Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Apartament 3 cam zona Trapezului - Prevederii
9
5

Apartament 3 cam zona Trapezului - Prevederii

Se vinde apartament 3 camere zona Trapezului - Prevederii, etaj 6 din 8 , conf 1, decomandat, supraf. 60 mp. an constructie 1976, bloc anvelopat, imbunatatit cu instalatii sanitare schimbate, gresie, faianta, termopan, parchet, geam la baie, usi schimbate. Boxa subsol La 5 min de metoru 1 decembrie ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Decomandat 2 Camere Etaj 1 Bloc 1978 - Parc Titan
8
1

Decomandat 2 Camere Etaj 1 Bloc 1978 - Parc Titan

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 1 din 8, în cartierul Titan – o zonă apreciată pentru accesibilitate și calitatea vieții. Cu o suprafață de 44 mp, locuința se remarcă printr-o compartimentare eficientă, oferind confort și funcționalitate pentru un stil ...

2011 EUR/m2 | 44 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Casa -Dudesti-Piata Alba Iulia
14

Casa -Dudesti-Piata Alba Iulia

Vanzare casa in zoana Dudesti-Alba Iulia. Casa este din caramida, este renovata in totalitate cu materiale de calitate, dispune de garaj, pivnita si de o terasa amenajata Are 3 camere +dependinte. In curte se mai afla un corp de casa, care cuprinde bucataria garajul, un grup sanitar si dependinte. ...

3500 EUR/m2 | 74 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Titan
6
41

Garsoniera de vanzare zona Titan

Se ofera spre vanzare o garsoniera complet mobilata si utilata in zona Titan pe Bdul Nicolae Grigorescu. 5 min - mers pana la statia metrou Titan Garsoniera are o suprafata de 38 mp si este situata la etajul 7 10, blocul are lift.Anul de constructie al blocului este 1980.

1526 EUR/m2 | 38 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsonieră renovată de vânzare   Vitan, zona Stadion Olimpia   parter   28,30 mp + logie
8
3

Garsonieră renovată de vânzare Vitan, zona Stadion Olimpia parter 28,30 mp + logie

Se ofera la vânzare garsonieră situată în cartierul Vitan, în apropiere de Stadionul Olimpia, amplasată la parter. Locuința este semidecomandată, renovată și are o suprafață utilă de 28,30 mp, la care se adaugă o logie închisă cu termopan de 2,62 mp. Garsoniera se vinde semiutilată și semimobilată, fiind ...

Sector 3, Bucuresti

Proprietar vand apartament 2 camere decomandat direct proprietar comision 0
5
8

Vând apartament 2 camere decomandat 49mp Ac, centrală An construcție 2017 Se poate vinde și cu loc de parcare. Se vinde complet mobilat (fără mașina de spălat, frigider și tvuri) sau complet utilat și mobilat la 122000).

2449 EUR/m2 | 49 m2

Titanul+Nou, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 Camere Ikea Pallady COD 234
11

Apartament 3 Camere Ikea Pallady COD 234

Apartament 3 Camere Ikea Pallady COD 234 - Apartament 3 Camere Ikea Pallady - amplasarea excelenta pe Bdul Th Pallady - An de constructie 2026 - suprafata utila de 105 mp. - et 1 al unui bloc cu 11 etaje - este decomandata, beneficiaza de tamplarie PVC, usa metalica la intrare si usi de ...

1600 EUR/m2 | 105 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

proprietar vand apartament cu două camere
10
27

proprietar vand apartament cu două camere

Direct proprietar vând apartament de 2 camere 50.000 euro , dispus pe 2 nivele plus pod, centrala proprie, etaj 5. Suprafata utila 36 mp plus pod. Apartamentul a fost renovat complet in anul 2023. Totul este nou, cum arata si imaginile: - centrala termica in condensare noua - calorifere - usi interioare ...

1386 EUR/m2 | 36 m2

Titan - Balta Albă, Sector 3, Bucuresti

Dristor / Camil Ressu - 1 minut pana la metrou - comision 0
20

Dristor / Camil Ressu - 1 minut pana la metrou - comision 0

Dristor - la doar 1 minut fata de metrou - Blvd. Camil Ressu nr. 13 - etaj 5/10 - vedere pe vest. Dacă îți dorești un apartament în Dristor care să fie aproape de tot și care poate fi predat imediat, acest 3 camere merită văzut. Se află la 1 minut de stația de metrou Dristor, un important nod de interconectare ...

2116 EUR/m2 | 66 m2

Sector 3, Bucuresti

Dristor / Camil Ressu - 1 minut pana la metrou - comision 0
20

Dristor / Camil Ressu - 1 minut pana la metrou - comision 0

2116 EUR/m2 | 66 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere renovabil în Aleea Barajul Bistriței   locație de vis!
10

Apartament 3 camere renovabil în Aleea Barajul Bistriței locație de vis!

Locație: Aleea Barajul Bistriței, București zonă ultra-liniștită și verdeață din plin, ideală pentru familii sau închiriere profitabilă! Suprafață spațioasă: 70 mp utili, decomandat, etaj 1 (acces facil, fără lift), doar 2 apartamente pe nivel maximă intimitate și liniște. Configurație completă: ...

2357 EUR/m2 | 70 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Nicolae Teclu | Hils Brauner + Parcare
8

Garsoniera Nicolae Teclu | Hils Brauner + Parcare

VG Real Estate vă propune spre vânzare un apartament situat în zona Theodor Pallady, mai exact in complexul rezidential Hils Brauner, la 7 minute de statia de metrou Nicolae Teclu. Informații generale • Tipul apartamentului: 1 camere, tip: semidecomandat • Suprafața: 30 • Construită: m². • Etajul: ...

2997 EUR/m2 | 30 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Ikea Pallady COD 235 comision 0
7

Apartament 2 Camere Ikea Pallady COD 235 comision 0

Apartament 2 Camere Ikea Pallady COD 235 comision 0 - Apartament 2 Camere Ikea Pallady - amplasarea excelenta Th Pallady - An de constructie 2026 - suprafata utila de 71 mp. - et 1 al unui bloc cu 11 etaje - este decomandata, beneficiaza de tamplarie PVC, usa metalica la intrare si usi ...

1479 EUR/m2 | 71 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Afacere Teren intravilan 8600 mp 90 ml Lunca Bisericii Splaiul Unirii
2
1

Teren intravilan 8600 mp compus din 2 loturi alaturate, insumand o deschidere stradala de aprox 94 ml, lot 1 de 3900 mp, respectiv 4600 mp. Ambele loturi sunt delimitate in teren prin borne de masurare (amplasament). La dorinta cumparatorului loturile pot fi comasate in baza incheierii unei promisiuni ...

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere spațios 54 mp | Sector 3   Drumul Gura Făgetului | Bloc nou
8
2

Apartament 2 camere spațios 54 mp | Sector 3 Drumul Gura Făgetului | Bloc nou

Se vinde apartament modern cu 2 camere, foarte luminos și bine compartimentat, situat în Sector 3 Drumul Gura Făgetului, într-un imobil construit recent. Apartamentul are 54,1 mp suprafață totală (50,5 mp utili). Locuința este potrivită atât pentru locuit, cât și pentru investiție, având o compartimentare ...

Sector 3, Bucuresti

4 Camere Ideal Familie Calitate si Confort
12

4 Camere Ideal Familie Calitate si Confort

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -156.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -163.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1318 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu
4

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -148.700 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -157.710 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -166.720 Euro + TVA pentru ...

1926 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -173.031 EURO +TVA pentru un avans de 90% -P.Bonus -188.676 +TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere ...

2316 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa
9

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: Parcare inclusa 170.000 .Euro ...

1194 EUR/m2 | 142 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator
4

4 Camere Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Rossa-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook /Instagram/ ...

1018 EUR/m2 | 257 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
8

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 151.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ...

1523 EUR/m2 | 99 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Hala industriala de vanzare | 560 mp | Theodor Pallady-Bucuresti
11

Van Gulik Real Estate are placerea de a va prezenta spre vanzare o proprietate industriala moderna, amplasata strategic pe strada Oxigenului, intr-una dintre cele mai bine conectate zone logistice si industriale ale Bucurestiului. Proprietatea are o suprafata construita de 640 mp si este amplasata pe ...

929 EUR/m2 | 560 m2

23 Aug, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita
5

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1406 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala cu Parcare Inclusa/ Credit 15%
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -148.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1837 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea