Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
depozit fabrica ferma pret 950.000 euro usor neg Suprafața 2,5 ha intravilan  Post trafo 150 kW
7

depozit fabrica ferma pret 950.000 euro usor neg Suprafața 2,5 ha intravilan Post trafo 150 kW

depozit fabrica ferma sau depozit pret 950.000 euro usor negociabil Suprafața 2,5 ha intravilan Post trafo 150 kW ,trifazic 380 ,putere Capacitate capete porci -2000 Silozuri - două de 1200 tone fiecare,imprejmuit,hala 2000 metri birouri 200,Silozuri 200 containere 100 ,platforma betonata 4000 mp ...

238 EUR/m2 | 4,000 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
depozit sau ferma 950.000 euro neg,Suprafața 2,5 ha intravilan  Post trafo 150 kW putere  Capac
6

depozit sau ferma 950.000 euro neg,Suprafața 2,5 ha intravilan Post trafo 150 kW putere Capac

ferma sau depozit pret 950.000 euro usor negociabil Suprafața 2,5 ha intravilan Post trafo 150 kW ,trifazic 380 ,putere Capacitate capete porci -2000 Silozuri - două de 1200 tone fiecare,imprejmuit,hala 2000 metri birouri 200,Silozuri 200 containere 100 ,platforma betonata 4000 mp ,parcări 30 buc,chiar ...

238 EUR/m2 | 4,000 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Proprietar, vând garsonieră zona Unirii - Piața Alba Iulia
9
2

Proprietar, vând garsonieră zona Unirii - Piața Alba Iulia

Nu colaborez cu agenții imobiliare! Nu deranjați inutil! Proprietar, vând garsonieră 17.1 mp utili, str. Valeriu Braniște 54, zona Bd. Unirii - Piața Alba Iulia. Etaj 4 din 4, bloc construit în anul 1970, reabilitat termic, fără risc seismic sau urgență. Contoare apă cu citire radio, repartitor ...

2222 EUR/m2 | 18 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare - 2 camere, 70 m .
1

Apartament de vanzare - 2 camere, 70 m .

Vând Apartament cu 2 camere PIATA ALBA IULIA nr 7, bl I 6, et 8 (din 10), ap 44, pe ROND, sector 3 Anul construcției 1991 Suprafata utila a celor două camere - 68,19 mp, la care se adaugă: baie, hol, bucătărie, cămară, debara, vestibul, balcon. PRET - 250 000 EUR .

3571 EUR/m2 | 70 m2

Piata Alba Iulia, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan, zona Theodor Pallady 4

Teren intravilan, zona Theodor Pallady

Particular, vand teren intravilan in suprafata de 5000 mp, cu deschidere de 26m la ambele capete ( acces pe ambele capete). Terenul este situat pe strada Drumul Balta Doamnei, nr.25-27, zona este intr-o continua dezvoltare urbana. utilitatile sunt stradale.

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Teren Intravilan ,zona Theodor Pallady 850mp 2

Teren Intravilan ,zona Theodor Pallady 850mp

Particular , vand teren intravilan in suprafata de 850mp ,cu deschidere de 17m . Terenul este situat pe strada Drumul Gura Calmatui ,nr.86, zona este intr-o continua dezvoltare urbana. Utilitatile sunt in zona (150m ).

850 m2

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere sector 3 strada Fetești
9

Apartament 2 camere sector 3 strada Fetești

Vând apartament cu 2 camere, amplasat în sector 3 București, pe strada Fetești, situat la etajul 2, anul construcției 2019. Apartamentul are următoarea compartimentare: Hol 7,95 mp Living 22.81 Dormitor 12.64 Bucătărie 9.99 Baie 4.18 Balcon închis 5.05 Suprafața totală 63 mp Apartamentul este într-o ...

2206 EUR/m2 | 63 m2

Ozana, Sector 3, Bucuresti

Vanzare apartament 4 camere
10
1

Vanzare apartament 4 camere

Apartamentul are o suprafață utilă de 82,54 mp și este decomandat, oferind un spațiu generos. Este situat la parter, facilitând accesul. Pardoselile sunt din lemn în camere și din gresie în băi, iar pereții sunt vopsiți în alb, creând o atmosferă luminoasă. Blocul este reabilitat termic. Locația este ...

2060 EUR/m2 | 83 m2

Sector 3, Bucuresti

Zona TITAN premium | Balcon 10m | 60mp total
10

Zona TITAN premium | Balcon 10m | 60mp total

Cea mai râvnită locație din Titan: o pânză albă pentru un cămin de revistă, chiar lângă Metrou și Parc IOR. Situat în inima cartierului Titan (Liviu Rebreanu 6), acest apartament reprezintă o oportunitate rară pentru cei care caută locația perfectă și spațiu exterior generos. Apartamentul se vinde nerenovat, ...

2426 EUR/m2 | 47 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsonieră 31 mp
8
22

Garsonieră 31 mp

Vînd garsonieră 31 mp pe lângă piața Miniș strada aleea bicaz ,instalație baie ,bucătărie din cupru ,apometre inteligente ,contor lumină inteligent etaj 4 din 10 ,două lifturi an construcție 1977 acte în regulă 10 minute până la stația metrou Costin Georgian preț 53 000 euro negociabil

1710 EUR/m2 | 31 m2

Sector 3, Bucuresti

Particular vand apartament 2 camere Dristor L. Rebreanu
10
1

Particular vand apartament 2 camere Dristor L. Rebreanu

VANZARE DIRECTA PROPRIETAR Apartament 2 camere, semidecomandat, 51 mp, situat in zona Dristor strada Liviu Rebreanu, la parterul unui bloc anvelopat de 10 etaje, vis-a-vis de ParkLake Mall. Un atu important il reprezinta pozitionarea catre un spatiu verde generos, care asigura liniste si intimitate.Apartamentul ...

2255 EUR/m2 | 51 m2

Sector 3, Bucuresti

Piata Alba Iulia Rond
2

Piata Alba Iulia Rond

143ms Piata Alba Iulia Rond

3846 EUR/m2 | 143 m2

Sector 3, Bucuresti

Teren Sabareni , padurea Raioasa
1
2

Teren Sabareni , padurea Raioasa

-teren situat la liziera padurii Raioasa , com Sabareni -602 mp-extravilan -acces rapid din drumul Bucuresti -Targoviste si viitoarea sosea de centura a Bucurestiului A0 -zona in dezvoltare

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Proprietar, vând apartament decomandat cu 3 camere, având o suprafață de 84 mp,
10
2

Proprietar vand apartament decomandat cu 3 camere, 84 mp, situat la etajul 6 din 8, într-un imobil solid construit în 1995. Locuința este eficient compartimentată, având 2 dormitoare, living luminos, bucătărie, hol, 2 băi și 2 balcoane. Se prezintă modern, curat și foarte bine întreținut. Blocul este ...

2940 EUR/m2 | 84 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
PIATA UNIRII 3 camere et 4 renovat liber
20
2

PIATA UNIRII 3 camere et 4 renovat liber

Piata Unirii - Bibescu Voda, apartament 3 camere semidecomandat, proaspat renovat la cheie, intr-un imobil din imediata vecinatate a Facultatii de Teologie. Imobilul este expertizat si se situeaza in categoria U3 de risc, deci se poate asigura impotriva cutremurelor si de asemenea se poate finanta prin ...

3088 EUR/m2 | 68 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Apartament de vanzare
5
1

Apartament de vanzare

Blocul se află vis a vis de statia de metrou 1Decembrie 1918(un minut distanță),are în jur biserica ,piața,Mega Image,măcelăria La bulgari, școală, grădiniță.Apartamentul este cu vedere pe față iar soarele după-amiază este pe spate.Nu doresc colaborare cu firme imobiliare

1961 EUR/m2 | 51 m2

Titan - Balta Albă, Sector 3, Bucuresti

Proprietar | Apartament 3 camere 1 Decembrie | 97000
10
2

Proprietar | Apartament 3 camere 1 Decembrie | 97000

PROPRIETAR vînd apartament cu trei camere situat la etajul 4 4 pe Aleea Giurgeni sector 3 (zona 1 Decembrie Ozana), într-o zona verde și liniștită aproape de școli și grădinițe. Stația de metrou 1 Decembrie se află la aproximativ 12 minute. Acces facil și la mijloacele de tranport de suprafață ca tramvai ...

1492 EUR/m2 | 65 m2

Ozana, Sector 3, Bucuresti

Proprietar | Garsonieră Decomandată Et. 1 | 5 min Metrou 1 Decembrie | 51000 Euro
9
6

PROPRIETAR Ofer spre vânzare garsonieră decomandată, situată la etajul 1 într-un bloc mixt reabilitat termic, pe strada Plt. Petre Ionescu (în spatele Supeco Postăvarului). Accesul în bloc se face pe bază de cartelă, iar scara este supravegheată video. Suprafata condtruita28mp, supafata utila 26mp. ...

1962 EUR/m2 | 26 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Sector 3 str Fizicienilor nr. 1
10

Apartament 2 camere Sector 3 str Fizicienilor nr. 1

Proprietar, 9 10, zona linistita, Decomandat, bloc izolat termic 2013, ap. renovat 2013, constructie 1969, structura monolit. Bucatarie la comanda cu masina de spalat vase, cuptor electric si plita pe gaz incorpoate, hota, incluse in pret, usi Porta doors, 2 debarale cu usi pliabile. Instalatie electrica ...

2360 EUR/m2 | 50 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Vand teren intravilan
8
6

Vand teren intravilan

Vand teren intravilan 899 mp, situat pe strada Gura Calitei nr. 101, cu drum de servitute de 2 ml in proprietate. In total, drumul de servitute are o latime de 4 metri. Terenul are o deschidere de 67,51 ml si 15,33 ml adancime, cu toate utilitatile. Suprafata totala a terenului este de aprox. 1.035 mp ...

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Baba Novac, 2 camere lângă IOR   luminos, vedere liberă
10
4

Baba Novac, 2 camere lângă IOR luminos, vedere liberă

apartament 2 camere, semidecomandat, 50,25 mp, etaj 4 10, bloc anvelopat ( constructie 1966), situat într-o zonă apreciată, aproape de Park Lake și la doi pasi de Parcul IOR. Vedere complet neobturată arbori in fata ferestrelor, fara cladiri Foarte luminos orientare excelentă, soare mare parte ...

2198 EUR/m2 | 50 m2

Baba Novac, Sector 3, Bucuresti

PROPRIETAR - 3 cam. Decomandat, etaj 2, Dristor-Vitan
10

PROPRIETAR - 3 cam. Decomandat, etaj 2, Dristor-Vitan

Vând apartament 3 camere, decomandat, dispune de 2 băi și balcon, etaj 2 7, bloc construit in 1986 dat în folosință în 1987,reabilitat termic. Situat în zona Dristor - str. Laborator. Locația se află la 2 min de tramvai, 5 min de Hub-ul Mihai Bravu (Kaufland KFC DM JYSK) și 11 min de Metrou Dristor. ...