Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
garsoniera spatioasa in sector 3 gura calitei parcul teilor titan
8
12

garsoniera Pallady Titan direct dezvoltator -super spațiosa, situat pe Gura Caliței 195, sector 3, Bucuresti Bloc nou, finisaje premium, compartimentare excelentă. lift incalzire in pardoseala tavan membrana Zonă în plină dezvoltare Titan Pallady Acces rapid la metrou, parc, magazine ideal ...

1077 EUR/m2 | 59 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Metrou Dristor - 2 Camere 53mp Etaj intermediar
1
3

Metrou Dristor - 2 Camere 53mp Etaj intermediar

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat pe Bd. Camil Ressu, la doar 2 minute de stația de metrou Dristor și la aproximativ 7 minute de Mall ParkLake. Locuința se află la etajul 6 din 10, într-un bloc solid, construit în anul 1970. Apartamentul este decomandat, are o suprafață de 53 ...

1415 EUR/m2 | 53 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament de doua camere zona Vitan
3
55

Vanzare apartament de doua camere zona Vitan

Oferim la vanzare apartament de doua camere in zona Vitan vis a vis de CamiDent.Apartamentul dispune de o suprafata de 51mp etaj 3 an constructie 1983 complet mobilat si utilat.

1412 EUR/m2 | 51 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
3 camere  Pallady 75 mp  dormitor cu baie 5 min metrou Nicolae Teclu
14
1

3 camere Pallady 75 mp dormitor cu baie 5 min metrou Nicolae Teclu

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, cu o suprafață de 75 mp, situat la etajul 1 din 3, într-un bloc modern construit în anul 2019, în zona Bd. Pallady, Sector 3. Incalzire in pardoseala Apartamentul beneficiază de compartimentare eficientă și finisaje premium, fiind ideal pentru un stil de ...

2143 EUR/m2 | 75 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand Garsoniera Dristor 2
5
7

Vand Garsoniera Dristor 2

De vanzare, Garsoniera la Dristor, este situata la gura de metrou Dristor 2, etaj 6 din 9, blocul este cu 2 lifturi pe scara, vedere pe spate linistita fara zgomot, termopane, necesita renovare. Fara exclusivitate agentii Multumesc

2333 EUR/m2 | 30 m2

Sector 3, Bucuresti

PROPRIETAR  VIND SAU SCHIMB 1

PROPRIETAR VIND SAU SCHIMB

Proprietar dețin 50 % dintr-un ap. de 3 camere în sectorul 3 ,parter din 4 ,str Camil ressu. nr 48, bl c15,sc 4,sufragerie în exclusivitate 18 mp ,baie bucătărie hol debara,la comun,celalalt proprietar în vârstă de 75 ani, vind proprietatea mea cu 60000 euro, sau schimb cu garsoniera în sectorul ...

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Casa-P+1- 6 CAM- 175 mp- Teren 200 mp- Cartier 23-Industriilor
5
2

Pallady - Repiblica- Cartier 23 August Casă P+1 - 6 CAM SINGUR CURTE!!! Se oferă spre vânzare, casă P+1, cu o suprafață utilă de 175 mp, amplasată pe un teren de 200 mp, situată în Cartierul 23 August – zona Industriilor. Imobilul este compartimentat in 2 garsoniere si 2 apartamente cu 2 camere, oferind ...

764 EUR/m2 | 140 m2

Republica, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium
5
2

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.680 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -110.490 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -114.300 Euro + TVA pentru ...

1542 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5
2

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -68.880 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -71.340 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Parcare:10.000 Euro +TVA ...

1558 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita
5

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.360 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -90.480 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -93.600 Euro + TVA pentru ...

1577 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere – Confort modern, compartimentare eficientă
5
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -130.200 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -139.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -148.800 Euro + TVA pentru ...

1684 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie
5

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.120 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -113.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -121.280 Euro + TVA pentru ...

1781 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate
5

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.820 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -91.950 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -98.080 Euro + TVA pentru un ...

1625 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Confort premium într-un spațiu echilibrat-5 min STB
13
3

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.700 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1731 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate
5
1

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.400 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -131.050 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -138.700 Euro + TVA pentru ...

1613 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa
4

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1406 EUR/m2 | 95 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala cu Parcare Inclusa
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -148.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1837 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
8
1

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 151.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...

1523 EUR/m2 | 99 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu
5

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.420 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -128.448 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 136.476 Euro + TVA pentru un ...

1782 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Teren Splaiul Unirii
4
2

Teren Splaiul Unirii

Proprietar direct vand teren Splaiul Unirii-Drumul Lunca Cetatii-Drumul Lunca Veche S=5000 mp deschidere de 31 metri-intravilan.Terenul nu are stalpi pe el.Detin certificat de urbansim actual-hale,depozite,sali de sport,agrement etc. Terenul se afla dupa sensul giratoriu Drumul Lunca Priporului si Drmul ...

5,000 m2

Splaiul+Unirii, Sector 3, Bucuresti

 Teren Splaiul Unirii ,sector 3
3
4

Teren Splaiul Unirii ,sector 3

Proprietar direct vand teren Splaiul Unirii-str Drumul Lunca veche , S=5000 mp.Deschidere de 31 metri.Strazi asfaltate.Nu exista stalpi pe teren Terenul se afla in apropierea sensului giratoriu drumul Lunca Priporului cu Drumul Lunca Cetatii. Acces catre teren din Splaiul Unirii, Th Pallady,Nicolae Teclu ...

5,000 m2

Splaiul%2bUnirii, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal pentru Familie | Zonă Liniștită + Parcare la Jumătate (avans 50%)
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -118.755 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -122.815 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1668 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea