Vand mansardă
Vand mansardă 6 camere 2 bucatarii ,2 bai,175 mp Universitate -Spitalul Coltei.
900 EUR/m2 | 150 m2
Centrul Istoric, Sector 3, Bucuresti
azi 11:55
Anunțuri promovate – Vezi toate
900 EUR/m2 | 150 m2
Centrul Istoric, Sector 3, Bucuresti
azi 11:55
PROPRIETAR, vand teren 665 mp intabulat, deschidere stradala 24 m, cu constructii 82 mp cu toate utilitatile necesare, centrala termica pe gaz, apa, canalizare, curent electric, pentru INVESTITORI IMOBILIARI, in Aparatorii Patriei, la 2 minute acces de la gura de metrou. Pret 369 500 Euro. Tel
Sector 3, Bucuresti
5 mai
OFERTA CU 0 % COMISION DIN PARTEA CUMPARATORULUI !!! Vă propunem spre vânzare un apartament luminos și bine poziționat, cu 4 camere, avand o suprafata utila totala de 111mp, situat în zona Universitate, una dintre cele mai căutate și mai bine conectate zone ale Bucureștiului. Poziționarea este excelentă, ...
4105 EUR/m2 | 95 m2
Sector 3, Bucuresti
11 mai
Apartament cu 3 camere situat in Palladium Residence, blocul 1, etaj 5 din 11, intr-un imobil construit in anul 2016. Suprafata utila este de 79 mp, inclusiv un balcon de 4 mp (separat de living prin usi culisante din sticla). Compartimentarea este practica si potrivita pentru o familie. Ambele bai ...
2019 EUR/m2 | 79 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
13 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 123.000 ...
1403 EUR/m2 | 88 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.420 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -128.448 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 136.476 Euro + TVA pentru un ...
1782 EUR/m2 | 68 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -118.755 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -122.815 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...
1668 EUR/m2 | 71 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare 115.000 Euro + TVA pentru un avans de ...
1661 EUR/m2 | 69 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract - 118.250 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 121.500 Euro + TVA pentru un avans de 15 % ...
2132 EUR/m2 | 54 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere în zona Ozana, la o distanta de 10 minute de metrou 1 Decembrie 1918. Apartamentul este situat într-un bloc construit în 1979, recent anvelopat, la etajul 2 din 4. Locuința are o suprafață utilă de 49 mp și este compartimentată decomandat, oferind un plus ...
1957 EUR/m2 | 49 m2
ozana, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% TVA GARANTAT 9% pentru antecontractele semnate pana la 31.07.2025! Proiect gata pana la 31.07.2026! Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon ...
1550 EUR/m2 | 74 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...
1503 EUR/m2 | 74 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -109.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...
1689 EUR/m2 | 65 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.680 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -110.490 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -114.300 Euro + TVA pentru ...
1542 EUR/m2 | 69 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta completă pe www. prestige-rezidential .ro Ofer spre vanzare un apartament de 4 camere tip Penthouse, cu o suprafata de 236 mp, cu Parcare Subterana Inclusa, proiectul se afla in proximitatea marelui centru comercial Auchan Titan. Blocul este unul micut si cochet compus din 46 de apartamente ...
2400 EUR/m2 | 100 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.120 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -113.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -121.280 Euro + TVA pentru ...
1781 EUR/m2 | 60 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
1550 EUR/m2 | 68 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -105.500 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -114.890 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -118.280 Euro + TVA pentru ...
1854 EUR/m2 | 57 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.865 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -111.856 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 118.847 Euro + TVA pentru un ...
1843 EUR/m2 | 57 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
1503 EUR/m2 | 68 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ansamblu - 81unitati Termen Finalizare - Septembrie 2026 Suprafata ...
2482 EUR/m2 | 39 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+4 etaje Total unitati ansamblu - 53 unitati Termen finalizare Iulie 2026 Suprafata utila ...
1625 EUR/m2 | 58 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
1786 EUR/m2 | 53 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti