Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Titan strada Liviu Rebreanu langa Mega Image si Bebe Tei
10
2

Titan strada Liviu Rebreanu langa Mega Image si Bebe Tei

Blocul este amplasat stradal pe Liviu Rebreanu, langa cladirea Mega Image si Bebe Tei, are 4 niveluri, este construit in 1967, si este reabilitat termic. Are acces usor catre mijloace de transport, respectiv 2 minute statia de autobuz tramvai si 5 minute metrou, magazine, piata, scoli, etc. Apartamentul, ...

1597 EUR/m2 | 67 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere zona Salajan - Th. Pallady - Dumbrava Noua
10
1

Se vinde apartament 2 camere zona Salajan - Th. Pallady - Dumbrava Noua, etaj 7 din 10, conf 1, decomandat, supraf. 53 mp. an constructie 1976, bloc anveloopat, apartamentul a fost facut in totalitate cu instalații electrice și sanitare noi, pe cupru, trase prin pardoseală. S-a refăcut integral: șapă ...

2208 EUR/m2 | 53 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Metrou 1 Decembrie Apartament 3 Camere Mobilat si Utilat
17

Metrou 1 Decembrie Apartament 3 Camere Mobilat si Utilat

Vă propunem spre vânzare un apartament de 3 camere, cu suprafața de 64 mp, situat la etajul 6 din 10, într-un bloc solid construit în 1975 și anvelopat termic, pe Bulevardul 1 Decembrie, în zona Titan. Localizare excelentă – la doar 10 minute de mers pe jos de stația de metrou 1 Decembrie 1918 și chiar ...

1798 EUR/m2 | 65 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vitan Mall, Kaufland, Dristor metrou
11
3

Vitan Mall, Kaufland, Dristor metrou

Vitan Mall, Kaufland, Dristor metrou, decomandata, MOBILATA COPLET, finisaje de buna calitate, situata intr-un imobil de 4 niveluri, la etajul 3 4, cu o suprafata de 44mp. Blocul este construit in anul 1994, anvelopat, iar scara foarte curata.Gasoniera se afla in apropiere de Mall, scoala, gradinita, ...

2500 EUR/m2 | 40 m2

vitan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere decomandat | Bloc nou | Pallady –Mobilat | Gata de mutat
11

Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu
4
1

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.865 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -111.856 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 118.847 Euro + TVA pentru un ...

1843 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie
1
1

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1503 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12
10

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12

Apartament 4 camere bine compartimentat. Bloc construit in anul 1980 situat pe Soseaua Mihai Bravu nr.12. Etaj 4 din 10. Apartament in plin proces de renovare totala. Luminos, bine compartimentat, etaj intermediar. Renovare totala care include absolut tot ce este necesar pentru un apartament modern. ...

2987 EUR/m2 | 82 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Parcare Inclusa/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ansamblu - 81unitati Termen Finalizare - Septembrie 2026 Suprafata ...

2482 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%
4

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.140 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1775 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

1503 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere Rond Alba Iulia | Zona Centrala
13

Apartament 3 camere Rond Alba Iulia | Zona Centrala

Apartament situat într-o zonă exclusivistă a capitalei – Piața Alba Iulia – apreciată pentru poziționarea excelentă, accesul facil și stilul urban modern. Proprietatea este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, având un potențial ridicat de închiriere. Descriere apartament: Apartament ...

3291 EUR/m2 | 77 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

2 Camere pentru Familie | Direct Dezvoltator | Confort Premium
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.102 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -92.140 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1716 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu
4

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -84.180 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -89.792 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 95.404 Euro + TVA pentru un avans ...

1574 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -74.871 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1904 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3
2

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.755 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -78.672 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1814 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire Pardoseala/500 mt STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1501 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator
5

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 140.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -145.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 155.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare ...

1848 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita-Credit Ipotecar 15%
14

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1569 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim
1

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 117.724 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract - 121.365 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Descoperă noile apartamente situate într-un ansamblu ...

1579 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina -5 min STB
13

2 Camere cu Gradina -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.000 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

2088 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea