Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere tip Studio, Theodor Pallady  Nicolae Teclu
6
3

Apartament 2 camere tip Studio, Theodor Pallady Nicolae Teclu

Apartament 2 camere tip studio, amplasat in zona statiei de metrou Nicolae Teclu pe strada Gura Calitei nr. 95 sectorul 3, cu o suprafata totala utila de 54,10mp, etaj 4,lift, finisat complet premium , bai echipate complet, centrala proprie , incalzire in pardoseala, contorizare individuala (apa, energie ...

1426 EUR/m2 | 54 m2

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere zona metrou 1 Decembrie - Theodor Pallady
9
1

Se vinde apartament 3 camere zona Metrou 1 Decembrie 1918 - Bd. Theodor Pallady, etaj 3 din 10, conf 1, decomandat , supraf. 80 mp. an constructie 1976, bloc anvelopat, in apartament au fost schimbate instalatii electrice si sanitare, gresie, faianta, termopan, parchet, se vinde semimobilat (dormitor ...

1750 EUR/m2 | 80 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apart 3 camere 80mp Titan Grigorescu vizavi noul Lidl Bloc 2023
20
2

COMISION 0% CUMPARATOR !!! Apartament 3 camere in BLOC NOU, situat in Titan, VIS-A-VIS DE NOUL COMPLEX LIDL GRIGORESCU, cu acces direct din Bulevardul Nicolae Grigorescu si strada Drumul Lunca Merilor, la 200 metri de statia STB si la 900 m de Metrou Grigorescu si scoala 92, aproape de podul nou peste ...

2038 EUR/m2 | 80 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere | Vitan Residence | Ready to move
16

Apartament 2 camere | Vitan Residence | Ready to move

Vă propunem spre achiziție un apartament premium cu două camere, situat în complexul rezidențial Vitan Residence, construit în 2015. Amplasat la etajul 10 al unui imobil modern, apartamentul beneficiază de o suprafață utilă de 64,32 mp și o suprafață totală de 70,16 mp, fiind ideal pentru cei care își ...

3030 EUR/m2 | 64 m2

vitan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren Casa sector 3 cartier 23 zona hala laminor cora pantelimon Sala Sport Antilopa Parc Pantelimon 11

Teren Casa sector 3 cartier 23 zona hala laminor cora pantelimon Sala Sport Antilopa Parc Pantelimon

Strada cicoarei ,teren 151 mp ,imprejmuit gard 2 laturi,calcan 2 laturi,teren plat,are canal,apa,curent.pe teren se afla un garaj de 15 mp cu acte.terenul este foarte aproape de hala laminor,aqua parc pantelimon in viitor,sala si teren sport Antilopa,Cora pantelimon,dedeman,leroy merlin,bricostore, la ...

Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.755 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -78.672 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1814 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Studio la pret de garsoniera -Incalzire Pardoseala
11

Studio la pret de garsoniera -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -71.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -74.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1596 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere Rond Alba Iulia | Zona Centrala
13

Apartament 3 camere Rond Alba Iulia | Zona Centrala

Apartament situat într-o zonă exclusivistă a capitalei – Piața Alba Iulia – apreciată pentru poziționarea excelentă, accesul facil și stilul urban modern. Proprietatea este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, având un potențial ridicat de închiriere. Descriere apartament: Apartament ...

3291 EUR/m2 | 77 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Decomandat | Complet mobilat și utilat | Mutare Rapida |Th Pallady
12

Apartament de 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 din 3 al unui imobil modern, prevăzut cu lift. Proprietatea se remarcă printr-o compartimentare eficientă, spații bine optimizate și o luminozitate foarte bună pe tot parcursul zilei. Apartamentul este compus din: Living generos, amenajat modern Dormitor ...

2660 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -68.880 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -71.340 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Parcare:10.000 Euro +TVA ...

1558 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera ideal investitie -650 m metrou N.Teclu
2

Garsoniera ideal investitie -650 m metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -72.500 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract -76.870 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -81.240 Euro + TVA pentru un ...

1908 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator | Finisaje Premium| Încălzire în Pardoseala
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -72.632 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -74.871 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1847 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -63.895 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -68.810 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1546 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere Estoria City
2
2

Apartament 3 camere Estoria City

Apartament de 3 camere, decomandat, situat la parter. Are o compartimentare eficientă și un balcon spațios. Este construit in 2025, cu finisaje moderne si premium Estoria. Apartamentul are 2 băi și este ideal pentru familie sau cuplu. Locația este foarte avantajoasă, aproape de gradinite și școli. În ...

2432 EUR/m2 | 74 m2

Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -10 min STB
5

Garsoniera Ideal Investitie -10 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -57.960 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -60.030 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Parcare:10.000 Euro +TVA ...

1675 EUR/m2 | 35 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Teren intravilan Casa 809 mp Sat Valea Roșie Jud Călărași la 60 km fata de București
5

Se vinde teren intravilan pentru Casa cu o suprafata de 809 mp in Sat Valea Rosie Jud Călărași la o distanta de circa 60 de km fata de București. Din Bucuresti se ajunge pe soseaua DN 4 București-Oltenita avand legatura la iesirea din București si cu Centura A0 Este un Sat linistit cu foarte multe ...

809 m2

Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Theodor Pallady
5
7

Garsoniera Theodor Pallady

Oportunitate excelenta! Vand garsoniera situata in zona Theodor Pallady, la etajul 2 al unui bloc curat si ingrijit. Cu o suprafata de 28 mp, aceasta locuinta este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Detalii: Etaj 2, bloc linistit Suprafata 28 mp, compartimentare functionala Bucatarie ...

1893 EUR/m2 | 28 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat | Parcare inclusa | Zona Theodor Pallady
15

Apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 al unui imobil finalizat, cu acte pregătite pentru vânzare imediată. Locuința se vinde conform fotografiilor și oferă posibilitatea de amenajare și mobilare după propriul gust, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul ...

2403 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament Finalizat| Gata de mutat| Comision 0%
16

Apartament Finalizat| Gata de mutat| Comision 0%

Descoperă un apartament modern cu 3 camere, situat într-un bloc liniștit, cu regim redus de înălțime D+4 etaje, ideal pentru cei care își doresc confort, intimitate și acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Locuința este bine compartimentată și se predă conform pozelor, fiind ...

2135 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Ansamblu Nou de Vile Duplex | Complex Privat Premium | Finisaje Premium
10

Ansamblu rezidențial nou format din 30 de vile tip duplex, situat într-un complex privat și securizat, cu acces prin poartă automată și telecomandă. Vilele au o suprafață utilă de 132,55 mp, iar curțile sunt individuale și diferă ca dimensiune. Fiecare locuință dispune de 2 locuri de parcare proprii ...

1728 EUR/m2 | 133 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vilă premium încălzire pardoseală |2 locuri parcare | Finalizata -acte gata
7

Descoperă confortul unei locuințe moderne, situată într-o zonă în continuă dezvoltare, cu acces rapid la Autostrada Soarelui (A2), la mijloace de transport STB și aproape de numeroase facilități comerciale din zona Theodor Pallady. CARACTERISTICI GENERALE Regim de înălțime: Parter + Etaj 1 + Mansardă Finalizare: ...

1909 EUR/m2 | 136 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea