Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Dristor - Ramnicul Sarat | 3 Camere | 2 Bai | Balcon | Metrou
5
9

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 3 camere, semidecomandat, in zona Dristor - Ramnicul Sarat, la 7 minute de statia de metrou Dristor. Imobilul este situat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 4, finalizat in anul 1982, avand o suprafata ...

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera dubla Sfanta Vineri
7
4

Vanzare garsoniera dubla Sfanta Vineri

Va propunem spre vanzare o garsoniera dubla, semidecomandat, confort 1, situat in cartierul Unirii, zona Sfatna VIneri, intr-un imobil construit in anul 1937, disponibil la etajul 5 din 6, cu lift, o suprafata utila de 35 mp si suprafata totala de 37 mp si centrala termica proprie. Nu se accepta credit ...

1571 EUR/m2 | 35 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera Titan- Policlinica.
6

Garsoniera Titan- Policlinica.

Compania imobiliara Apulum 94 va propune o garsoniera situata in zona Titan, in apropiere de policlinica, pe o strada cu multa verdeata si aerisita. Blocul este de garsoniere,, reabilitat, curat si civilizat. Garsoniera este la etajul 6 si are o vedere deschisa neobturata de alta constructie. Interiorul ...

2321 EUR/m2 | 28 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Cam / 51mp / Ozana-Parc Teilor / 2 Locuri Parcare / Bloc 2021
7

Toate ofertele si ansamblurile din zona Theodor Pallady le gasiti pe site-ul prestige-rezidential .ro Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandat Tip imobil - P+4 etaje Suprafata - 51mp An constructie: 2021 Pozitionare: zona Ozana - Parc Teilor Multiple facilitati in apropriere: supermarketuri ...

2324 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Business de vânzare – Club / Pub premium în Centrul Vechi, Str. Covaci
13
2

Oferta cu comision 0%!!! Acceptam si anumite schimburi cu imobiliare in București. Business de vânzare – Club / Pub premium în Centrul Vechi, Str. Covaci nr. 19 Se oferă spre vânzare un business complet funcțional și consolidat, amplasat în una dintre cele mai dinamice și căutate zone din București ...

620 EUR/m2 | 242 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Parcare+Boxa 1 min Metrou Dristor B Mobilat Utilat
20
2

Apartament 2 camere decomandat, situat excelent pe Bd. Camil Ressu, la doar 1 minut de mers pe jos de Metrou Dristor (statia B) si la doar 3 minute de mers pe jos de Metrou Dristor (statia A). Apartamentul este ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie inchiriere datorita accesului rapid catre ...

2086 EUR/m2 | 58 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat | Parcare inclusa | Zona Theodor Pallady
15

Apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 al unui imobil finalizat, cu acte pregătite pentru vânzare imediată. Locuința se vinde conform fotografiilor și oferă posibilitatea de amenajare și mobilare după propriul gust, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul ...

2403 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament Finalizat| Gata de mutat| Comision 0%
16

Apartament Finalizat| Gata de mutat| Comision 0%

Descoperă un apartament modern cu 3 camere, situat într-un bloc liniștit, cu regim redus de înălțime D+4 etaje, ideal pentru cei care își doresc confort, intimitate și acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Locuința este bine compartimentată și se predă conform pozelor, fiind ...

2135 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

PENTHOUSE DE LUX CU SUFLET – 3 CAMERE, 116 MP + TERASĂ 48 MP  BOUTIQUE
20
1

PENTHOUSE DE LUX CU SUFLET – 3 CAMERE, 116 MP + TERASĂ 48 MP BOUTIQUE

BOUTIQUE RESIDENCE – STR. VITIOARA 03/12/2025 VA ASTEPTAM LA OPEN HOUSE Unele locuințe sunt doar spații. Altele devin refugii în care simți că aparții din prima clipă. Acest penthouse este din a doua categorie. Aflat într-un bloc boutique cu doar 3 etaje, elegant și discret, cu lift și vecini puțini, ...

1844 EUR/m2 | 160 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Decebal-Voronet, apartament tip studio, centrala proprie, mobilat-utilat, ideal investitie
20

Daca sunteti in cautarea unei locuinte cochete, ideala pentru locuit sau de inchiriat, va propunem spre vanzare un apartament tip studio cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat pe strada Voronet, cu iesire in Bulevardul Decebal,la 7 minute de metrou Piata Muncii, intr-un imobil construit in ...

2804 EUR/m2 | 28 m2

decebal, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere 52 MP Titan  metrou 1 Decembrie 1918 sect 3
9

Apartament 2 camere 52 MP Titan metrou 1 Decembrie 1918 sect 3

Apartament 2 camere de vanzare, situat pe strada Plutonier Petre Ionescu , in zona Titan, la etajul 9 din 10, intr-un bloc reabilitat termic, construit in 1976. Suprafata utila este de 52 mp, cu compartimentare practica si luminoasa. Apartamentul este ideal pentru locuit sau investitie, avand un spatiu ...

1596 EUR/m2 | 52 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera renovata, mobilata, bloc mixt,  Policlinica Titan, Metrou
8

Garsoniera renovata, mobilata, bloc mixt, Policlinica Titan, Metrou

Garsoniera conf.1, suprafata 33 mp, aflata la etajul 2 din 10, situata pe strada Prisaca Dornei, intr-un bloc MIXT reabilitat termic, langa Policlinica Titan, foarte aproape de Parcul IOR si metrou Titan. Garsoniera are geamuri termopan, gresie, faianta, parchet si se vinde mobilata si utilata. Blocul ...

2000 EUR/m2 | 32 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Ansamblu Nou de Vile Duplex | Complex Privat Premium | Finisaje Premium
10

Ansamblu rezidențial nou format din 30 de vile tip duplex, situat într-un complex privat și securizat, cu acces prin poartă automată și telecomandă. Vilele au o suprafață utilă de 132,55 mp, iar curțile sunt individuale și diferă ca dimensiune. Fiecare locuință dispune de 2 locuri de parcare proprii ...

1728 EUR/m2 | 133 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Tineretului metrou
10

Tineretului metrou

TINERETULUI - METROU Vă prezentăm un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat într-una dintre cele mai apreciate zone din București Tineretului, Piața Norilor. O alegere ideală pentru cei care își doresc confort urban, acces rapid către centru și proximitatea parcului. Locație excelentă, renovat ...

2220 EUR/m2 | 54 m2

Tineretului, Sector 3, Bucuresti

TITAN- Piata  Minis
9

TITAN- Piata Minis

Oferim spre vanzare un apartament semidecomandat cu 3 camere, renovat,situat la etajul 3 al unui bloc cu 10 etaje, in sectorul 3, TITAN-PIATA MINIS. Pozitionarea este excelenta, avand statia STB la doar 2 minute distanta, metrou la 5 minute Costin Georgian si aproate de 7-8 minte metrou TITAN este ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera
3
5

Garsoniera

Garsoniera Splaiul Unirii, cf. 1 semidec., etaj 3 11, suprafata totala 41.42 mp, an constructie 2009, apometre, instalatii sanitare noi, centrala termica, repartitoare caldura, gresie, faianta, usa metalica, termopan, Exclus intermediari.

1810 EUR/m2 | 42 m2

Splaiul Unirii, Sector 3, Bucuresti

Vilă premium încălzire pardoseală |2 locuri parcare | Finalizata -acte gata
7

Descoperă confortul unei locuințe moderne, situată într-o zonă în continuă dezvoltare, cu acces rapid la Autostrada Soarelui (A2), la mijloace de transport STB și aproape de numeroase facilități comerciale din zona Theodor Pallady. CARACTERISTICI GENERALE Regim de înălțime: Parter + Etaj 1 + Mansardă Finalizare: ...

1909 EUR/m2 | 136 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex de vânzare -4 camere, 184 mp utili, curte proprie, 2 Parcari
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1909 EUR/m2 | 141 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea