Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Metrou Dristor Garsoniera
6

Metrou Dristor Garsoniera

Garsonieră decomandată, situată la etajul 6, cu o suprafață utilă de 30 mp și compartimentare practică, ce oferă confort și intimitate. Luminoasă, cu lumină naturală din plin Bucătărie separată Geamuri termopan Balcon închis cu termopan Se vinde nemobilata Locuința este potrivită atât pentru mutare, ...

2250 EUR/m2 | 30 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vilă modernă de vânzare – Birouri | Rezidențial | Comercial
20

Vilă modernă de vânzare – Birouri | Rezidențial | Comercial

Vă prezentăm spre vânzare, în exclusivitate, o vilă modernă situată în zona Piața Alba Iulia/Dudești, cu destinație ideală atât pentru birouri, cât și pentru uz rezidențial sau comercial. Construită în 2004 si renovată în anul 2023, proprietatea impresionează prin finisaje contemporane, o compartimentare ...

2767 EUR/m2 | 180 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Timpuri Noi
4
45

Garsoniera de vanzare zona Timpuri Noi

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Timpuri Noi 35 mp etajul 3 7 an constructie 1981,amplasata intr-o locatie excelenta aproape de metrou,parcuri si zone comerciale,spatiu bine organizat ce ofera confort si functionalitate,mobilata si utilata complet,gata de mutare imediata,potrivita pentru locuit sau ...

1886 EUR/m2 | 35 m2

Timpuri Noi, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere | Bloc nou 2026 | Luminos | Încălzire pardoseală |
9
1

✨ Apartament 2 camere modern | Bloc nou 2026 | Str. Ghetu Anghel nr. 100, Sector 3 ✨ ArhireImobiliare vă propune spre vânzare un apartament de 2 camere decomandat, situat într-un imobil nou, finalizat în 2026, într-o zonă în plină dezvoltare din Sector 3 – Strada Ghetu Anghel nr. 100. O alegere ideală ...

2158 EUR/m2 | 43 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Metrou 1 Decembrie 1918 centrala proprie 2 camere Ozana
6

Metrou 1 Decembrie 1918 centrala proprie 2 camere Ozana

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Ozana, pe Str. Jean Steriadi, la aproximativ 10 minute de mers pe jos de metrou 1 Decembrie 1918. Locuința are o suprafață de 44 mp și este amplasată la parterul unui imobil cu 4 etaje, construit în anul 1970 și anvelopat, ceea ce ...

2091 EUR/m2 | 44 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

Teren intravilan 580 mp | Sector 3 | Deschidere 17 m | COMISION 0%
9

Se oferă spre vânzare teren intravilan situat în Sector 3, Drumul Gura Putnei nr 46, cu o suprafață totală de 580 mp, poziționat într-o zonă rezidențială în plină dezvoltare. Proprietatea este compusă din 501,27 mp teren construibil și 79,05 mp cotă indiviză din drumul de acces, având o deschidere de ...

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Metrou Costin Georgian mobilata renovata garsoniera
8

Metrou Costin Georgian mobilata renovata garsoniera

Se propune spre vânzare o garsonieră situată în zona Costin Georgian, la doar 3 minute de mers pe jos de stația de metrou, ideală pentru locuit sau investiție. Locuința este amplasată la etajul 9 din 9 al unui bloc construit în anul 1967. Terasa blocului a fost recent refăcută, oferind un plus de siguranță ...

1838 EUR/m2 | 31 m2

Sector 3, Bucuresti

Casa complet mobilata si utilata Ideal Familie
20

Casa complet mobilata si utilata Ideal Familie

Casă modernă, foarte bine întreținută, situată pe Drumul Gura Putnei, într-o zonă liniștită și accesibilă, ideală pentru o familie. Locuința este dispusă pe parter + etaj + mansardă și este compartimentată eficient: Parter: Bucătărie complet echipată, dotată cu electrocasnice moderne (plită, cuptor, ...

2923 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Piata Muncii-strada Campia Libertatii
14
13

Piata Muncii-strada Campia Libertatii

Muncii-strada Campia Libertatii etaj 10 10,decomandat 58mp,bloc 1980,reabilitat termic,Risc seismic 2,curat,imbunatatiri,nemobilat,liber,acte la zi,scara curata,zona linistita. Acces metrou Piata Muncii 10 minute. Comision cumparator 1,5%

1379 EUR/m2 | 58 m2

Piata Muncii, Sector 3, Bucuresti

metrou Nicolae Grigorescu, bloc H caramida, boxa, decomandat, 2 bai
9
3

Sincron Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu trei camere in bloc tip H din caramida, la etajul 4, intr-un imobil cu 4 niveluri situat chiar pe Bulevardul Camil Ressu cu acces din strada Firidei iar gura de metrou Nicolae Grigorescu este chiar langa bloc. Imobilul este in curs de reabilitare ...

1940 EUR/m2 | 67 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Teren 240 mp - Drumul Gura Făgetului - Pallady
10
2

Teren 240 mp - Drumul Gura Făgetului - Pallady

Sincron Imobiliare vă oferă spre vânzare un teren intravilan situat pe Drumul Gura Făgetului nr. 26B, lângă cartierul austriac, cu suprafața de 240 mp plus 38 mp cotă indiviză drum de servitute. Terenul are deschiderea de 12 metri la drumul de servitute asfaltat și adâncimea de 20 metri. Deține acord ...

240 m2

Theodor%2bPallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere, bloc 2008, etaj 1 3, 2 parcari si boxa - Fetești - Pallady
9
1

Sincron Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, 2 bai, 2 balcoane, 2 locuri de parcare, boxa, la etajul 1 din 3, intr-un imobil constructie 2008 situat pe Strada Fetesti, in zona Theodor Pallady 1 Decembrie 1918. Cele 2 locuri de parcare sunt in proprietate. Unul este subteran ...

2276 EUR/m2 | 78 m2

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

Centrală proprie - Bulevardul Nicolae Grigorescu - Lidl - pasaj
14
2

Sincron Imobiliare vă oferă spre vânzare o garsonieră decomandată, la etajul 2, într-un imobil cu două niveluri, situat pe Bulevardul Nicolae Grigorescu, lângă Lidl și pasajul Grigorescu. Imobilul a fost construit în 1969, zidăria este din cărămidă și deține acoperiș refăcut din tablă. Compartimentarea ...

1707 EUR/m2 | 29 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Ag BRASADAS vinde ApartHotel cu 20 apartamente Doamna Ghica.
8
1

Agenția BRASADAS vinde imobil tip P+2+M, tip Boutique, construit in anul 2023, cu 20 dw apartamente, cate 8 apartamente pe etajele 1 si 2, iar la mansarda 4 apartamente. Parterul este destinat unui spatiu comercial, cu o suprafata de 520 mp si 3 intrari separate fata de intrarea rezidentilor, care poate ...

1332 EUR/m2 | 1,877 m2

Sector 3, Bucuresti

BRASADAS vinde ap 3 cam etaj 1/3 in zona Unirii.
8
3

BRASADAS vinde ap 3 cam etaj 1/3 in zona Unirii.

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde apartament cu 3 camere, cu compartimentare CIRCULARA, situat la etajul 1/3 in zona Unirii.

1712 EUR/m2 | 83 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament nou | 2 și 3 camere | Salajan | Direct Dezvoltator | Fără Comision
8

BigHome Malva este un bloc de locuințe noi situat pe Strada Mărului, Sector 3, într-o zonă rezidențială liniștită între Salajan și Nicolae Grigorescu. Proiectul oferă apartamente spațioase cu finisaje de calitate superioară, gândite pentru familii care vor confort, liniște și acces rapid la oraș. Tipologii ...

2833 EUR/m2 | 90 m2

Salajan, Sector 3, Bucuresti

2 Cam- Finalizat- Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor- 57mp- Centrala
19

Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor Bloc finalizat - 2025 2 Camere - Mutare rapida! Pallady - parcul Teilor - metrou Teclu - vanzare apartament 2 camere, decomandat, suprafata 58 mp, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, posibilitate parcare subterana. Apartamentul ...

2052 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB
6

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -117.081 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -121.263 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim
6
1

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.809 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -93.017 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.224 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 20%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.128 Euro+ TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - ...

1400 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Investitie cu Parcare Inclusa-Acces Rapid STB/Credit Ipotecar
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.010 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...

1085 EUR/m2 | 125 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Finalizat -Disponibilitate Imediata
6

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 82.500 ...

1603 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Casă tip duplex de vânzare – Lunca Priporului, Sector 3
5

Casă tip duplex de vânzare – Lunca Priporului, Sector 3

Casă tip duplex modernă, situată pe Lunca Priporului, într-o zonă rezidențială liniștită din Sector 3, aflată în plină dezvoltare. Proprietatea este ideală pentru o familie care își dorește confort, compartimentare eficientă și acces rapid către oraș. Regim de înălțime: Parter + 2 Etaje Suprafață ...

2241 EUR/m2 | 116 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator
13

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.480 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -110.715 Euro TVA inclus pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare ...

2526 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea