Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Dristor, Ramnicu Valcea, Istriei,Metrou
7

Dristor, Ramnicu Valcea, Istriei,Metrou

Apartament cu 2 camere decomandat, renovat, instalatii schimbate, un grup sanitar, spatii de depozitare, balcon inchis, luminos, nemobilat , situat la etajul parter in bloc de 8 nivele reabilitat. Acte la zi.

2885 EUR/m2 | 52 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere decomandat Metrou Nicolae Grigorescu / IOR
8

Apartament 2 camere, decomandat – vedere Parcul IOR, Metrou Nicolae Grigorescu Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat într-o zonă excelentă, la doar 5 minute de gura de metrou Nicolae Grigorescu și cu vedere către Parcul IOR. Proprietatea este luminoasă, cu geamuri mari ...

1930 EUR/m2 | 57 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Camere*Calea Vitan*Decomandat*Renovat* Centrala individuala
7
2

Aflati in cautarea locuintei ideale, a acelui camin care sa devina noul “acasa”, uitam adesea cat de inconfortabila este o amenajare, cata energie, timp si resurse financiare dedicam efortului de a avea o locuinta moderna, curata, optimizata din punct de vedere a functionalitatii fiecarui spatiu in ...

2200 EUR/m2 | 55 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 cam Decomandat | Centrala termica proprie | Metrou Teclu
6
7

2 cam Decomandat | Centrala termica proprie | Metrou Teclu

Apartamentul propus spre vanzare este cu 2 camere, decomandat cu o suprafata totala utila de 53,68 mp. Pe langa pozitia excelenta pe care o are fata de statia de metrou Nicolae Teclu locatia permite un acces rapid catre Theodor Pallady, deasemenea catre centrul Capitalei institutiile de invatament si ...

1572 EUR/m2 | 53 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsonira de vanzare in zona Theodor Pallady
3
5

Garsonira de vanzare in zona Theodor Pallady

Vanzare garsoniera in zona Theodor Pallady,etaj 5 din 7,bloc construit in 1986,suprafata 40 mp.Pret avantajos pentru o locuinta ideala pentru o persoana sau cuplu.Garsoniera este luminoasa,cu camera spatioasa,bucatarie separata si baie,dispune de balcon inchis si spatiu de depozitare.Garsoniera se vinde ...

1700 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 4 camere, mobilat lux,  Edenia Titan
8
1

Apartament 4 camere, mobilat lux, Edenia Titan

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera spre vanzare Apartament 4 camere, situat la etaj 1/10, Complex Edenia Titan, construcție 2010, renovat complet recent, (schimbat gresie, faianţa, parchet, uşi, instalații sanitare, tâmplărie ). Suprafaţă utilă 91,14 mp, două balcoane (unul închis), două ...

2912 EUR/m2 | 91 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona 1 Decembrie 1918
5
30

Garsoniera de vanzare in zona 1 Decembrie 1918

Garsonieră cochetă, situată la etajul 2 al unui bloc cu 4 niveluri, construit în anul 1982. Cu o suprafață totală utilă de 45 mp, această locuință este ideală pentru o persoană singură sau pentru investiție. Se vinde complet mobilată, așa cum se vede în poze, și este gata pentru mutare imediată. Detalii ...

1333 EUR/m2 | 45 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere renovat zona Piata Muncii, Parcul Gh. Petrascu
8
3

Apartament 2 camere renovat aprilie 2026. Strada Aleea Fruntas Constantin Tudor nr. 4, scara 1. Bloc din caramida, an 1962, reabilitat termic, fara risc seismic. Etaj 4 4, vedere spate spre parc, doua debarale, balcon. Suprafata 47mp, suprafata utila 44mp. Decomandat. Instalatii schimbate, electrica, ...

2636 EUR/m2 | 44 m2

Piata Muncii, Sector 3, Bucuresti

Titan - Potcoava - 5 minute Metrou
9
1

Titan - Potcoava - 5 minute Metrou

Titan - Potcoava, bloc reabilitat termic, etaj 6 din 9, aer conditionat, balcon, renovat recent, adiacent Constantin Brancusi, Nicolae Grigorescu, Parc Alexandru Ioan Cuza, 5 minute Metrou Titan

2097 EUR/m2 | 62 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan Pallady - 3 camere, Metrou 8  minute, Incalzire in pardoseala
8
17

Titan Pallady - 3 camere, Metrou 8 minute, Incalzire in pardoseala

 115.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract   123.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Ansamblul format din 1 bloc a cate 3 scari cu design modern, cuprinde apartamente cu 2 camere tip studio, 2 camere, 3 camere si 4 camere. Locație excelenta în zona Pallady, la doar ...

1554 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Titan
5
29

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Titan

Apartament 2 camere, 55 mp situat în zona Titan 1 Decembrie 1918 - Ideal investiție! Mobilat si complet utilat Locație: Aleea Ciucea 3, aproape de Auchan Titan, Pta 1 Dec 1918, 5 min. metrou 1 Dec 1918, parc și facilități diverse! Etaj: 1 4 Structura: Bloc solid (beton armat) construit în 1980, reabilitat ...

1473 EUR/m2 | 55 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere Iancului Mega Mall
10
2

Apartament 3 camere Iancului Mega Mall

Apartament 3 camere Bloc reabilitat etajul 3 10 An construcție 1978 Este renovat recent complet cu toate dotările are 78 mp preț 160000 euro pentru detalii suplimentare sunați

2051 EUR/m2 | 78 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, Metrou
4

Dristor, Ramnicu Valcea, Metrou

Apartament cu 2 camere decomandat, renovat, instalatii schimbate, un grup sanitar, spatii de depozitare, balcon inchis, luminos, nemobilat , situat la etajul parter in bloc de 4 nivele reabilitat. Acte la zi.

2545 EUR/m2 | 55 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, Istriei,Metrou
7

Dristor, Ramnicu Valcea, Istriei,Metrou

2885 EUR/m2 | 52 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, Lux, Metrou
7

Dristor, Ramnicu Valcea, Lux, Metrou

Apartament cu 2 camere generos, luminos, CENTRALA DE BLOC, renovat integral, spatii de depozitare, dressing, mobilat, situat la etajul 8 in bloc construit in 2016

3276 EUR/m2 | 58 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, Laborator
4
1

Dristor, Ramnicu Valcea, Laborator

Zona exceptionala, multiple facilitati, bloc solid, construit in 2016, scara civilizata, etajul 5 din 10, decomandata, luminosa, spatiosa, 44mp, complet mobilata si utilata, centrala termica proprie, acte pregatite pentru vanzare

3818 EUR/m2 | 44 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor, Mihai Bravu, Kaufland, Metrou
2
2

Dristor, Mihai Bravu, Kaufland, Metrou

Zona linistita, cu multe facilitati, bloc solid, reabilitat termic, scara civilizata, reabilitat termic, etajul 5 din 10, este spatios, luminos, balcon inchis in termopan, spatii de depozitare, liber, acte la zi.

2143 EUR/m2 | 70 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare in zona Vitan
8
42

Apartament 2 camere de vanzare in zona Vitan

Oferim spre vanzare apartament de doua camere in zona vitan vis a vis de auchan . Apartamentul are o suprafata de 50mp situat la etajul 4 complet mobilat si utilat , an constructie 1987.

1400 EUR/m2 | 50 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor, Scolarilor, Metrou, Renovat
4

Dristor, Scolarilor, Metrou, Renovat

Zona linistita, cu multe facilitati, bloc solid, reabilitat termic, scara civilizata, etajul 9 din 10, este spatios, luminos, balcon inchis in termopan, spatii de depozitare, instalatiile sanitare si electrice schimbate, renovat complet, acte la zi.