Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Garsoniera de vanzare zona Unirii
7
21

Garsoniera de vanzare zona Unirii

Garsoniera zona linistita, bloc curat in curte interioara cu mai multe imobile, vedere in curtea interioara ceea ce insemna mai multa liniste, verdeata si aer curat. Blocul este inclus in programul de reabilitare, pina in momentul de fata fiind refacuta si izolata terasa cu 32 cm de polistiren , si schimbat ...

1417 EUR/m2 | 48 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Vitan
8
17

Apartament 2 camere de vanzare zona Vitan

Ofer spre vanzare apartament de 2 camere in zona vitan, 55 mp, etaj 3. Este situat vis-a-vis de mall vitan, bloc construit in 1978, in zona se regasesc spatii comerciale, scoli , gradinite si acces la transport in comun , Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon

1564 EUR/m2 | 55 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 163,66 mp - Unirii
11

Apartament 163,66 mp - Unirii

Va propunem spre achizitie un apartament cu 7 camere cu suprafata totala de 163,66 metri patrati, aflat pe 2 niveluri parter si demisol, situat intr-o vila D+P+1 Etaj, construita in anul 1890, incadrata in clasa de risc seismic 2 pe lista primariei. Apartamentul are la parter o suprafata de 72,80 metri ...

917 EUR/m2 | 164 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Cam / 51mp / Ozana-Parc Teilor / 2 Locuri Parcare / Bloc 2021
7

Toate ofertele si ansamblurile din zona Theodor Pallady le gasiti pe site-ul www. prestige-rezidential .ro Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandat Tip imobil - P+4 etaje Suprafata - 51mp An constructie: 2021 Pozitionare: zona Ozana - Parc Teilor Multiple facilitati in apropriere: supermarketuri ...

2324 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere LUX, 99mp, B-dul Unirii, loc parcare inclus
11

Vă propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat într-o zonă linistita si deosebit de atractivă, pe bulevardul UNIRII - Rond Alba Iulia. Apartamentul este renovat, decomandat etaj 5/10, termopane generatie noua - perfect pentru familii în căutarea unei locatii moderne, cu acces rapid la toate ...

3636 EUR/m2 | 99 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere LUX 85mp + loc parcare Cal. Calarasilor
12

Apartament 3 camere LUX 85mp + loc parcare Cal. Calarasilor

OPORTUNITATE EXCELENTA PE PIATA IMOBILIARA!!! Vă propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat într-o zonă deosebit de atractivă langa UNIVERSITATEA HYPERION, la 15 minute de stația de Metrou Piata Muncii și de Piața Alba Iulia, fiind ideal atât pentru locuință personală cât și pentru investiție. Apartamentul ...

3059 EUR/m2 | 85 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apart 2 camere 47mp FINALIZAT Astorium Life Pallady Cladirea A
19

PROGRAMATI VIZITA TELEFONIC PRET PROMOTIONAL PENTRU ACEST APRTAMENT DE 2 CAMERE DE 47 MP SITUAT LA ETAJUL 7 /11 OFERTA CU 0% COMISION PENTRU CUMPARATOR Apartamentele sunt spațioase, inteligent compartimentate și beneficiază de finisaje premium, inclusiv încălzire prin pardoseală cu centrală termică ...

2117 EUR/m2 | 47 m2

Sector 3, Bucuresti

Schimb  (NU VAND ) apartament doua camere decomandat cu casa la curte in Bucuresti sau imprejurimi .
10
28

Schimb (NU VAND ) apartament doua camere decomandat cu casa la curte in Bucuresti sau imprejurimi .

Apartamentul este confort 1, curat, decomandat amplasat cu fata la strada si are 54m patrati spatiul locuibil, situat la parter cu balcon inchis intr-un bloc reabilitat termic si inca necontorizat. Se afla in imediata apropiere (200 metri) de intrarea principala in parcul IOR din cartierul Balta Alba. ...

1296 EUR/m2 | 54 m2

Sector 3, Bucuresti

Ag BRASADAS vinde ApartHotel cu 20 apartamente Doamna Ghica.
8
1

Agenția BRASADAS vinde imobil tip P+2+M, tip Boutique, construit in anul 2023, cu 20 dw apartamente, cate 8 apartamente pe etajele 1 si 2, iar la mansarda 4 apartamente. Parterul este destinat unui spatiu comercial, cu o suprafata de 520 mp si 3 intrari separate fata de intrarea rezidentilor, care poate ...

1332 EUR/m2 | 1,877 m2

Sector 3, Bucuresti

BRASADAS vinde ap 3 cam etaj 1/3 in zona Unirii.
8
3

BRASADAS vinde ap 3 cam etaj 1/3 in zona Unirii.

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde apartament cu 3 camere, cu compartimentare CIRCULARA, situat la etajul 1/3 in zona Unirii.

1712 EUR/m2 | 83 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament nou | 2 și 3 camere | Salajan | Direct Dezvoltator | Fără Comision
8

BigHome Malva este un bloc de locuințe noi situat pe Strada Mărului, Sector 3, într-o zonă rezidențială liniștită între Salajan și Nicolae Grigorescu. Proiectul oferă apartamente spațioase cu finisaje de calitate superioară, gândite pentru familii care vor confort, liniște și acces rapid la oraș. Tipologii ...

2833 EUR/m2 | 90 m2

Salajan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Theodor Pallady
10

Apartament 3 camere Theodor Pallady

Filado Imobiliare va prezinta in exclusivitate spre vanzare un apartament cu 3 camere confort 2, in zona Theodor Pallady, in apropiere de Metrou 1 Decembrie 1918, intr-un imobil finalizat in 1973, bloc anvelopat. Apartamentul este situat la etajul Parter din 10, este decomandat, are o suprafata totala ...

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

1600 mp teren de vânzare în comuna Jilava, în interiorul liniei de centură a capitalei
2
6

Teren de vânzare în suprafață de 1600 mp, în comuna Jilava, în interiorul liniei de centură a capitalei, în spatele Depozitului Petrom, în zonă fiind amenajat drum asfaltat de primărie, cu acces rapid din DNCB și către București. Negociabil

1,600 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere 55mp,decomandat + parcare acoperita,Theodor Pallady 130.000
10
2

Propietar, ofer spre vânzare un apartament bine compartimentat, cu 2 camere, situat într-un imobil de 4 etaje dotat cu lift. Apartamentul are o suprafață utilă de 49,79 mp și o suprafață totală de 55,57 mp, incluzând balconul de 5,78 mp. Compartimentarea este astfel: Living spațios 19,43 mp Dormitor ...

2236 EUR/m2 | 55 m2

Theodor%2bPallady, Sector 3, Bucuresti

Vând garsonieră zona metrou Dristor
10
1

Vând garsonieră zona metrou Dristor

Vând garsonieră, confort 1, decomandată la 2 minute de metroul Dristor. Blocul este într-o zonă liniștită, aproape atât de mall București, și de mall Park Lake (15 minute pe jos). Blocul este construit în 1974 și reabilitat în 2016 (au fost schimbate inclusiv conductele de apă și gaze) Suprafața ...

2419 EUR/m2 | 31 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Vând spațiu comercial 400mp 4

Vând spațiu comercial 400mp

Vând spațiu comercial 409mp acces din 3 străzi Acces TIR Toate utilitățile Strada Nicolae Roșu

1950 EUR/m2 | 400 m2

Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady garsoniera Palladyum Residence
8

Titan Pallady garsoniera Palladyum Residence

Va oferim spre achizitie o garsoniera in ansamblul Palladyum Residence construita in 2019, acesta aflandu-se la 6 minute de metrou N.Teclu si Complexul Comercial Pallady unde regasim marile magazine Ikea,Decathlon,Metro,Auchan,Lidl,Kaufland. Ansamblu are magazin in incita,spatii de joaca,locuri de parcare. ...

2519 EUR/m2 | 26 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

2 Cam- Finalizat- Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor- 57mp- Centrala
19

Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor Bloc finalizat - 2025 2 Camere - Mutare rapida! Pallady - parcul Teilor - metrou Teclu - vanzare apartament 2 camere, decomandat, suprafata 58 mp, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, posibilitate parcare subterana. Apartamentul ...

2052 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB
6

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -117.081 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -121.263 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim
6

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.809 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -93.017 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.224 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 20%
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.128 Euro+ TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - ...

1400 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Investitie cu Parcare Inclusa-Acces Rapid STB/Credit Ipotecar
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.010 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...

1085 EUR/m2 | 125 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Finalizat -Disponibilitate Imediata
6

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 82.500 ...

1603 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Casă tip duplex de vânzare – Lunca Priporului, Sector 3
5

Casă tip duplex de vânzare – Lunca Priporului, Sector 3

Casă tip duplex modernă, situată pe Lunca Priporului, într-o zonă rezidențială liniștită din Sector 3, aflată în plină dezvoltare. Proprietatea este ideală pentru o familie care își dorește confort, compartimentare eficientă și acces rapid către oraș. Regim de înălțime: Parter + 2 Etaje Suprafață ...

2586 EUR/m2 | 116 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea