Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
apartament cu 2 camere in zona Basarabia
8
53

apartament cu 2 camere in zona Basarabia

Oferim spre cumparare un apartament cu 2 camere in zona Basarabia.Imobilul beneficiaza de parcare inclusa si AC. Situata la etajul 5.In apropierea imobilului regasim multiple mijloace de transport in comun ce asigura un mijloc de transport facil.Anul de constructie este 1985 ,apartanentul are 58mp

1328 EUR/m2 | 58 m2

Basarabia, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare apart 2 camere Ozana, Trapezului
6
1

Vanzare apart 2 camere Ozana, Trapezului

Direct proprietar vanzare apart 2 camere, 35 mp, mobilat , centrala proprie, decomandat , zona Ozana, Trapezului sector 3, bloc 4 niveluri construcție 2014, 10 min de metrou 1 Decembrie 1918

1569 EUR/m2 | 35 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare Titan Nicolae Grigorescu Ozana 1 Decembrie
13
1

Va recomandam catre vanzare un superb apartament format din 3 camere decomandate, se bucura de lumina naturala multa, are vedere mixta, E-V, etajul este intermediar, 3 din 4, este renovat la interior, inclusiv coloana intregii scari schimbata, instalatiile electrice si sanitare schimbate, blocul este ...

1957 EUR/m2 | 69 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, bucatarie inchisa, balcon , Pallady-Drumul Gura Racului
7
1

Preturile pornesc de la 112.9500Euro+TVA , pentru avans de 90% platit la antecontract Apartamentele sunt la stadiul " ALB" Finisaje , dotari : - Hidroizolatie dubla in balcoane, gresie Italia, picurator Profilitec- Italy - Balustrada balcon vopsita in electrostatic negru , balustrade scari interior ...

1538 EUR/m2 | 76 m2

Theodor%2bPallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Zona Theodor Pallady sp 156 mp închiriat
8

Zona Theodor Pallady sp 156 mp închiriat

Imobiliar Expert Grup va propune spre inchiriere spatiu comercial in suprafata de 156 mp situat in zona Brățării- Theodor Pallady. Spatiul dispune de toate utilitatile, se afla intr-o zona rezidentiala. Închiriat cu 2.000 euro/luna.

2244 EUR/m2 | 156 m2

Sector 3, Bucuresti

Teren pentru constructii intravilan Sector 3, Gura Solcii 4-18, Metrou Anghel Saligny
1
5

Teren pentru constructii, intravilan, situat intr-una din cele mai bune locatii in Sectorul 3, pozitionat excelent. Terenul are o suprafata foarte generoasa de 17000 mp, are o deschidere stradala ampla de 341 m pe 3 fronturi stradale, are acces direct la strada pricipala - Drumul Gura Racului, este localizat ...

17,000 m2

Sector 3, Bucuresti

Vând teren în spate la Auchan Titan cu Autorizație de construire
5
3

Proprietar vând teren in Titan,aproape de parcul Teilor, în spate la Auchan Bld. 1 Decembrie 1918, strada Lt.Popescu Alexandru: - 248 mp; - deschidere la strada 11,30 m; - lungime teren 22 m. Terenul se vinde cu autorizație de construire imobil parter (atașat plan) emisă in luna septembrie 2025, valabilă ...

248 m2

Sector 3, Bucuresti

ultima casa 3

ultima casa

vand loc de veci in cimitirul pantelimon 2, fara lucrare, pozitie buna la alee, cismeaua este foarte aproape.

Sector 3, Bucuresti

2 Camere de Top | Direct Dezvoltator | Finisaje Premium| Încălzire în Pardoseala
5
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -72.632 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -74.871 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1847 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vilă premium încălzire pardoseală |2 locuri parcare | oferta de Paste -265.000 €
7

Descoperă confortul unei locuințe moderne, situată într-o zonă în continuă dezvoltare, cu acces rapid la Autostrada Soarelui (A2), la mijloace de transport STB și aproape de numeroase facilități comerciale din zona Theodor Pallady. CARACTERISTICI GENERALE Regim de înălțime: Parter + Etaj 1 + Mansardă Finalizare: ...

1946 EUR/m2 | 136 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu
4
1

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -148.700 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -157.710 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -166.720 Euro + TVA pentru ...

1926 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Spatiu industrial Autostrada A2 - Centura
5

Spatiu industrial Autostrada A2 - Centura

Complex industrial oferit spre vanzare situat in apropiere A2 si linia de centura ,in imediata apropiere de zona comerciala din bd.Theodor Pallady , acces la metrou si mijloacele de transport in comun STB.Accesul camioanelor de mare tonaj este facil atat din linia de centura cat si de la autostrada ...

700 EUR/m2 | 5,000 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex de vânzare -4 camere, 184 mp utili, curte proprie, 2 Parcari
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1909 EUR/m2 | 141 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vand garsoniera la Universitate, situata pe Calea Victoriei.
5
2

Vand garsoniera la Universitate, situata pe Calea Victoriei. Garsoniera este amplasata ultracentral, vis-a-vis de Cercul Militar National, blocul Romarta, cu vedere pe spate, ferita de zgomotul si praful bulevardelor. CLADIREA NU ARE RISC SEISMIC! Mobilata si utilata integral, potrivita unui stil ...

3850 EUR/m2 | 20 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere Geam Baie si Incalzire Pardoseala -600 m STB
4

2 Camere Geam Baie si Incalzire Pardoseala -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...

2703 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -140.850 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -144.865 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -128.480 Euro + TVA ...

2071 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -141.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -146.900 Euro + TVA ...

2013 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea