Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
3 camere Ozana
13
2

3 camere Ozana

Se ofera spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 4 din 4, într-un imobil construit în anul 1972, reabilitat termic (inclusiv terasa). Locuința beneficiază de o poziționare excelentă, stația de metrou 1 Decembrie se află la aproximativ 12 minute de mers pe jos, iar accesul la transportul ...

1426 EUR/m2 | 68 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare in Timpuri Noi
6
53

Apartament de vanzare in Timpuri Noi

Oferim spre vanzare apartament 2 camere zona de Timpuri Noi situat intr-o zona accesibila in apropiere de magazine si supermarketuri. Apartamentul dispune de 55 mp2 si este situat la etajul 4 . Blocul dispune de lift si parcare,anul de constructie al blocului este 1985.Suprafata este de 55mp ,50 utili ...

1673 EUR/m2 | 55 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Tineretului Cantemir 2 Camere Modern
11

Tineretului Cantemir 2 Camere Modern

Apartament 2 camere situat la etajul 4/7, într-un bloc reabilitat termic, bine întreținut. Suprafață utilă: 50,57 mp Balcon integrat în dormitor Vedere mixtă: lateral + spate (liniște și intimitate) Mobilat și utilat, gata de mutare Renovare realizată în 2017 Fără risc seismic / fără urgență 5 ...

2298 EUR/m2 | 50 m2

tineretului, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, LIDL, Metrou
5

Dristor, Ramnicu Valcea, LIDL, Metrou

Apartament cu 2 camere decomandat, renovat integral, mobilat si utilat, spatii de depozitare, situat la parter inalt in bloc de 8 nivele reabilitat.

2830 EUR/m2 | 53 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita
4
1

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -102.167 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -110.026 Euro +TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1300 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1934 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea/Credit Ipotecar 15%
10

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1440 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita/Parcare Inclusa
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: 96.000 euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 Etaje Total unitati ansamblu - 108 unitati Suprafata ...

2176 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida
10

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat într-un imobil nou, cu regim de înălțime P+3, construit cu materiale de calitate superioară și atenție deosebită la detalii. Locuința este spațioasă, luminoasă și bine compartimentată, ideală atât pentru o familie tânără, cât și ca investiție ...

2235 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -89.950 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -92.990 Euro + TVA pentru ...

1583 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea
9

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1357 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB
6

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.581 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 28 unitati Termen ...

1578 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita
11

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -92.500 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

2040 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere pentru un Stil de Viață Modern | Finisaje Premium |Th Pallady
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.885 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -90.594 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2235 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

1598 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera dubla - Theodor Pallady, premium, piscina, sala fitness
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.000 Euro+TVA Descoperă o oportunitate unică de investiție sau locuire într-un ansamblu rezidențial premium, aflat în plină construcție, în una dintre cele mai dinamice ...

1951 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.408 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -83.635 Euro TVA inclus pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

2054 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.976 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -86.128 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1300 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Incalzire in Pardoseala 3 min STB
2

2 Camere Incalzire in Pardoseala 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -97.360 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata utila ...

2253 EUR/m2 | 43 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB
2

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.500 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1802 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB
2
2

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.522 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 ...

1446 EUR/m2 | 83 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB
2

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1828 EUR/m2 | 59 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala
2

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -112.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1600 EUR/m2 | 70 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.835 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1656 EUR/m2 | 72 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea