Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Dristor, Ramnicu Valcea, Decomandat
3

Dristor, Ramnicu Valcea, Decomandat

Apartament cu 4 camere, intr-o zona excelenta, 2 grupuri sanitare, imbunatatiri, luminos, spatii de depozitare, 2 balcoane, boxa la subsol, situat la etajul 1 in bloc de 8 nivele reabilitat.

2305 EUR/m2 | 82 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere zona Basarabiei - Sld. Tina Petre
7
1

Apartament 2 camere zona Basarabiei - Sld. Tina Petre

Se vinde apartament 2 cam zona Basarabiei - Sld. Tina Petre, parter din 8, conf 1, semidec. supraf. 50 mp. an constructie 1982, nu are balcon, apartamentul a fost in totalitate renovat cu instalatii sanitare si electrice schimbate, circuite separate pentru fiecare aparat electrocasnic, instant apa calda ...

2440 EUR/m2 | 50 m2

basarabia, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan strada Liviu Rebreanu langa Mega Image si Bebe Tei
10
3

Titan strada Liviu Rebreanu langa Mega Image si Bebe Tei

Blocul este amplasat stradal pe Liviu Rebreanu, langa cladirea Mega Image si Bebe Tei, are 4 niveluri, este construit in 1967, si este reabilitat termic. Are acces usor catre mijloace de transport, respectiv 2 minute statia de autobuz tramvai si 5 minute metrou, magazine, piata, scoli, etc. Apartamentul, ...

1597 EUR/m2 | 67 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, bucatarie inchisa, balcon , Pallady-Drumul Gura Racului
7
1

Preturile pornesc de la 112.9500Euro+TVA , pentru avans de 90% platit la antecontract Apartamentele sunt la stadiul " ALB" Finisaje , dotari : - Hidroizolatie dubla in balcoane, gresie Italia, picurator Profilitec- Italy - Balustrada balcon vopsita in electrostatic negru , balustrade scari interior ...

1538 EUR/m2 | 76 m2

Theodor%2bPallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8
1

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.976 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -86.128 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1300 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Incalzire in Pardoseala 3 min STB
2

2 Camere Incalzire in Pardoseala 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -97.360 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata utila ...

2253 EUR/m2 | 43 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB
2

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.500 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1802 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB
2
2

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.522 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 ...

1446 EUR/m2 | 83 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB
2

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1828 EUR/m2 | 59 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala
2

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -112.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1600 EUR/m2 | 70 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.835 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1656 EUR/m2 | 72 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie| PROMO Parcare Bonus
7

2 Camere Ideal Investitie| PROMO Parcare Bonus

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -Parcare Bonus Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -4 min STB | Parcare Bonus la avans 50%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finisaje Premium| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Premium|Parcare Semiacoperită| Încălzire în Pardoseală| Mutare Imediata
16

Apartament de 2 camere, situat la etajul 2 din 4, într-un imobil nou, finalizat, conceput pentru un stil de viață modern, confortabil și eficient. Locuința impresionează printr-o compartimentare inteligentă, fiecare spațiu fiind optim valorificat pentru funcționalitate și confort. Apartamentul este ...

2479 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min
2

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.180 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1859 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator | 2 Camere Premium | Încălzire Pardoseală
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.000 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

2299 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

VI Studio srl  OFERIM Proiecte  Autorizatii  de Constructii
10

VI Studio srl OFERIM Proiecte Autorizatii de Constructii

Firma de Arhitectura cu sediul in Bucuresti sectorul 3 cu experinata in proeictare locuinte colective si individule si aplicand un modern design vrem sa dam o noua forma si culoare cladirilor nostre noi moderne si sa le aducem in buna intelegere cu cele existende prezentam planse ...

778 EUR/m2 | 90 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere decomandat | Bloc nou | Pallady –Mobilat | Gata de mutat
11

Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12
10

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12

Apartament 4 camere bine compartimentat. Bloc construit in anul 1980 situat pe Soseaua Mihai Bravu nr.12. Etaj 4 din 10. Apartament in plin proces de renovare totala. Luminos, bine compartimentat, etaj intermediar. Renovare totala care include absolut tot ce este necesar pentru un apartament modern. ...

2987 EUR/m2 | 82 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea