Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Dristor
5
73

Garsoniera de vanzare in zona Dristor

Garsoniera decomandata 42 mp in zona Dristor apropiere mall Vitan , cu acces la metroul dristor 4-5 minute, apropiere de rond Alba Iulia , garsoniera se vinde mobilata si utilata complet.Bloc din anul 1988 , reabilitat termic, costuri mici.Sunati-ma pentru detalii suplimentare!

1500 EUR/m2 | 42 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan 2 Camere Bloc Nou Terasa Parcare
14
2

Titan 2 Camere Bloc Nou Terasa Parcare

Vă propunem spre vânzare un apartament modern, în zona Titan. Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat. Locuința beneficiază de loc de parcare subteran, un avantaj important. Datorită amplasării și dotărilor, proprietatea este potrivită atât pentru locuință proprie, cât și ca investiție. Pretul ...

2613 EUR/m2 | 54 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsonieră de vânzare în Theodor Pallady
8
28

Garsonieră de vânzare în Theodor Pallady

Garsonieră de vânzare în Theodor Pallady, aproape de metrou 1 Decembrie 1918. Suprafață de 40 mp, etaj 5 din 8, decomandată. Cameră luminoasă, bucătărie utilată, baie modernă. Dotată cu aer condiționat, centrală proprie și balcon. Bloc nou, perfect pentru locuință sau închiriere.Anul de constructie ...

1625 EUR/m2 | 40 m2

Theodor%2bPallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii
20
1

Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii

COMISION 0% la cumparator Situat în ansamblul rezidențial Carmen Sylva, pe strada Ion Filibiliu nr. 9, acest apartament de 2 camere oferă un stil de viață exclusivist, într-un imobil cu arhitectură istorică, complet restaurat și adaptat standardelor moderne de confort. Clădirea, construită în anul 1906 ...

4576 EUR/m2 | 59 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

OFERTA Casa Vila Splaiul Unirii P+2+pod si P+1 eventual schimb
9
11

Casa Vila Splaiul Unirii P+2+pod si P+1 sunt doua corpuri in aceeasi casa cu intrari separate care se pot uni daca se doreste,pot locui doua familii separat sau schimb cu ceva mai mic,eventual si apartamente + diferenta ,casa are toate cerintele de la put propriu si Apa Nova, sistem de supraveghere,alarme,aer ...

1139 EUR/m2 | 360 m2

Splaiul+Unirii, Sector 3, Bucuresti

Vand garsoniera zona Fizicienilor, Dristor, Auchan Vitan
7

Vand garsoniera zona Fizicienilor, Dristor, Auchan Vitan

Vand garsoniera intr-un bloc construit in 1981 din placi de be ton armat, etaj 3 din p+4+mansarda, anvelopat + izolatie interioara, are costuri mici la intretinere fiind dotata cu centrala termica proprie, AC, separatie totala apa, curent, gaze, recent renovata, situata la 10 minute de mers pe jos de ...

2350 EUR/m2 | 20 m2

Sector 3, Bucuresti

Teren intravilan, zona Theodor Pallady 4

Teren intravilan, zona Theodor Pallady

Particular, vand teren intravilan in suprafata de 5000 mp, cu deschidere de 26m la ambele capete ( acces pe ambele capete). Terenul este situat pe strada Drumul Balta Doamnei, nr.25-27, zona este intr-o continua dezvoltare urbana. utilitatile sunt stradale.

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Teren Intravilan ,zona Theodor Pallady 850mp 2

Teren Intravilan ,zona Theodor Pallady 850mp

Particular , vand teren intravilan in suprafata de 850mp ,cu deschidere de 17m . Terenul este situat pe strada Drumul Gura Calmatui ,nr.86, zona este intr-o continua dezvoltare urbana. Utilitatile sunt in zona (150m ).

850 m2

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -173.031 EURO +TVA pentru un avans de 90% -P.Bonus -188.676 +TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere ...

2316 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa
9

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: Parcare inclusa 170.000 .Euro ...

1194 EUR/m2 | 142 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator
4

4 Camere Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Rossa-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook /Instagram/ ...

1018 EUR/m2 | 257 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
8

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 151.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ...

1523 EUR/m2 | 99 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita
5

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1406 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala cu Parcare Inclusa/ Credit 15%
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -148.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1837 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB
7

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 146.000 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 155.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1676 EUR/m2 | 87 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare
6

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.Efy-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Descoperă noul ansamblu rezidențial, situat într-o zonă linistita, exclusiv rezidentiala, la 500 de metri distanta fata de autobuzul 253 si 330. Ansamblul este compus din 4 blocuri cu ...

2620 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa
7

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 141.500 Euro + TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen ...

2461 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa
10
1

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 140.000 .Euro ...

1175 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa
4

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa

1406 EUR/m2 | 95 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou
7

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 133.000 ...

1356 EUR/m2 | 98 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera zona Dristor
7
2

Garsoniera zona Dristor

Vand garsoniera cocheta, situata in zona Dristor, pe etajul 3 al unui bloc bine intretinut. Cu o suprafata de 28 mp, aceasta locuinta este ideala pentru investitie sau pentru o persoana cuplu care isi doreste confort si acces rapid la mijloacele de transport.