Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Apartament spectaculos 4 camere | 128 mp total | Unirii-Alba Iulia
20

Există locuințe care oferă doar spațiu și există locuințe care creează o stare. Acest apartament de 4 camere, situat pe Strada Turturelelor nr. 11B, confera confort, eficienta și acel sentiment de „acasă” pe care îl simți de cum pasesti in el. Cu o suprafață utilă de 118 mp și o terasă de 10 mp, apartamentul ...

2924 EUR/m2 | 118 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Metrou Dristor Garsoniera Mobilata Utilata
6
1

Metrou Dristor Garsoniera Mobilata Utilata

Garsonieră confort 1, 30 mp, situată la etajul 7/8, într-un bloc din 1983. Renovată integral (2007–2016): instalații electrice (cupru) și sanitare schimbate, calorifere noi Aer condiționat, balcon închis, tâmplărie mixtă (lemn + termopan) Finisaje: gresie, faianță, parchet, ușă metalică 6 minute ...

2447 EUR/m2 | 30 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona 1 Decembrie 1918
5
30

Garsoniera de vanzare in zona 1 Decembrie 1918

Garsonieră cochetă, situată la etajul 2 al unui bloc cu 4 niveluri, construit în anul 1982. Cu o suprafață totală utilă de 45 mp, această locuință este ideală pentru o persoană singură sau pentru investiție. Se vinde complet mobilată, așa cum se vede în poze, și este gata pentru mutare imediată. Detalii ...

1333 EUR/m2 | 45 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 3 camere zona Vitan Mall
8

Vanzare apartament 3 camere zona Vitan Mall

Compania Imobiliara Apulum94 va ofera spre cumparare un apartament de 3 camere aflat in zona Mall-Vitan. Apartamentul este decomandat, are o suprafata totala de 75mp, 2 grupuri sanitare. trebuie amenajat complet. In proximitate se afla supermarket-ul Mall-Vitan, piata, gradinita, scoala, transport ...

2467 EUR/m2 | 75 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand Garsoniera Dristor 2
5
7

Vand Garsoniera Dristor 2

De vanzare, Garsoniera la Dristor, este situata la gura de metrou Dristor 2, etaj 6 din 9, blocul este cu 2 lifturi pe scara, vedere pe spate linistita fara zgomot, termopane, necesita renovare. Fara exclusivitate agentii Multumesc

2333 EUR/m2 | 30 m2

Sector 3, Bucuresti

PROPRIETAR  VIND SAU SCHIMB 1

PROPRIETAR VIND SAU SCHIMB

Proprietar dețin 50 % dintr-un ap. de 3 camere în sectorul 3 ,parter din 4 ,str Camil ressu. nr 48, bl c15,sc 4,sufragerie în exclusivitate 18 mp ,baie bucătărie hol debara,la comun,celalalt proprietar în vârstă de 75 ani, vind proprietatea mea cu 60000 euro, sau schimb cu garsoniera în sectorul ...

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Casa-P+1- 6 CAM- 175 mp- Teren 200 mp- Cartier 23-Industriilor
5
2

Pallady - Repiblica- Cartier 23 August Casă P+1 - 6 CAM SINGUR CURTE!!! Se oferă spre vânzare, casă P+1, cu o suprafață utilă de 175 mp, amplasată pe un teren de 200 mp, situată în Cartierul 23 August – zona Industriilor. Imobilul este compartimentat in 2 garsoniere si 2 apartamente cu 2 camere, oferind ...

764 EUR/m2 | 140 m2

Republica, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium
5
2

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.680 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -110.490 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -114.300 Euro + TVA pentru ...

1542 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5
2

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -68.880 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -71.340 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Parcare:10.000 Euro +TVA ...

1558 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita
5

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.360 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -90.480 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -93.600 Euro + TVA pentru ...

1577 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere – Confort modern, compartimentare eficientă
5
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -130.200 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -139.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -148.800 Euro + TVA pentru ...

1684 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie
5

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.120 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -113.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -121.280 Euro + TVA pentru ...

1781 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate
5

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.820 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -91.950 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -98.080 Euro + TVA pentru un ...

1625 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Confort premium într-un spațiu echilibrat-5 min STB
13
3

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.700 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1731 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate
5
1

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.400 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -131.050 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -138.700 Euro + TVA pentru ...

1613 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa
4

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1406 EUR/m2 | 95 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala cu Parcare Inclusa
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -148.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1837 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
8
1

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 151.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...

1523 EUR/m2 | 99 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu
5

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.420 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -128.448 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 136.476 Euro + TVA pentru un ...

1782 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Teren Splaiul Unirii
4
2

Teren Splaiul Unirii

Proprietar direct vand teren Splaiul Unirii-Drumul Lunca Cetatii-Drumul Lunca Veche S=5000 mp deschidere de 31 metri-intravilan.Terenul nu are stalpi pe el.Detin certificat de urbansim actual-hale,depozite,sali de sport,agrement etc. Terenul se afla dupa sensul giratoriu Drumul Lunca Priporului si Drmul ...

5,000 m2

Splaiul+Unirii, Sector 3, Bucuresti

 Teren Splaiul Unirii ,sector 3
3
4

Teren Splaiul Unirii ,sector 3

Proprietar direct vand teren Splaiul Unirii-str Drumul Lunca veche , S=5000 mp.Deschidere de 31 metri.Strazi asfaltate.Nu exista stalpi pe teren Terenul se afla in apropierea sensului giratoriu drumul Lunca Priporului cu Drumul Lunca Cetatii. Acces catre teren din Splaiul Unirii, Th Pallady,Nicolae Teclu ...

5,000 m2

Splaiul%2bUnirii, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal pentru Familie | Zonă Liniștită + Parcare la Jumătate (avans 50%)
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -118.755 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -122.815 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1668 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea