Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
2 Cam-Finalizat- Pallady- parcul Teilor- 58mp- Centrala-Mutare rapida
19
3

Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor Bloc finalizat - 2025 2 Camere - Mutare rapida! Pallady - parcul Teilor - metrou Teclu - vanzare apartament 2 camere, decomandat, suprafata 58 mp, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, posibilitate parcare subterana. Apartamentul ...

2009 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Camere tip studio zona metrou Nicolae Teclu
13
3

2 Camere tip studio zona metrou Nicolae Teclu

Apartament 2 camere tip studio, amplasat in zona statiei de metrou Nicolae Teclu pe strada Gura Calitei nr. 95 sectorul 3, cu o suprafata totala utila de 68,70mp, etaj 4 4,lift, finisat complet premium, bai echipate complet, centrala proprie, incalzire in pardoseala, contorizare individuala (apa, energie ...

1297 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Palladium Residence - finalizat 2016 - 8 minute metrou
10

Palladium Residence - finalizat 2016 - 8 minute metrou

Apartament cu 3 camere situat in Palladium Residence, blocul 1, etaj 5 din 11, intr-un imobil construit in anul 2016. Suprafata utila este de 79 mp, inclusiv un balcon de 4 mp (separat de living prin usi culisante din sticla). Compartimentarea este practica si potrivita pentru o familie. Ambele bai ...

2013 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament   2 camere decomandat 53 mp/ sector 3
5

Apartament 2 camere decomandat 53 mp/ sector 3

Apartament 2 camere decomandat – Titan Sun Park 4, Sector 3 Se vinde apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 2 din 4, într-un bloc construit în 2019, în complex rezidențial închis. Suprafață utilă 49,3 mp + balcon închis. ✔️ Bucătărie separată ✔️ Balcon lung închis ✔️ Centrală proprie ✔️ ...

2170 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu
4

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -84.180 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -89.792 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 95.404 Euro + TVA pentru un avans ...

1574 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -74.871 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1904 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.755 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -78.672 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1814 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Studio la pret de garsoniera -Incalzire Pardoseala
11

Studio la pret de garsoniera -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -71.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -74.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1596 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Decomandat | Complet mobilat și utilat | Mutare Rapida |Th Pallady
12

Apartament de 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 din 3 al unui imobil modern, prevăzut cu lift. Proprietatea se remarcă printr-o compartimentare eficientă, spații bine optimizate și o luminozitate foarte bună pe tot parcursul zilei. Apartamentul este compus din: Living generos, amenajat modern Dormitor ...

2660 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -68.880 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -71.340 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Parcare:10.000 Euro +TVA ...

1558 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera ideal investitie -650 m metrou N.Teclu
2

Garsoniera ideal investitie -650 m metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -67.700 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract -71.780 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -75.860 Euro + TVA pentru un ...

1918 EUR/m2 | 35 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere de Top | Direct Dezvoltator | Finisaje Premium| Încălzire în Pardoseala
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -72.632 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -74.871 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1847 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -63.895 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -68.810 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1546 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -10 min STB
5

Garsoniera Ideal Investitie -10 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -57.960 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -60.030 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Parcare:10.000 Euro +TVA ...

1675 EUR/m2 | 35 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Tip 2 B Ikea Pallady COD 236
7
1

Apartament 2 Camere Tip 2 B Ikea Pallady COD 236

Apartament 2 Camere Tip 2 B Ikea Pallady COD 236 comision 0 !!!! - Apartament 2 camere tip 2 b Ikea Pallady - amplasarea excelenta pe Th Pallady - An de constructie 2024 - suprafata utila de 63 mp. - et 1 al unui bloc cu 11 etaje - este decomandata, beneficiaza de tamplarie PVC, usa metalica ...

1635 EUR/m2 | 63 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ikea Pallady COD 237 comision 0 !!!
6

Garsoniera Ikea Pallady COD 237 comision 0 !!!

Garsoniera Ikea Pallady COD 237 comision 0!!! - Garsoniera Ikea Pallady - amplasarea excelenta B-Dul Th Pallady - An de constructie 2024 - suprafata de 45 mp. - et p al unui bloc cu 11 etaje - este decomandata, beneficiaza de tamplarie PVC, usa metalica la intrare si usi de lemn la interior, ...

1711 EUR/m2 | 45 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Tip 2 C Ikea Pallady COD 238
5
1

Apartament 2 Camere Tip 2 C Ikea Pallady COD 238

Apartament 2 Camere Tip 2 C Ikea Pallady COD 238 ,,fotografii cu titlu de prezentare,, - Apartament 2 Camere Tip 2 C Ikea Pallady - amplasarea excelenta pe strada Th Pallady - An de constructie 2024 - suprafata de 66 mp. - et 1 al unui bloc cu 11 etaje - este decomandat, beneficiaza de ...

1455 EUR/m2 | 66 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Teren pallady, str gura Solcii, gura Vladesei
6
1

Teren pallady, str gura Solcii, gura Vladesei

Persoana fizica Teren situat între str Drumul Gura Vladesei și str Drumul Gura Solcii. Mărime : 483 mp din care 66.5 mp drum de acces și 416.5 mp teren util. In ultima poza se vede intrarea de servitute către teren. Terenul este un pic mai in fata pe partea dreaptă Zona este una dintre cele mai dinamice ...

483 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat | Parcare inclusa | Zona Theodor Pallady
15

Apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 al unui imobil finalizat, cu acte pregătite pentru vânzare imediată. Locuința se vinde conform fotografiilor și oferă posibilitatea de amenajare și mobilare după propriul gust, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul ...

2403 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere| Compartimentare excelentă |2 balcoane| Încălzire pardoseala
16

Descoperă un apartament modern cu 3 camere, situat într-un bloc liniștit, cu regim redus de înălțime D+4 etaje, ideal pentru cei care își doresc confort, intimitate și acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Locuința este bine compartimentată și se predă conform pozelor, fiind ...

2135 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Ansamblu Nou de Vile Duplex | Complex Privat Premium | Finisaje Premium
10

Ansamblu rezidențial nou format din 30 de vile tip duplex, situat într-un complex privat și securizat, cu acces prin poartă automată și telecomandă. Vilele au o suprafață utilă de 132,55 mp, iar curțile sunt individuale și diferă ca dimensiune. Fiecare locuință dispune de 2 locuri de parcare proprii ...

1728 EUR/m2 | 133 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vilă premium încălzire pardoseală |2 locuri parcare | oferta de Paste -265.000 €
7

Descoperă confortul unei locuințe moderne, situată într-o zonă în continuă dezvoltare, cu acces rapid la Autostrada Soarelui (A2), la mijloace de transport STB și aproape de numeroase facilități comerciale din zona Theodor Pallady. CARACTERISTICI GENERALE Regim de înălțime: Parter + Etaj 1 + Mansardă Finalizare: ...

1946 EUR/m2 | 136 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea