Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
2 Cam / 51mp / Ozana-Parc Teilor / 2 Locuri Parcare / Bloc 2021
7

Toate ofertele si ansamblurile din zona Theodor Pallady le gasiti pe site-ul prestige-rezidential .ro Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandat Tip imobil - P+4 etaje Suprafata - 51mp An constructie: 2021 Pozitionare: zona Ozana - Parc Teilor Multiple facilitati in apropriere: supermarketuri ...

2324 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera, 30mp, centrala proprie, metrou, AC, Hils Pallady
4
1

DEB REAL ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera situata in ansamblul rezidential Hils Pallady, ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie, intr-o zona moderna si bine conectata la mijloacele de transport. Garsoniera este amplasata la etajul 11 din 11 si se vinde complet mobilata si utilata, ...

2933 EUR/m2 | 30 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
44mp / Garsoniera / Titan-Pallady / Incalzire pardoseala / Centrala
7

Oferta completă pe www. prestige-rezidential .ro DIRECT DEZVOLTATOR COMISION 0% Pallady - metrou Teclu vanzare garsoniera spatioasa, 44 mp, decomandata, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, parcare inclusa! Situat într-o zonă liniștită, dar cu acces rapid la ...

1600 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Teren 2Ha  Drumul Intre Tarlale - A2, pretabil hale + birou (Glina)
12

Teren 2Ha Drumul Intre Tarlale - A2, pretabil hale + birou (Glina)

Teren 20060 mp, cu deschidere la drum paralel cu autostrada Soarelui (Allea Soarelui) pretabil pentru constructia a 2 hale avand amprenta la sol 6145mp, respectiv 1575 mp si a unui corp de birouri cu amprenta la sol de 400 mp. Proiectul dispune de 20 locuri de parcare pentru Tiruri, 20 de locuri de ...

20,060 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
8

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 151.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...

1523 EUR/m2 | 99 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita
5

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1406 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala cu Parcare Inclusa
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -148.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1837 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB
7

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 146.000 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 155.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1676 EUR/m2 | 87 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare
6

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.Efy-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Descoperă noul ansamblu rezidențial, situat într-o zonă linistita, exclusiv rezidentiala, la 500 de metri distanta fata de autobuzul 253 si 330. Ansamblul este compus din 4 blocuri cu ...

2620 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa
7

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 141.500 Euro + TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen ...

2461 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa
10
1

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 140.000 .Euro ...

1175 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa
4

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa

1406 EUR/m2 | 95 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou
8

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 133.000 ...

1356 EUR/m2 | 98 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim
7

2 Camere Gradina Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen finalizare Iunie 2026 Suprafata utila ...

2287 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere – Confort modern, compartimentare eficientă
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -130.200 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -139.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -148.800 Euro + TVA pentru ...

1684 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate
5

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.400 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -131.050 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -138.700 Euro + TVA pentru ...

1613 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
6

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 123.250 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 140.250 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1735 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -5 min N.Teclu/Credit ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 123.000 ...

1403 EUR/m2 | 88 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu
5

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.420 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -128.448 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 136.476 Euro + TVA pentru un ...

1782 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal pentru Familie | Zonă Liniștită + Parcare la Jumătate (avans 50%)
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -118.755 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -122.815 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1668 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -Finalizat/Mutare Rapida
14

Apartament 3 camere spatios -Finalizat/Mutare Rapida

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare 115.000 Euro + TVA pentru un avans de ...

1661 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Gradina
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Gradina

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract - 118.250 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 121.500 Euro + TVA pentru un avans de 15 % ...

2132 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita/Credit Ipotecar 15%
1

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita/Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% TVA GARANTAT 9% pentru antecontractele semnate pana la 31.07.2025! Proiect gata pana la 31.07.2026! Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon ...

1550 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita
1
1

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita

1503 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea