Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Garsoniera, 30mp, centrala proprie, metrou, AC, Hils Pallady
4
1

DEB REAL ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera situata in ansamblul rezidential Hils Pallady, ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie, intr-o zona moderna si bine conectata la mijloacele de transport. Garsoniera este amplasata la etajul 11 din 11 si se vinde complet mobilata si utilata, ...

2933 EUR/m2 | 30 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 4 camere Piata Unirii fantani, metrou
6

Vanzare apartament 4 camere Piata Unirii fantani, metrou

Va oferim spre vanzare un apartament de 4 camere la Piata Unirii stradal, la etajul 1/8, decomandat, renovat, cu 2 grupuri sanitare, si 2 balcoane, cu o bucatarie mare de 11mp. Pentru detalii suplimentare si vizionari va rog sa contactati agentul Dona Camelia 0733.683.461

3571 EUR/m2 | 105 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Metrou Piata Iancului 3 Camere 68mp Gata de Mutat!
8

Metrou Piata Iancului 3 Camere 68mp Gata de Mutat!

Vă propunem spre vânzare un apartament de 3 camere, excelent poziționat pe Șoseaua Mihai Bravu, la doar câțiva pași de stația de metrou Piața Iancului, oferind acces rapid către toate zonele importante ale orașului. Locuința dispune de o suprafață utilă de 68 mp și este compartimentată eficient în living ...

1654 EUR/m2 | 68 m2

iancului, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 Camere | Bulevardul Unirii | 68 MP
13

Apartament 2 Camere | Bulevardul Unirii | 68 MP

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, complet renovat, situat pe Bulevardul Unirii, într-una dintre cele mai centrale și bine cotate zone ale Capitalei. Apartamentul beneficiază de o renovare integrală, finisaje moderne și materiale de calitate, oferind un spațiu elegant și funcțional. ...

3456 EUR/m2 | 68 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu
4

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -148.700 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -157.710 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -166.720 Euro + TVA pentru ...

1926 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -173.031 EURO +TVA pentru un avans de 90% -P.Bonus -188.676 +TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere ...

2316 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa
9

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: Parcare inclusa 170.000 .Euro ...

1194 EUR/m2 | 142 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere cu centrala proprie Titan, Parc Titanii
8
2

Apartament 2 camere cu centrala proprie Titan, Parc Titanii

Filado Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, in zona Titan, in apropiere de Parcul Titanii, intr-un imobil finalizat in 1977, bloc in curs de reabilitare termica. Apartamentul este situat la etajul 10 din 10, este decomandat, are o suprafata totala de 54 mp, si dispune de 1 baie ...

Titan, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator
4

4 Camere Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Rossa-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook /Instagram/ ...

1018 EUR/m2 | 257 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii
20

Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii

COMISION 0% la cumparator Vă prezentăm un apartament cu adevărat special, situat într-unul dintre cele mai frumoase proiecte rezidențiale din centrul Bucureștiului – Carmen Sylva, pe strada Ion Filibiliu nr. 9. Aici, arhitectura istorică se îmbină perfect cu confortul modern, oferind un stil de viață ...

4576 EUR/m2 | 59 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere Decomandat Centrala Proprie Langa Parcul IOR!
15

2 Camere Decomandat Centrala Proprie Langa Parcul IOR!

Vă propunem spre vânzare un apartament de 2 camere situat chiar lângă Parcul Alexandru Ioan Cuza (IOR), în zona Câmpia Libertății – Sector 3, una dintre cele mai apreciate și căutate zone din București. Localizare excelentă – ieșire rapidă direct către parc , ideal pentru plimbări, sport, familii cu ...

2440 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
8

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 151.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...

1523 EUR/m2 | 99 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii
20
1

Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii

COMISION 0% la cumparator Situat în ansamblul rezidențial Carmen Sylva, pe strada Ion Filibiliu nr. 9, acest apartament de 2 camere oferă un stil de viață exclusivist, într-un imobil cu arhitectură istorică, complet restaurat și adaptat standardelor moderne de confort. Clădirea, construită în anul 1906 ...

4576 EUR/m2 | 59 m2

Sector 3, Bucuresti

De Vanzare Apartament cu 3 camere  bloc 1989  Mall Vitan
16
1

De Vanzare Apartament cu 3 camere bloc 1989 Mall Vitan

De Vanzare Apartament spatios cu 3 Camere, situat intr-o zona linistita, pe Str. Banul Udrea Nr. 8 Mall Vitan Descriere imobil: - Apartament cu 3 camere - Decomandat - Living - 2 Dormitoare - Bucatarie generoasa - 2 Bai - Hol - Balcon - Et. 8 / 8 | Lift - Suprafata total 77 mp Apartamentul ...

1974 EUR/m2 | 77 m2

vitan, Sector 3, Bucuresti

Hala industriala de vanzare | 560 mp | Theodor Pallady-Bucuresti
11

Van Gulik Real Estate are placerea de a va prezenta spre vanzare o proprietate industriala moderna, amplasata strategic pe strada Oxigenului, intr-una dintre cele mai bine conectate zone logistice si industriale ale Bucurestiului. Proprietatea are o suprafata construita de 640 mp si este amplasata pe ...

929 EUR/m2 | 560 m2

23 Aug, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita
5

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1406 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala cu Parcare Inclusa
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -148.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1837 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB
7

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 146.000 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 155.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1676 EUR/m2 | 87 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare
6

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.Efy-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Descoperă noul ansamblu rezidențial, situat într-o zonă linistita, exclusiv rezidentiala, la 500 de metri distanta fata de autobuzul 253 si 330. Ansamblul este compus din 4 blocuri cu ...

2620 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa
7

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 141.500 Euro + TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen ...

2461 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa
10

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 140.000 .Euro ...

1175 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa
4

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa

1406 EUR/m2 | 95 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou
8

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 133.000 ...

1356 EUR/m2 | 98 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim
7

2 Camere Gradina Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen finalizare Iunie 2026 Suprafata utila ...