Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Apartament de 2 camere de vanzare Titan
5
42

Apartament de 2 camere de vanzare Titan

Va propunem spre vanzare un apartament de 2 camere, cu o suprafata 50 mp, decomandat. In apropiere regasim statia de metrou Titan. Apartamentul se vinde mobilat si utiat. Se situeaza la etajul 2, dispune de centrala termica pe gaz. Se accepta si credite.

1900 EUR/m2 | 50 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 5 Camere tip Duplex Strada Silvia, Doamna Ghica, Sector 2
20
2

Wow Me Vânzări Apartamente Apartament 5 Camere tip Duplex S+P+1+Pod Strada Silvia , Doamna Ghica Wow Me Real Estate vă prezintă, în exclusivitate, o oportunitate rară de achiziție în zona Doamna Ghica: o casă tip triplex modernă, finalizată în 2022, care îmbină perfect liniștea unei zone de case cu ...

1893 EUR/m2 | 135 m2

Doamna Ghica, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Metrou Dristor 2 Camere Decomandat 53mp - Etaj Intermediar
7

Metrou Dristor 2 Camere Decomandat 53mp - Etaj Intermediar

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat excelent pe Bd. Camil Ressu, la numai 2 minute de stația de metrou Dristor și la aproximativ 7 minute de Mall ParkLake. Apartamentul este amplasat la etajul 6 din 10 al unui bloc construit în anul 1970. Locuința este decomandată, are o suprafață ...

1415 EUR/m2 | 53 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Liviu Rebreanu / Park Lake
13

Apartament 3 camere Liviu Rebreanu / Park Lake

Ramiro Imob vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandat Situat la etajul 9 din 10 Imobilul este situat într-un bloc construit în 1970 Semidecomandat Renovat recent Suprafață 69 mp Preț: 125.000 Euro Negociabil Comision standard Oferim suport complet în relația cu banca, cu acces ...

1879 EUR/m2 | 67 m2

Liviu Rebreanu, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Metrou 1 Decembrie Apartament 3 Camere Mobilat si Utilat
17

Metrou 1 Decembrie Apartament 3 Camere Mobilat si Utilat

Vă propunem spre vânzare un apartament de 3 camere, cu suprafața de 64 mp, situat la etajul 6 din 10, într-un bloc solid construit în 1975 și anvelopat termic, pe Bulevardul 1 Decembrie, în zona Titan. Localizare excelentă – la doar 10 minute de mers pe jos de stația de metrou 1 Decembrie 1918 și chiar ...

1800 EUR/m2 | 65 m2

Sector 3, Bucuresti

Se ofera spre vanzare in zona Codrii Neamtului
5
23

Se ofera spre vanzare in zona Codrii Neamtului

Oferim spre vânzare garsoniera , situata pe strada Codrii Neamțului.Garsoniera este amplasata la etajul 6 din 10 al unui bloc reabilitat termic ceea ce îi conferă o atmosferă liniștită și intimă. Este construit in 1977 si are o suprafata de 35mp.Locul de parcare este inclus in pret

1571 EUR/m2 | 35 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona  Vitan
5
70

Garsoniera de vanzare in zona Vitan

Oferim spre vanzare garsoniera , situata in zona Vitan din Bucuresti. Proprietatea este amplasata intr-un imobil de tip bloc, construit in anul 1981, la etajul 2 4. Dispune de o suprafata totala de 38 mp. Se afla in apropiere de mijloace de transport si supermarketuri. Pentru o vizionare ma puteti contacta ...

1474 EUR/m2 | 38 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Apartament de vanzare in Timpuri Noi
6
29

Apartament de vanzare in Timpuri Noi

Se ofera spre vanzare apartament 2 camere zona timpuri noi. Apartamentul dispune de o suprafata de 55mp2. Se afla la etajul 6 al blocului cu lift inclus. Se afla in apropierea metroului si a mijloacelor de transport in comun. Dispune de asemenea de boxa la subsol. Loc de parcare inclus.

1509 EUR/m2 | 55 m2

Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Titan
7
10

Garsoniera de vanzare in zona Titan

Garsoniera Titan Costin Georgian, situata pe aleea Barajul Bicaz nr. 11B, la doar 10 minute de mers pe jos de metrou, la etajul 3 din 10 intr-un bloc construit in anul 1978, mobilata si utilata complet, gata de mutare, este alegerea perfecta pentru tine, atat pentru locuinta proprie, cat si pentru investitie ...