Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Duplex Bd Unirii- stradal- Tribunalul Nou.
2

Duplex Bd Unirii- stradal- Tribunalul Nou.

Compania imobiliara Apulum 94 va propune un duplex compus din etajele 5+6, situat stradal pe Bd Unirii, langa Tribunalul Nou. Blocul este de tip monolit, construit in 1996. Apartamentul are o compartimentare foarte buna, pe primul etaj are livingul+ 1 dormitor+ bucatarie+ 1 baie+ 1terasa +1 balcon., ...

3045 EUR/m2 | 156 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere cu centrala proprie Titan, Parc Titanii
8
1

Apartament 2 camere cu centrala proprie Titan, Parc Titanii

Filado Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, in zona Titan, in apropiere de Parcul Titanii, intr-un imobil finalizat in 1977, bloc in curs de reabilitare termica. Apartamentul este situat la etajul 10 din 10, este decomandat, are o suprafata totala de 54 mp, si dispune de 1 baie ...

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in Titan-Piata Minis
6
106

Garsoniera de vanzare in Titan-Piata Minis

Se oferă spre vânzare o garsonieră spațioasă de 42 mp, situată în zona Titan, chiar lângă Piața Miniș, la etajul 5 al unui bloc cu 10 niveluri, construit în anul 1985 și prevăzut cu lift. Locuința este complet mobilată și utilată, compartimentată eficient pentru a asigura confortul zilnic. Beneficiază ...

1167 EUR/m2 | 42 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartamente 2 camere zona Theodor Pallady
6
12

Apartamente 2 camere zona Theodor Pallady

Vând apartament cu 2 camere, situat în zona Theodor Pallady. Apartamentul are o suprafață utilă de 60 mp și se află la etajul 4. Este ideal pentru persoanele care doresc să locuiască într-o zonă liniștită, dar aproape de mijloacele de transport și facilități. Detalii: 2 camere Suprafață: 60 mp Etaj: ...

1300 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere Estoria City
2
2

Apartament 3 camere Estoria City

Apartament de 3 camere, decomandat, situat la parter. Are o compartimentare eficientă și un balcon spațios. Este construit in 2025, cu finisaje moderne si premium Estoria. Apartamentul are 2 băi și este ideal pentru familie sau cuplu. Locația este foarte avantajoasă, aproape de gradinite și școli. În ...

2432 EUR/m2 | 74 m2

Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -10 min STB
5

Garsoniera Ideal Investitie -10 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -57.960 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -60.030 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Parcare:10.000 Euro +TVA ...

1675 EUR/m2 | 35 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Teren intravilan Casa 809 mp Sat Valea Roșie Jud Călărași la 60 km fata de București
5

Se vinde teren intravilan pentru Casa cu o suprafata de 809 mp in Sat Valea Rosie Jud Călărași la o distanta de circa 60 de km fata de București. Din Bucuresti se ajunge pe soseaua DN 4 București-Oltenita avand legatura la iesirea din București si cu Centura A0 Este un Sat linistit cu foarte multe ...

809 m2

Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Theodor Pallady
5
7

Garsoniera Theodor Pallady

Oportunitate excelenta! Vand garsoniera situata in zona Theodor Pallady, la etajul 2 al unui bloc curat si ingrijit. Cu o suprafata de 28 mp, aceasta locuinta este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Detalii: Etaj 2, bloc linistit Suprafata 28 mp, compartimentare functionala Bucatarie ...

1893 EUR/m2 | 28 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat | Parcare inclusa | Zona Theodor Pallady
15

Apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 al unui imobil finalizat, cu acte pregătite pentru vânzare imediată. Locuința se vinde conform fotografiilor și oferă posibilitatea de amenajare și mobilare după propriul gust, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul ...

2403 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament Finalizat| Gata de mutat| Comision 0%
16

Apartament Finalizat| Gata de mutat| Comision 0%

Descoperă un apartament modern cu 3 camere, situat într-un bloc liniștit, cu regim redus de înălțime D+4 etaje, ideal pentru cei care își doresc confort, intimitate și acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Locuința este bine compartimentată și se predă conform pozelor, fiind ...

2135 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Ansamblu Nou de Vile Duplex | Complex Privat Premium | Finisaje Premium
10

Ansamblu rezidențial nou format din 30 de vile tip duplex, situat într-un complex privat și securizat, cu acces prin poartă automată și telecomandă. Vilele au o suprafață utilă de 132,55 mp, iar curțile sunt individuale și diferă ca dimensiune. Fiecare locuință dispune de 2 locuri de parcare proprii ...

1728 EUR/m2 | 133 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vilă premium încălzire pardoseală |2 locuri parcare | Finalizata -acte gata
7

Descoperă confortul unei locuințe moderne, situată într-o zonă în continuă dezvoltare, cu acces rapid la Autostrada Soarelui (A2), la mijloace de transport STB și aproape de numeroase facilități comerciale din zona Theodor Pallady. CARACTERISTICI GENERALE Regim de înălțime: Parter + Etaj 1 + Mansardă Finalizare: ...

1909 EUR/m2 | 136 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex de vânzare -4 camere, 184 mp utili, curte proprie, 2 Parcari
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1909 EUR/m2 | 141 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11
1

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB
4

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...

2696 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -140.850 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -144.865 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -128.480 Euro + TVA ...

2071 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -129.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -136.900 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Eden City Pallady este un ...

1910 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium
5

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -143.693 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -148.606 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2018 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea