Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere – 50 mp – lângă Parcul IOR și metrou – Parter
5

Vă propun spre vânzare un apartament de 3 camere, cu o suprafață de 50 mp, situat la parter, într-o zonă excelentă – la doar câțiva pași de Parcul IOR și stația de metrou. Locuința este ideală atât pentru rezidență, cât și pentru investiție (închiriere), având acces rapid la mijloace de transport, școli, ...

1633 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Teren 9400 mp Strada Gura solcii
11
3

Teren 9400 mp Strada Gura solcii

Teren Intravilan 9400 mp / 47 m deschidere la 2 strazi strada Gura Solcii si Strada Drumul Saratii, utilitati in apropiere. Terenul nu are constructii si nu este afectat de retele.

9,400 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Camere-Pallady-Centrala Proprie-1983 la 5 min.Metrou 1 Decembrie
11

Toate ofertele si ansamblurile din zona Theodor Pallady le gasiti pe site-ul prestige-rezidential.ro Apartament 2 camere disponibil in zona Pallady-Ozana, in apropiere de Penny Market, situat la etajul 4 al unui imobil construit in 1983. Blocul este anvelopat si renovat si foarte bine ingrijit. Locuinta ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
44mp / Garsoniera / Titan-Pallady / Incalzire pardoseala / Centrala
7

Oferta completă pe www. prestige-rezidential .ro DIRECT DEZVOLTATOR COMISION 0% Pallady - metrou Teclu vanzare garsoniera spatioasa, 44 mp, decomandata, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, parcare inclusa! Situat într-o zonă liniștită, dar cu acces rapid la ...

1600 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 Camere Direct Dezvoltator Finisaje Premium-Direct Dezvoltator Parcare inclusa
19
1

Pret proprietate: -117.000 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Direct Dezvoltator -Comision 0% Apartament spatios si bine compartimentat cu 3 camere decomandate situat in zona Theodor Pallady, intr-un imobil cu regim de inaltime D+ P +3 etaje, parte a unui ansamblu ...

1728 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1819 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.813 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -111.489 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount ...

2077 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere design modern/Mutare Rapida
2

Apartament 2 camere design modern/Mutare Rapida

Dacă ești în căutarea unei locuințe spațioase, luminoase și confortabile, acest apartament de 4 camere este exact ce ai nevoie, situat într-un ansamblu rezidențial modern, format din 5 blocuri, cu un total de 146 apartamente. Proiectul este gândit pentru a oferi confort, intimitate și un stil de viață ...

2067 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu
4

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -101.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -108.648 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract - 115.438 Euro TVA ...

1905 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -100.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -103.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -106.900 Euro + TVA ...

1863 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita
4
1

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -102.167 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -110.026 Euro +TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1300 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

1934 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea/Credit Ipotecar 15%
10
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1440 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita/Parcare Inclusa
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: 96.000 euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 Etaje Total unitati ansamblu - 108 unitati Suprafata ...

2176 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida
10

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat într-un imobil nou, cu regim de înălțime P+3, construit cu materiale de calitate superioară și atenție deosebită la detalii. Locuința este spațioasă, luminoasă și bine compartimentată, ideală atât pentru o familie tânără, cât și ca investiție ...

2235 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -89.950 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -92.990 Euro + TVA pentru ...

1583 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea
9
1

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1357 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB
6
1

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.581 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 28 unitati Termen ...

1578 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita
11

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -92.500 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

2040 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere pentru un Stil de Viață Modern | Finisaje Premium |Th Pallady
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.885 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -90.594 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2235 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

1598 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera dubla - Theodor Pallady, premium, piscina, sala fitness
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.000 Euro+TVA Descoperă o oportunitate unică de investiție sau locuire într-un ansamblu rezidențial premium, aflat în plină construcție, în una dintre cele mai dinamice ...

1951 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.408 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -83.635 Euro TVA inclus pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

2054 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8
1

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.976 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -86.128 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1300 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea