Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
2 Cam-Finalizat- Pallady- parcul Teilor- 58mp- Centrala-Mutare rapida
19

Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor Bloc finalizat - 2026 2 Camere - Mutare rapida! Pallady - parcul Teilor - metrou Teclu - vanzare apartament 2 camere, decomandat, suprafata 58 mp, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, posibilitate parcare subterana. Apartamentul ...

2009 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere – 50 mp – lângă Parcul IOR și metrou – Parter
5

Vă propun spre vânzare un apartament de 3 camere, cu o suprafață de 50 mp, situat la parter, într-o zonă excelentă – la doar câțiva pași de Parcul IOR și stația de metrou. Locuința este ideală atât pentru rezidență, cât și pentru investiție (închiriere), având acces rapid la mijloace de transport, școli, ...

1633 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Decomandat 2 Camere Etaj 1 Bloc 1978 - Parc Titan
8
1

Decomandat 2 Camere Etaj 1 Bloc 1978 - Parc Titan

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 1 din 8, în cartierul Titan – o zonă apreciată pentru accesibilitate și calitatea vieții. Cu o suprafață de 44 mp, locuința se remarcă printr-o compartimentare eficientă, oferind confort și funcționalitate pentru un stil ...

2011 EUR/m2 | 44 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor, Mihai Bravu, McDonald's, Metrou
5
1

Dristor, Mihai Bravu, McDonald's, Metrou

Apartament cu 3 camere decomandat, intr-o zona excelenta, fara imbunatatiri, 2 grupuri sanitare, spatii de depozitare, luminos, multiple facilitati, situat la etajul 2 in bloc de 8 nivele reabilitat.

2308 EUR/m2 | 78 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.408 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -83.635 Euro TVA inclus pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

2054 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8
1

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.976 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -86.128 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1300 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB
2

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.500 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1802 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB
2
2

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.522 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 ...

1446 EUR/m2 | 83 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB
2

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1828 EUR/m2 | 59 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Proprietar casa Cartierul 23 Republica Catelu Carrefour Pantelimon Lacul Pantelimon
10
57

Proprietar, vand casa din BCA intr-o zona linistita din Cartierul 23 Republica, la o statie de Carrefour Pantelimon si vis-a-vis de parcul si lacul Pantelimon. Casa este amplasata pe un teren cu o suprafata totala de 150 mp. Suprafata utila este de 64 mp, iar cea construita la sol este de 78 mp. Deschidere ...

2016 EUR/m2 | 64 m2

23%252baug, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare decomandat, situat în zona Titan aproape de metrou
4
41

Apartament 2 camere, decomandat, situat în zona Titan, Sector 3. Proprietatea are 49 mp utili, se află la etajul 4 10 și face parte dintr-un imobil construit în anul 1986. În apropiere regăsiți metrou Titan, parcul IOR, școli și supermarketuri. Pentru mai multe informații vă rugăm să ne contactați ...

1510 EUR/m2 | 49 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Unirii
7
31

Garsoniera de vanzare in zona Unirii

Garsonieră de vânzare în zona Unirii, cu o suprafață de 39 mp, situată la etajul 2 10 al unui imobil construit după anul 1985. Locuința beneficiază de loc de parcare și se află la doar 10 minute de mers pe jos până la stația de metrou. Poziționarea centrală și accesul rapid la transport, magazine și ...

1667 EUR/m2 | 39 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona 1 Decembrie 1918
5
35

Garsoniera de vanzare in zona 1 Decembrie 1918

Garsonieră cochetă, situată la etajul 2 al unui bloc cu 4 niveluri, construit în anul 1982. Cu o suprafață totală utilă de 45 mp, această locuință este ideală pentru o persoană singură sau pentru investiție. Se vinde complet mobilată, așa cum se vede în poze, și este gata pentru mutare imediată. Detalii ...

1333 EUR/m2 | 45 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Promovat
 garsonieră de vanzare dsituată în zona Dristor aproape de metrou
2
31

garsonieră de vanzare dsituată în zona Dristor, Sector 3, într-un imobil construit în 1984. Garsoniera are o suprafață de 30 mp și se află la etajul 5 10. Se vinde mobilată și utilată, iar datorită poziției excelente, la doar câteva minute de mers pe jos de stația de metrou Dristor, reprezintă o alegere ...

1733 EUR/m2 | 30 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Garsonieră de vanzare  în zona Titan aproape de metrou
3
20

Garsonieră de vanzare în zona Titan aproape de metrou

Ofer spre vânzare o garsonieră spațioasă în zona Titan Nicolae Grigorescu, Sector 3. Suprafața utilă este de 32 mp, situată la etajul 5 10, într-un bloc finalizat în 1987. Locuința se vinde mobilată și dispune de balcon. În imediata apropiere se află metrou Nicolae Grigorescu, parcul IOR, școli, ...

1844 EUR/m2 | 32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

 garsoniera  de  vanzare  in zona titan aproape de metrou
3
14

garsoniera de vanzare in zona titan aproape de metrou

Ofer spre vanzare garsoniera in zona titan aproape de metrou. Dispune de o suprafata totala de 28 de mp. etaj 5 din 10,bloc cu lift. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon .

1625 EUR/m2 | 28 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

 Garsoniera de vanzare zona Trapezului
7
79

Garsoniera de vanzare zona Trapezului

Garsonieră de vânzare în Trapezului, situată la etajul 3 al unui imobil de 8 etaje, cu o suprafață de 40 mp. Construcția a fost finalizată în 1978. Locuința beneficiază de acces rapid către mijloacele de transport în comun, fiind aproape de stații de metrou și autobuz, ceea ce asigură o mobilitate excelentă.Are ...

1250 EUR/m2 | 40 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Schimb loc din cimitirul Jilava 2 cu loc în cimitirul Cărămidarii de Jos
1

Plătesc diferența, dacă va fi necesar. Numărul de telefon este valabil doar prin WhatsApp! Dacă nu răspund, vă rog, trimiteți mesaj.

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan
5
73

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Titan la doar 4 minute de metrou. Apartamentul dispune de o suprafata de 56 mp, fiind situat la etajul 4 al unui imobil construit in anul 1990. Dispune de un loc de parcare! Pentru mai multe informatii va rugam apelati numarul afisat!

1500 EUR/m2 | 56 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare in zona Dristor
4
31

Apartament 2 camere de vanzare in zona Dristor

Ofef spre vanzare apartament 2 camere complet mobilat si utilat localizat in sectorul 3 zona Dristor 5-7 minute de metrou .Imobilul are o suprafta de 52 mp , etaj 4 an de constructie 1987.

1385 EUR/m2 | 52 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.835 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1656 EUR/m2 | 72 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Tei
6
36

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Tei

Oferim garsoniera, zona Tei , an de constructie 1982, situata la etajul 2 , cu o suprafata de 34 mp, situata in zona linistita, cu acces la scoli, mijloace de transport, centre comerciale,parc, recent renovata, se vinde mobilata, suprafata utila. Va asteptam la o vizionare!

1324 EUR/m2 | 34 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie| PROMO la avans 50% Parcare Bonus
7

2 Camere Ideal Investitie| PROMO la avans 50% Parcare Bonus

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -Parcare Bonus Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament doua camere zona Titan
7
12

Apartament doua camere zona Titan

Aleea Buhusi, 12 minute metrou 1 Decembrie 1918, Titan Auchan 10 minute, Parcul Teilor, apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 9 10, suprafata 55mp, an constructie 1979, renovat integral, gresie, faianta, parchet, termopan, instalatie electrica, sanitara, boxa la subsol, cadastru, intabulare

1418 EUR/m2 | 55 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea