Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere zona Bd. Chisinau - Basarabiei
8
1

Apartament 3 camere zona Bd. Chisinau - Basarabiei

Se vinde apartament 3 camere zona Bd. Chisinau - Basarabiei, etaj 7 din 8, conf 1, decomandat, supraf. 69 mp. an constructie 1982, bloc anvelopat, apartamentul are instalatii electrice si sanitare schimbate, gresie, faianta, termopan, parchet, se vinde partial mobilat. Dotări și beneficii: • două aere ...

2101 EUR/m2 | 69 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 163,66 mp - Unirii
11

Apartament 163,66 mp - Unirii

Va propunem spre achizitie un apartament cu 7 camere cu suprafata totala de 163,66 metri patrati, aflat pe 2 niveluri parter si demisol, situat intr-o vila D+P+1 Etaj, construita in anul 1890, incadrata in clasa de risc seismic 2 pe lista primariei. Apartamentul are la parter o suprafata de 72,80 metri ...

917 EUR/m2 | 164 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere zona Salajan - Str. Patriotilor
8

Apartament 2 camere zona Salajan - Str. Patriotilor

Se vinde apartament 2 camere zona Salajan - Str. Patriotilor , parter din 10, conf 1, decomandat, supraf. 54 mp. an constructie 1977, bloc anvelopat, apartamentul are instalatii electrice si sanitare schimbate, gresie, faianta, termopan, parchet. Apartamentul are Logie (balcon) si o boxă generoasă de ...

2000 EUR/m2 | 54 m2

salajan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere 1 Decembrie 1918
8

Apartament 2 camere 1 Decembrie 1918

Filado Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament elegant cu 2 camere situat in zona Titan, 1 Decembrie 1918, in apropiere de Auchan Titan, intr-un imobil finalizat in 1972, bloc reabilitat termic. Apartamentul este situat la etajul 8 din 10, este semidecomandat, are o suprafata totala de 52 mp, ...

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren 14000 mp
1
2

Teren 14000 mp

Particular inchiriez teren 14000 mp pe Dn2b intre Braila si Galati deschidere la dn

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Bloc 2019
12
1

Apartament 2 camere - Bloc 2019

Ai ajuns la etajul 1 și deschizi ușa apartamentului. Te primește un hol lung din care se desprind toate camerele, fiecare la locul ei. Compartimentarea e unul din lucrurile pe care le remarci imediat și pe care nu le uiți după vizită. Apartamentul este pozitionat pe Sud și are lumină toată ziua. Balconul ...

2206 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Spatiu comercial de vanzare Basarabia
2
4

Spatiu comercial de vanzare Basarabia

Spatiu de vanzare situat pe Bdl. Basarabia în suprafață de 190 mp. in cea mai mare parte open space, închiriat în domeniul comerțului. Spațiul are toate utilitățile . Preț negociabil!

1895 EUR/m2 | 190 m2

Sector 3, Bucuresti

Garsoniera
3
5

Garsoniera

Garsoniera Splaiul Unirii, cf. 1 semidec., etaj 3 11, suprafata totala 41.42 mp, an constructie 2009, apometre, instalatii sanitare noi, centrala termica, repartitoare caldura, gresie, faianta, usa metalica, termopan, Exclus intermediari.

1810 EUR/m2 | 42 m2

Splaiul Unirii, Sector 3, Bucuresti

Zona Theodor Pallady sp 156 mp închiriat
8

Zona Theodor Pallady sp 156 mp închiriat

Imobiliar Expert Grup va propune spre inchiriere spatiu comercial in suprafata de 156 mp situat in zona Brățării- Theodor Pallady. Spatiul dispune de toate utilitatile, se afla intr-o zona rezidentiala. Închiriat cu 2.000 euro/luna.

2244 EUR/m2 | 156 m2

Sector 3, Bucuresti

Teren pentru constructii intravilan Sector 3, Gura Solcii 4-18, Metrou Anghel Saligny
1
5

Teren pentru constructii, intravilan, situat intr-una din cele mai bune locatii in Sectorul 3, pozitionat excelent. Terenul are o suprafata foarte generoasa de 17000 mp, are o deschidere stradala ampla de 341 m pe 3 fronturi stradale, are acces direct la strada pricipala - Drumul Gura Racului, este localizat ...

17,000 m2

Sector 3, Bucuresti

Vând teren în spate la Auchan Titan cu Autorizație de construire
5
3

Proprietar vând teren in Titan,aproape de parcul Teilor, în spate la Auchan Bld. 1 Decembrie 1918, strada Lt.Popescu Alexandru: - 248 mp; - deschidere la strada 11,30 m; - lungime teren 22 m. Terenul se vinde cu autorizație de construire imobil parter (atașat plan) emisă in luna septembrie 2025, valabilă ...

248 m2

Sector 3, Bucuresti

ultima casa 3

ultima casa

vand loc de veci in cimitirul pantelimon 2, fara lucrare, pozitie buna la alee, cismeaua este foarte aproape.

Sector 3, Bucuresti

Vilă premium încălzire pardoseală |2 locuri parcare | oferta de Paste -265.000 €
7

Descoperă confortul unei locuințe moderne, situată într-o zonă în continuă dezvoltare, cu acces rapid la Autostrada Soarelui (A2), la mijloace de transport STB și aproape de numeroase facilități comerciale din zona Theodor Pallady. CARACTERISTICI GENERALE Regim de înălțime: Parter + Etaj 1 + Mansardă Finalizare: ...

1946 EUR/m2 | 136 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Spatiu industrial Autostrada A2 - Centura
5

Spatiu industrial Autostrada A2 - Centura

Complex industrial oferit spre vanzare situat in apropiere A2 si linia de centura ,in imediata apropiere de zona comerciala din bd.Theodor Pallady , acces la metrou si mijloacele de transport in comun STB.Accesul camioanelor de mare tonaj este facil atat din linia de centura cat si de la autostrada ...

700 EUR/m2 | 5,000 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex de vânzare -4 camere, 184 mp utili, curte proprie, 2 Parcari
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1909 EUR/m2 | 141 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vand garsoniera la Universitate, situata pe Calea Victoriei.
5
2

Vand garsoniera la Universitate, situata pe Calea Victoriei. Garsoniera este amplasata ultracentral, vis-a-vis de Cercul Militar National, blocul Romarta, cu vedere pe spate, ferita de zgomotul si praful bulevardelor. CLADIREA NU ARE RISC SEISMIC! Mobilata si utilata integral, potrivita unui stil ...

3850 EUR/m2 | 20 m2

Sector 3, Bucuresti