Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Teren 9400 mp Strada Gura solcii
11
3

Teren 9400 mp Strada Gura solcii

Teren Intravilan 9400 mp / 47 m deschidere la 2 strazi strada Gura Solcii si Strada Drumul Saratii, utilitati in apropiere. Terenul nu are constructii si nu este afectat de retele.

9,400 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Super Ofertă-2 Camere-65mp, Titan-Pallady-Metrou
7
1

Super Ofertă-2 Camere-65mp, Titan-Pallady-Metrou

TITAN – PALLADY Oferta completă pe www. prestige-rezidential .ro Apartament 2 camere | Direct Dezvoltator | Comision 0% Detalii: 2 camere moderne și luminoase - 65 mp Bucătărie separată Finisaje premium, predare la cheie Încălzire în pardoseală Centrală termică proprie Posibilitate loc ...

1437 EUR/m2 | 65 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Theodor Pallady
10

Apartament 3 camere Theodor Pallady

Filado Imobiliare va prezinta in exclusivitate spre vanzare un apartament cu 3 camere confort 2, in zona Theodor Pallady, in apropiere de Metrou 1 Decembrie 1918, intr-un imobil finalizat in 1973, bloc anvelopat. Apartamentul este situat la etajul Parter din 10, este decomandat, are o suprafata totala ...

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan Pallady - 3 camere, Metrou 8  minute, Incalzire in pardoseala
8
17

Titan Pallady - 3 camere, Metrou 8 minute, Incalzire in pardoseala

 115.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract   123.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Ansamblul format din 1 bloc a cate 3 scari cu design modern, cuprinde apartamente cu 2 camere tip studio, 2 camere, 3 camere si 4 camere. Locație excelenta în zona Pallady, la doar ...

1554 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare depozit hala spatiu industrial Theodor Pallady - Gara Catelul
5

Vanzare depozit hala spatiu industrial Theodor Pallady - Drumul Intre Tarlale - Garanbsp;Catelu, Bucuresti.nbsp;Imobil are teren suprafata 1.240mp, hala suptafata nbsp;- 600mp,nbsp;inaltime 6ml, accesul se face prin 1nbsp;usanbsp;tip drive in.nbsp;Spatiu este construit din structura metalica si panouri ...

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare teren industrial Pallady - Drumul intre Tarlale - Gara Catelu
2

Vanzare teren industrialnbsp;Theodor Pallady - Soseaua Garii Catelu - Drumul intre Tarlale - Gara Catelu,nbsp;Bucuresti. Proprietate compusa din teren suprafata 2.150mpnbsp;deschidere 43ml la drum de servitute, latimea drumului 10 ml. Utilitati: curent electric, apa(retea publica)nbsp;canalizare(fosa ...

2,150 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3
3

Vanzare depozit hala spatiu industrial Theodor Pallady - Drumul Intre Tarlale - Garanbsp;Catelu, Bucuresti.nbsp;Imobil are teren suprafata 600mp, hala suprafata nbsp;- 300mp(depozit - 260mp, birouri - 40mp),nbsp;inaltime 6.5ml, accesul se face prin 1nbsp;usanbsp;tip drive in.nbsp;Spatiu este construit ...

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 Camere Ikea Pallady COD 234
11

Apartament 3 Camere Ikea Pallady COD 234

Apartament 3 Camere Ikea Pallady COD 234 - Apartament 3 Camere Ikea Pallady - amplasarea excelenta pe Bdul Th Pallady - An de constructie 2026 - suprafata utila de 105 mp. - et 1 al unui bloc cu 11 etaje - este decomandata, beneficiaza de tamplarie PVC, usa metalica la intrare si usi de ...

1600 EUR/m2 | 105 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsonira de vanzare in zona Theodor Pallady
3
7

Garsonira de vanzare in zona Theodor Pallady

Vanzare garsoniera in zona Theodor Pallady,etaj 5 din 7,bloc construit in 1986,suprafata 40 mp.Pret avantajos pentru o locuinta ideala pentru o persoana sau cuplu.Garsoniera este luminoasa,cu camera spatioasa,bucatarie separata si baie,dispune de balcon inchis si spatiu de depozitare.Garsoniera se vinde ...

1700 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare apartament de doua camere zona Pallady
5
25

Vanzare apartament de doua camere zona Pallady

Propun spre vanzare apartament cu doua camere complet mobilat si utilat in zona Pallady vis a vis de statia de metrou Nicolae Teclu.Apartamentu dispune de o suprafta de 50mp situat la etajul 5 an constructie 1983.

1500 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Theodor Pallady
5
5

Garsoniera Theodor Pallady

Oportunitate excelenta! Vand garsoniera situata in zona Theodor Pallady, la etajul 2 al unui bloc curat si ingrijit. Cu o suprafata de 28 mp, aceasta locuinta este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Detalii: Etaj 2, bloc linistit Suprafata 28 mp, compartimentare functionala Bucatarie ...

1893 EUR/m2 | 28 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Pallady
9
23

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Pallady

Se vinde apartament cu 2 camere, situat într-o zonă liniștită și foarte bine conectată la transportul public, ideal pentru o persoană sau un cuplu. Suprafață utilă: 60 mp Etaj: 6 8 Compartimentare: 2 camere, baie, bucătărie balcon Locație: zona Pallady, cu acces rapid la mijloacele de transport în comun. Puncte ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera Nicolae Teclu | Hils Brauner + Parcare
8

Garsoniera Nicolae Teclu | Hils Brauner + Parcare

VG Real Estate vă propune spre vânzare un apartament situat în zona Theodor Pallady, mai exact in complexul rezidential Hils Brauner, la 7 minute de statia de metrou Nicolae Teclu. Informații generale • Tipul apartamentului: 1 camere, tip: semidecomandat • Suprafața: 30 • Construită: m². • Etajul: ...

2997 EUR/m2 | 30 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Ikea Pallady COD 235 comision 0
7

Apartament 2 Camere Ikea Pallady COD 235 comision 0

Apartament 2 Camere Ikea Pallady COD 235 comision 0 - Apartament 2 Camere Ikea Pallady - amplasarea excelenta Th Pallady - An de constructie 2026 - suprafata utila de 71 mp. - et 1 al unui bloc cu 11 etaje - este decomandata, beneficiaza de tamplarie PVC, usa metalica la intrare si usi ...

1479 EUR/m2 | 71 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare garsoniera Pallady
3
6

Vanzare garsoniera Pallady

Se ofera spre vanzare garsoniera confort 1 , situata la doar 10 minute de metroul 1 Decembrie 1918, in cartierul Salajan, pe Strada Marului Sector 3. Aceasta are o suprafata totala utila de 45 mp. Blocul este prevazut cu lift propriu. Este situata la etajul 3 . Va asteptam pentru mai multe detalii ...

1578 EUR/m2 | 45 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare garsoniera in zona Theodor Pallady
4
7

Vanzare garsoniera in zona Theodor Pallady

Vanzare garsoniera in zona Theodor Pallady, situata la etajul 4 din 8, intr-un bloc construit in anul 1998, cu o suprafata utila de 32 mp. Garsoniera este bine compartimentata, cu camera spatioasa, bucatarie separata, baie si balcon. Este luminoasa si se vinde mobilata si utilata, fiind potrivita atat ...

1938 EUR/m2 | 32 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Ideal Familie Calitate si Confort
12

4 Camere Ideal Familie Calitate si Confort

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -156.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -163.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1318 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu
4

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -148.700 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -157.710 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -166.720 Euro + TVA pentru ...

1926 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -173.031 EURO +TVA pentru un avans de 90% -P.Bonus -188.676 +TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere ...

2316 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa
9

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: Parcare inclusa 170.000 .Euro ...

1194 EUR/m2 | 142 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator
4

4 Camere Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Rossa-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook /Instagram/ ...

1018 EUR/m2 | 257 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
8

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 151.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...

1523 EUR/m2 | 99 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita
5

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1406 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala cu Parcare Inclusa
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -148.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1837 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea