Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Proprietar, vând apartament decomandat cu 3 camere, având o suprafață de 84 mp,
10
2

Proprietar vand apartament decomandat cu 3 camere, 84 mp, situat la etajul 6 din 8, într-un imobil solid construit în 1995. Locuința este eficient compartimentată, având 2 dormitoare, living luminos, bucătărie, hol, 2 băi și 2 balcoane. Se prezintă modern, curat și foarte bine întreținut. Blocul este ...

2940 EUR/m2 | 84 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
depozit sau ferma 1.200.000 euro neg,Suprafața 2,5 ha intravilan  Post trafo 150 kW putere  Capac
6

depozit sau ferma 1.200.000 euro neg,Suprafața 2,5 ha intravilan Post trafo 150 kW putere Capac

ferma sau depozit pret 1.200.000 euro usor negociabil Suprafața 2,5 ha intravilan Post trafo 150 kW ,trifazic 380 ,putere Capacitate capete porci -2000 Silozuri - două de 1200 tone fiecare,imprejmuit,hala 2000 metri birouri 200,Silozuri 200 containere 100 ,platforma betonata 4000 mp ,parcări 30 buc,chiar ...

300 EUR/m2 | 4,000 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare - 2 camere, 70 m .
1

Apartament de vanzare - 2 camere, 70 m .

Vând Apartament cu 2 camere PIATA ALBA IULIA nr 7, bl I 6, et 8 (din 10), ap 44, pe ROND, sector 3 Anul construcției 1991 Suprafata utila a celor două camere - 68,19 mp, la care se adaugă: baie, hol, bucătărie, cămară, debara, vestibul, balcon. PRET - 250 000 EUR .

3571 EUR/m2 | 70 m2

Piata Alba Iulia, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Casa si teren de vanzare 3

Casa si teren de vanzare

PROPRIETAR, vand teren 665 mp intabulat, deschidere stradala 24 m, cu constructii 82 mp cu toate utilitatile necesare, centrala termica pe gaz, apa, canalizare, curent electric, pentru INVESTITORI IMOBILIARI, in Aparatorii Patriei, la 2 minute acces de la gura de metrou. Pret 369 500 Euro. Tel

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

ap 4 camere 110 mp i anastasie panu3

ap 4 camere 110 mp i anastasie panu3

ap 4 camere in Anastasie Panu .preț 300.000 euro.

2727 EUR/m2 | 110 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

 APARTAMENTE DE VANZARE Splaiul Unirii Delta Vacaresti Sector 3 Vitanul Nou !
10
2

SAVAR RESIDENCE SPLAIUL UNIRII ansamblu rezidential premium nou,in constructie cu termen de finalizare Octombrie 2026 Apartament 2 camere la parter Corp D,56 mp + 52 Gradina la 150.000 euro +Tva Apartamente 3 camere Disponibile : 10 Unități in Corp C,cu 85 mp la 92 mp si preturi de la 188.000 euro la ...

2212 EUR/m2 | 85 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

garsoniera 2025
1
4

garsoniera 2025

ofer spre vanzare garsoniera spatioasa et 1 11, anul 2025 finalizare, in zona Auchan Titan, la strada de acces usor in zona cu mijloace de transport, in zona parc Teilor, unitati de invatamant. contact o72 72 77 98o Fara colaborare cu agentii

1974 EUR/m2 | 38 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Vand apartament 3 camere, zona Mall Vitan, Proprietar 239000 (negociabil)
5

Apartament cu 3 camere cu o suprafata utila 77 mp. Este situat la Et. 2 din 8, intr-un imobil construit in perioada 1990. Apartamentul este decomandat, compus din Living generos, 2 Dormitoare, Bucatarie generoasa, 2 Bai, Hol H, Balcon inchis cu termopan, bloc anvelopat, linistit, scara curata, loc de ...

3104 EUR/m2 | 77 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere de vanzare zona Unirii
7
4

Apartament 3 camere de vanzare zona Unirii

Apartament 3 camere decomandat, 74 mp, complet mobilat și utilat Bulevardul Corneliu Coposu, la 5 min de metrou Piața Unirii Vă propunem spre vânzare un apartament modern de 3 camere, decomandat, cu o suprafață utilă de 74 mp, situat într-o zonă ultracentrală pe Bulevardul Corneliu Coposu, la doar ...

3649 EUR/m2 | 74 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Schimb 2 apartamente cu casa în București 1

Schimb 2 apartamente cu casa în București

Schimb 2 apartamente cu 2 camere, sector.3 cu casa în Bucuresti , sectoarele 1,2, 3,4 . Apartamentele sunt renovate, mobilate, utilate în 2025. Mai multe detalii la tel. .

803 EUR/m2 | 43 m2

Sector 3, Bucuresti

Proprietar casa Lacul Pantelimon Catelu Cartierul 23 Republica Carrefour Pantelimon
11
12

Proprietar, vand casa din BCA intr-o zona linistita din Cartierul 23 Republica, la o statie de Carrefour Pantelimon si vis-a-vis de parcul si lacul Pantelimon. Casa este amplasata pe un teren cu o suprafata totala de 150 mp. Suprafata utila este de 64 mp, iar cea construita la sol este de 78 mp. Deschidere ...

2016 EUR/m2 | 64 m2

Pantelimon, Sector 3, Bucuresti

 Vanzare  garsoniera , proprietar
7
1

Vanzare garsoniera , proprietar

Proprietar ofer spre vanzare o garsoniera mobilata si utilata complet aflata intr-o zona linistita la 50 de metri de statia de metrou N. Grigorescu si de piata cu acelasi nume! Blocul este linistit cu oameni invarsta si este reabilitat termic!

2222 EUR/m2 | 27 m2

Sector 3, Bucuresti

Vand Apartament 2 cam langa metrou Dristor.
10
2

Vand Apartament 2 cam langa metrou Dristor.

Proprietar vand apartament in zona Dristor-Camil Ressu, 2 cam semidecomandat, etaj 5 din 10, suprafata utila 50 mp, anul constructiei 1966 fara risc seismic, dar figuraza cu U3 desi blocul este reabilitat Acesta se afla la 120 m de metrou Dristor, in fata blocului statii de autobus, tramvai, la 80 m ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Titan (reper Sc.82), confort 1, complet renovata, 6-7 min.pietonal metrou, bloc mixt
6

Vand garsoniera conf. 1, constructie 1973, bloc mixt, reabilitat, parter 10 (parter inalt), complet renovata (2025),: inst.electrice si sanitare noi, usi noi, g, f, p, t, UM, AC, iinstalatie pentru montat boiler la baie pt. a avea apa calda cand sunt avarii Termoenergetica, singura garsoniera pe palier, ...

2050 EUR/m2 | 30 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere renovat zona Piata Muncii, Parcul Gh. Petrascu
8
4

Apartament 2 camere renovat aprilie 2026. Strada Aleea Fruntas Constantin Tudor nr. 4, scara 1. Bloc din caramida, an 1962, reabilitat termic, fara risc seismic. Etaj 4 4, vedere spate spre parc, doua debarale, balcon. Suprafata 47mp, suprafata utila 44mp. Decomandat. Instalatii schimbate, electrica, ...

2611 EUR/m2 | 44 m2

Piata+Muncii, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere Iancului Mega Mall
10
2

Apartament 3 camere Iancului Mega Mall

Apartament 3 camere Bloc reabilitat etajul 3 10 An construcție 1978 Este renovat recent complet cu toate dotările are 78 mp preț 160000 euro pentru detalii suplimentare sunați

2051 EUR/m2 | 78 m2

Sector 3, Bucuresti

vând garsonieră aleea bicaz sector 3
6

vând garsonieră aleea bicaz sector 3

garsoniera are 31 mp etajul 8 10, mobilată,utilată, gaze,etc. este aproape de stația de metrou Costin Georgian, cu magazine și spații comerciale în apropiere.

2097 EUR/m2 | 31 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 4 camere de vanzare renovat decomandat zona Parcul Circului
11
8

Apartamentul este format din 4 camere, este decomandat, renovat total in anul 2021 (inclusiv instalatii sanitare electrice), situat la etajul 5 din 8 al unui bloc tip rusesc construit in anul 1986, zona Tei. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, ca in poze si prezinta in momentul de fata: - bucatarie ...

2688 EUR/m2 | 80 m2

Tei, Sector 3, Bucuresti

UNIRII CENTRAL- Apartament 4 camere - decomandat- bloc MONOLIT - direct de la PROPRIETAR
10
13

PROPRIETAR, vind apartament, 4 camere , decomandat, in ZONA UNIRII CENTRAL, exact la intersectia Sfanta Vineri cu Coposu, in fata noului MOLL Sfanta Vineri. Apartamentul este situat stradal intr-un bloc MONOLIT (cel mai rezistent tip de constructie). Apartament de 4 camere, decomandat, confort ...

3017 EUR/m2 | 110 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Vând teren în spate la Auchan Titan cu Autorizație de construire
5
3