Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare - 2 camere, 70 m .
1

Apartament de vanzare - 2 camere, 70 m .

Vând Apartament cu 2 camere PIATA ALBA IULIA nr 7, bl I 6, et 8 (din 10), ap 44, pe ROND, sector 3 Anul construcției 1991 Suprafata utila a celor două camere - 68,19 mp, la care se adaugă: baie, hol, bucătărie, cămară, debara, vestibul, balcon. PRET - 250 000 EUR .

3571 EUR/m2 | 70 m2

Piata Alba Iulia, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor, Racari, KFC
4
2

Dristor, Racari, KFC

Apartament cu 2 camere decomandat, renovat, instalatii schimbate, un grup sanitar, spatii de depozitare, balcon inchis, luminos, nemobilat , situat la etajul 8 in bloc de 10 nivele reabilitat. Acte la zi.

2185 EUR/m2 | 54 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Liviu Rebreanu / Park Lake
13

Apartament 3 camere Liviu Rebreanu / Park Lake

Ramiro Imob vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandat Situat la etajul 9 din 10 Imobilul este situat într-un bloc construit în 1970 Semidecomandat Renovat recent Suprafață 69 mp Preț: 125.000 Euro Negociabil Comision standard Oferim suport complet în relația cu banca, cu acces ...

1879 EUR/m2 | 67 m2

Liviu Rebreanu, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere zona Bd. Chisinau - Basarabiei
8
1

Apartament 3 camere zona Bd. Chisinau - Basarabiei

Se vinde apartament 3 camere zona Bd. Chisinau - Basarabiei, etaj 7 din 8, conf 1, decomandat, supraf. 69 mp. an constructie 1982, bloc anvelopat, apartamentul are instalatii electrice si sanitare schimbate, gresie, faianta, termopan, parchet, se vinde partial mobilat. Dotări și beneficii: • două aere ...

2101 EUR/m2 | 69 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand garsoniera  cf 1 -vizavi de malll Vitan,proprietar
3
1

vand garsoniera cf 1 -vizavi de malll Vitan,proprietar

Vand garsoniera cf 1 ,etaj 2 4 ,,4 apartamente pe paliere,,bloc mixt ,an contructie-receptie -1993,are gresie ,faianta ,parchet,usa metalica,geam baie etc Se afla la 2 min de mall Vitan ,,Sunt mai multe magazine in zona ,,statie RAtb si tramvai ,parcuri etc si 7,8 min de metrou.. NU colaborez cu agentiile! ...

2305 EUR/m2 | 41 m2

Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator | 2 Camere Premium | Încălzire Pardoseală
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.000 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

2299 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Nou Finisaje Premium
13

3 Camere Bloc Nou Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -116.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1345 EUR/m2 | 82 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator
4

4 Camere Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Rossa-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook /Instagram/ ...

1018 EUR/m2 | 257 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa
9

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: Parcare inclusa 170.000 .Euro ...

1194 EUR/m2 | 142 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita
5

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1406 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -7 min metrou N.Teclu
2

2 Camere Direct Dezvoltator -7 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.200 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract -90.360 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.520 Euro + TVA pentru un ...

1821 EUR/m2 | 47 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera ideal investitie -650 m metrou N.Teclu
2

Garsoniera ideal investitie -650 m metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -67.700 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract -71.780 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -75.860 Euro + TVA pentru un ...

1918 EUR/m2 | 35 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -10 min STB
5
1

Garsoniera Ideal Investitie -10 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -57.960 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -60.030 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Parcare:10.000 Euro +TVA ...

1675 EUR/m2 | 35 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

vand garsoniera
5
15

vand garsoniera

vând garsoniera pe bulevardul 1 decembrie 1918 bloc M32 scara B etaj 4,propietar

1765 EUR/m2 | 34 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Vanzare imobil 1134mp (D+P+3E) | pretabil Spatii cazare | Clinica | Birouri | Camin Seniori
5
7

Va prezentam, spre vanzare, un imobil amplasat aproape de zona ultracentrala Piata Alba Iulia din Bucuresti, un imobil cu utilizare multivalenta si care reprezinta o oportunitate excelenta de investitie. Suprafata totala construita a imobilului este de 1134 mp, cu o SU de 915 mp, amplasata pe un teren ...

1727 EUR/m2 | 915 m2

Piata Alba Iulia, Sector 3, Bucuresti

Decomandat 3 Camere spatios - 1 Decembrie 1918
10
1

Decomandat 3 Camere spatios - 1 Decembrie 1918

Va propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona 1 Decembrie 1918, o zonă bine conectată și în continuă dezvoltare. Locuința este amplasată la etajul 4 din 4 al unui bloc anvelopat, construit în anul 1970, ceea ce asigură un plus de eficiență termică și costuri reduse la întreținere. Apartamentul ...

1341 EUR/m2 | 70 m2

Sector 3, Bucuresti

Bucurest Unirii teren construibil MP 330 Plan Financiar ROI 59,31% an (SAU SCHIMB IMOBILIAR)
9
2

Bvdl. Unirii Strada Dr. Popper Maximilian 37, teren construibil MP 330 Proiect Financiar ROI 59,31% pe an! Terenul este perfect pentru investiții (vezi proiect atașat). IN CAZUL IN CARE PROIECTUL ATASAT NU SE CITESTE BINE, VI-L TRIMIT PRIN EMAIL SAU WHATSAPP! Recuperarea investiției doar în 1 an și ...