Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Apart 2 camere 47mp FINALIZAT Astorium Life Pallady Cladirea A
16

PROGRAMATI VIZITA TELEFONIC PRET PROMOTIONAL PENTRU ACEST APRTAMENT DE 2 CAMERE DE 47 MP SITUAT LA ETAJUL 7 /11 OFERTA CU 0% COMISION PENTRU CUMPARATOR Apartamentele sunt spațioase, inteligent compartimentate și beneficiază de finisaje premium, inclusiv încălzire prin pardoseală cu centrală termică ...

2085 EUR/m2 | 47 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
3 camere Dristor lângă McDonald’s, 2 băi cu geam, decomandat,  0% comision
19

3 camere Dristor lângă McDonald’s, 2 băi cu geam, decomandat, 0% comision

Apartament de 3 camere situat chiar în Dristor, lângă McDonald’s, în bloc stradal reabilitat termic. Etaj 9, decomandat, bine împărțit: living, 2 dormitoare, 2 băi (ambele cu geam), bucătărie închisă și spațioasă (10mp). Dispune de 2 balcoane (la bucătărie și living) și spații de depozitare. Luminos, ...

2069 EUR/m2 | 77 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Metrou 1 Decembrie 1918 decomandat mobilat complet renovat 3 cam Ozana
8

Vă prezentăm spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere, situat în zona Ozana, Sector 3, la aproximativ 600 m de stația de metrou, într-o zonă liniștită, cu acces rapid către multiple puncte de interes. În imediata apropiere se află școală și grădiniță, ceea ce îl face ideal pentru familii. Locuința ...

2031 EUR/m2 | 64 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 3 camere zona Vitan-Mall
5

Vanzare apartament 3 camere zona Vitan-Mall

Compania Imobiliara Apulum94 va prezinta spre cumparate un apartament de 3 camere in zona Vitan-Mall. Apartamentul este decomandat, amenajat cu gresie, faianta, parchet, termopan. Blocul este anvelopat, linistit, scara curata. In proximitate se afla statia de metrou Mihai Bravu, Mall Vitan, gradinita, ...

3130 EUR/m2 | 77 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vanzare in zona Calea Vitan
6
46

Garsoniera de vanzare in zona Calea Vitan

Garsoniera de vanzare in sector 3 Calea Vitan vis-a-vis de Stadion Olimpia si Scoala Sincron. Garsoniera se vinde complet echipata si mobilata, cu tot ce se vede in imaginile din anunt. Suprafata de 30 m2, etaj 3 10, bloc reabilitat, zona linistita. Supermarket : MegaImage, Auchan, Lidl la 5-10 minute ...

1833 EUR/m2 | 30 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Titan de vanzare
4
81

Apartament 2 camere zona Titan de vanzare

Ofer apartament 2 camere in zona Titan,de vanzare,an constructie 1981,50 mp,etaj 4 din 7,situat intr-o zona linistita si verde cu acces rapid la metrou,parcuri,scoli si centre comerciale,locuinta luminoasa si bine compartimentata cu living spatios,sunati-ma pentru detalii suplimentare!

1400 EUR/m2 | 50 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita
4
1

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -102.167 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -110.026 Euro +TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1300 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1934 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare garsoniera in zona Pallady
4
8

Vanzare garsoniera in zona Pallady

Se propune spre vanzare garsoniera in zona Pallady vis a vis de SOCAR cu o suprafata de 31mp etaj 3 an constructie 1982.

1774 EUR/m2 | 31 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea/Credit Ipotecar 15%
10
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1440 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita/Parcare Inclusa
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: 96.000 euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 Etaje Total unitati ansamblu - 108 unitati Suprafata ...

2176 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida
10

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat într-un imobil nou, cu regim de înălțime P+3, construit cu materiale de calitate superioară și atenție deosebită la detalii. Locuința este spațioasă, luminoasă și bine compartimentată, ideală atât pentru o familie tânără, cât și ca investiție ...

2235 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -92.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Eden City Pallady este ...

1638 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vanzare zona Vitan
3
24

Garsoniera de vanzare zona Vitan

Garsonieră de vanzare în Vitan, situată într-un bloc modern, aproape de București Mall. Suprafață de 33 mp, etaj 4 din 8. Mobilată complet, bucătărie separată, baie elegantă. Beneficiază de aer condiționat, balcon spațios și acces rapid la transport public.

1818 EUR/m2 | 33 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Basarabia
7
16

Apartament 2 camere zona Basarabia

Vând apartament 2 camere, situat stradal pe Bulevardul Basarabia, la etajul 5 din 9, într-un bloc construit în 1975, din beton. Poziție excelentă, la 5 minute de mers pe jos de stația de metrou Costin Georgian și foarte aproape de Arena Națională.Detalii: Suprafață utilă: 56 mp Etaj 5 9, bloc reabilitat ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Basarabia, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea
9
1

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1357 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB
6
1

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.581 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 28 unitati Termen ...

1578 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita
11

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -92.500 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

2040 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere pentru un Stil de Viață Modern | Finisaje Premium |Th Pallady
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.885 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -90.594 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2235 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

1598 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera dubla - Theodor Pallady, premium, piscina, sala fitness
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.000 Euro+TVA Descoperă o oportunitate unică de investiție sau locuire într-un ansamblu rezidențial premium, aflat în plină construcție, în una dintre cele mai dinamice ...

1951 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.408 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -83.635 Euro TVA inclus pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

2054 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8
1

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.976 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -86.128 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1300 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB
2

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.500 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1802 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea