Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Vanzare spatiu comercial in zona Calea Vitan stradal, bloc nou 2022
6

Va oferim spre vanzare un spatiu comercial in zona Calea Vitan, stradal, pe colt, bloc nou 2022, Parter+Subsol, in suprafata utila de 428mp, cu front stradal generos, de 15ml, cu 3 usi de acces, si toate utilitatile. Spatiul este inchiriat cu un contract pe 5 ani 2024-2029. Dispune de 2 locuri de parcare ...

1869 EUR/m2 | 428 m2

vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in Titan-Piata Minis
6
104

Garsoniera de vanzare in Titan-Piata Minis

Se oferă spre vânzare o garsonieră spațioasă de 42 mp, situată în zona Titan, chiar lângă Piața Miniș, la etajul 5 al unui bloc cu 10 niveluri, construit în anul 1985 și prevăzut cu lift. Locuința este complet mobilată și utilată, compartimentată eficient pentru a asigura confortul zilnic. Beneficiază ...

1167 EUR/m2 | 42 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare in zona Vitan
9
14

Apartament 3 camere de vanzare in zona Vitan

Apartament 3 camere de vânzare Vitan | 89 mp | 95.000 Oportunitate excelentă! Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în zona Vitan, una dintre cele mai căutate zone din București, cu acces rapid către toate punctele de interes. Suprafață generoasă de 89 mp Compartimentare practică ...

1067 EUR/m2 | 89 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere zona Titan decomandat etaj 1
10

Apartament 2 camere zona Titan decomandat etaj 1

Ramiro Imob va propune spre vanzare un apartament de 2 camere,decomandat, cu o suprafata de aproximativ 44 mp. Caracteristici: -bloc anvelopat -etaj 1/8 -decomandat -instalatii electrice si sanitare schimbate -scara de bloc curata -teava de gaz pe scara blocului -daca se vrea mobilat,pretul este de ...

1977 EUR/m2 | 44 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând salon gata de lucru
4

Vând salon gata de lucru

Cedez urgent salon complet utilat zonă premium Vitan Alba Iulia DESCRIERE: Se cedează salon complet amenajat și funcțional în zona Calea Dudești aproape de Mall Vitan Rond Alba Iulia. Locație discretă și elegantă Amenajat modern, gata de lucru imediat Mobilier complet + decor + iluminat ...

Sector 3, Bucuresti

 Garsonieră în Titan, renovată complet, cu priveliște superbă
10

Direct Proprietar Garsoniera este situată pe Aleea Barajul Uzului nr. 123b, în spatele Pieței Miniș, într-un bloc construit în anul 1977, anvelopat, cu scară curată, la etajul 9 din 10, cu două lifturi. Blocul este ferit, înconjurat de copaci și de spații verzi pe toate laturile. Traficul este aproape ...

2258 EUR/m2 | 31 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

TITAN- Piata  Minis
9

TITAN- Piata Minis

Oferim spre vanzare un apartament semidecomandat cu 3 camere, renovat,situat la etajul 3 al unui bloc cu 10 etaje, in sectorul 3, TITAN-PIATA MINIS. Pozitionarea este excelenta, avand statia STB la doar 2 minute distanta, metrou la 5 minute Costin Georgian si aproate de 7-8 minte metrou TITAN este ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Vand Apartament 2 camere, 5 minute de metru Dristor, 10 10 fara risc seismic, renovat complet
5

Proprietar vând apartament 2 camere, 51 mp utili, poziționat excelent la 3 minute pe ios de Parcul IOR, 3 minute pe jos de ParkLake și 5 minute pe jos de metrou Dristor. Etaj 10 10, bloc construit în 1966, bloc mixt, confort 1, semidecomandat, fără risc seismic. Acoperișul și terasa au fost refăcute ...

2588 EUR/m2 | 51 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere| Dristor| Metrou 5’ | Mobilat
10

Apartament 2 camere| Dristor| Metrou 5’ | Mobilat

Proprietate P265421 COMISION 0 Zoca Real Estate vă prezintă un apartament într-una dintre cele mai căutate zone din București, acesta este momentul. Situat la doar câteva minute de metrou Dristor, acest apartament de 2 camere îți oferă acces rapid către orice punct al orașului, fiind ideal atât pentru ...

2938 EUR/m2 | 50 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Zona Pallady - hale noi cu amplasament strategic
10
1

Zona Pallady - hale noi cu amplasament strategic

Imobiliar Expert Grup va prezinta spre vanzare o hala moderna de 574mp, cu birouri incluse de aprox 80 mp, amprenta la sol 545mp, spatiu depozitare 494. Inaltimea utila a halei este h=6m iar usile de acces sunt de 4mx4m (include si usa pentru personal). Se pun la dispozitie si locuri de parcare in zona ...

1376 EUR/m2 | 574 m2

Sector 3, Bucuresti

Direct Proprietar Apartament 3 camere Nicolae Grigorescu
10
2

Direct Proprietar Apartament 3 camere Nicolae Grigorescu

Direct Proprietar!!! Buna ziua! Se ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere in zona Nicolae Grigorescu,situat pe strada Patulului numarul 8 ,bloc 4 ,scara 1,etaj 5.Apartamentul are acces rapid catre Metrou,STB,Gradinita si Scoala in fata blocului,piata Salajan la 1 minut de mers pe jos.Blocul este ...

2157 EUR/m2 | 51 m2

Sector 3, Bucuresti

Schimb Garsoniera Confort 3 Titan-Vis-a vis Auchan cu apartament 2 camere+diferenta
4
9

Vand garsoniera confort 3 situata in zona Titan-vis-a -vis Auchan . Este situata la etajul 4 5, intr-un bloc REABILITAT. Garsoniera este DECOMANDATA, AMENAJATA, gresie, faianta, parchet, termopan, AC, TV, usa metal, MOBILATA SI UTILATA COMPLET, pat matrimonial, scara curata, pozitie excelenta. Merita ...

1200 EUR/m2 | 25 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera
3
5

Garsoniera

Garsoniera Splaiul Unirii, cf. 1 semidec., etaj 3 11, suprafata totala 41.42 mp, an constructie 2009, apometre, instalatii sanitare noi, centrala termica, repartitoare caldura, gresie, faianta, usa metalica, termopan, Exclus intermediari.

1810 EUR/m2 | 42 m2

Splaiul Unirii, Sector 3, Bucuresti

Zona Theodor Pallady sp 156 mp închiriat
8

Zona Theodor Pallady sp 156 mp închiriat

Imobiliar Expert Grup va propune spre inchiriere spatiu comercial in suprafata de 156 mp situat in zona Brățării- Theodor Pallady. Spatiul dispune de toate utilitatile, se afla intr-o zona rezidentiala. Închiriat cu 2.000 euro/luna.

2244 EUR/m2 | 156 m2

Sector 3, Bucuresti

Vilă premium încălzire pardoseală |2 locuri parcare | oferta de Paste -265.000 €
7

Descoperă confortul unei locuințe moderne, situată într-o zonă în continuă dezvoltare, cu acces rapid la Autostrada Soarelui (A2), la mijloace de transport STB și aproape de numeroase facilități comerciale din zona Theodor Pallady. CARACTERISTICI GENERALE Regim de înălțime: Parter + Etaj 1 + Mansardă Finalizare: ...

1946 EUR/m2 | 136 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex de vânzare -4 camere, 184 mp utili, curte proprie, 2 Parcari
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1909 EUR/m2 | 141 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB
4

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...

2696 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea