere disponibil in zona Pallady-Ozana, in apropiere de Penny Market, situat la etajul 4 al unui imobil construit in 1983. Blocul este anvelopat si renovat si foarte bine ingrijit. Locuinta ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Bloc 2019
12
1

Apartament 2 camere - Bloc 2019

Ai ajuns la etajul 1 și deschizi ușa apartamentului. Te primește un hol lung din care se desprind toate camerele, fiecare la locul ei. Compartimentarea e unul din lucrurile pe care le remarci imediat și pe care nu le uiți după vizită. Apartamentul este pozitionat pe Sud și are lumină toată ziua. Balconul ...

2206 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Incalzire in Pardoseala 3 min STB
2

2 Camere Incalzire in Pardoseala 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -97.360 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata utila ...

2253 EUR/m2 | 43 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB
2

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.500 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1802 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB
2
2

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.522 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 ...

1446 EUR/m2 | 83 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB
2

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1828 EUR/m2 | 59 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala
2

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -112.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1600 EUR/m2 | 70 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.835 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1656 EUR/m2 | 72 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie| PROMO Parcare Bonus
7

2 Camere Ideal Investitie| PROMO Parcare Bonus

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -Parcare Bonus Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -4 min STB | Parcare Bonus la avans 50%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finisaje Premium| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Premium|Parcare Semiacoperită| Încălzire în Pardoseală| Mutare Imediata
16

Apartament de 2 camere, situat la etajul 2 din 4, într-un imobil nou, finalizat, conceput pentru un stil de viață modern, confortabil și eficient. Locuința impresionează printr-o compartimentare inteligentă, fiecare spațiu fiind optim valorificat pentru funcționalitate și confort. Apartamentul este ...

2479 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min
2

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.180 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1859 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator | 2 Camere Premium | Încălzire Pardoseală
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.000 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

2299 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere decomandat | Bloc nou | Pallady –Mobilat | Gata de mutat
11

Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire Pardoseala/500 mt STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1501 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea