Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
apartament cu doua camere de vanzare aflat pe Calea Vitan
4
74

apartament cu doua camere de vanzare aflat pe Calea Vitan

Va prezentam spre vanzare un apartament cu doua camere aflat pe Calea Vitan in apropierea Detasamentului de Pompieri Vitan. Apartramentul este decomandat, iar bloculeste construit in anul 1989. Suprafata este generoasa 46mp. Blocul este reabilitat. Centrala proprie. Acces facil la mijloacele de transport ...

1348 EUR/m2 | 46 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Casa-P+1- 6 CAM- 175 mp- Teren 200 mp- Cartier 23-Industriilor
5
3

Pallady - Repiblica- Cartier 23 August Casă P+1 - 6 CAM SINGUR CURTE!!! Se oferă spre vânzare, casă P+1, cu o suprafață utilă de 175 mp, amplasată pe un teren de 200 mp, situată în Cartierul 23 August – zona Industriilor. Imobilul este compartimentat in 2 garsoniere si 2 apartamente cu 2 camere, oferind ...

764 EUR/m2 | 140 m2

Republica, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Spre vanzare apartament doua camere zona Vitan
5
17

Spre vanzare apartament doua camere zona Vitan

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Vitan cu o suprafata de 56mp situat la etajul 2 , complet mobilat si utilat . An de constructie: 1980 Puncte de reper: Rin grand Hotel.

1518 EUR/m2 | 56 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere zona 1 Decembrie 1918 - Auchan TItan
8
2

Apartament 3 camere zona 1 Decembrie 1918 - Auchan TItan

Se vinde apartament 3 camere zona 1 Decembrie 1918 - Auchan Titan, etaj 1 din 7, conf 1, semidec. supraf. 67 mp. an constructie 1983, bloc anvelopat, cu 2 grupuri sanitare, gresie, faianta, termopan, parchet, mobilat si utilat. Posibilitate de închiriere boxa. Loc parcare ADP (transferabil) Distanta ...

2075 EUR/m2 | 67 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB
7

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 146.000 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 155.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1676 EUR/m2 | 87 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare
6

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.Efy-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Descoperă noul ansamblu rezidențial, situat într-o zonă linistita, exclusiv rezidentiala, la 500 de metri distanta fata de autobuzul 253 si 330. Ansamblul este compus din 4 blocuri cu ...

2620 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa
7

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 141.500 Euro + TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen ...

2461 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa
10
1

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 140.000 .Euro ...

1175 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa
4

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1406 EUR/m2 | 95 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou
8

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 133.000 ...

1356 EUR/m2 | 98 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim
7

2 Camere Gradina Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen finalizare Iunie 2026 Suprafata utila ...

2287 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere – Confort modern, compartimentare eficientă
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -130.200 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -139.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -148.800 Euro + TVA pentru ...

1684 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate
5

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.400 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -131.050 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -138.700 Euro + TVA pentru ...

1613 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
6

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 123.250 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 140.250 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1735 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -5 min N.Teclu/Credit ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 123.000 ...

1403 EUR/m2 | 88 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu
5

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.420 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -128.448 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 136.476 Euro + TVA pentru un ...

1782 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal pentru Familie | Zonă Liniștită + Parcare la Jumătate (avans 50%)
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -118.755 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -122.815 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1668 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -Finalizat/Mutare Rapida
14

Apartament 3 camere spatios -Finalizat/Mutare Rapida

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare 115.000 Euro + TVA pentru un avans de ...

1661 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Gradina
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Gradina

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract - 118.250 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 121.500 Euro + TVA pentru un avans de 15 % ...

2132 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita/Credit Ipotecar 15%
1

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita/Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% TVA GARANTAT 9% pentru antecontractele semnate pana la 31.07.2025! Proiect gata pana la 31.07.2026! Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon ...

1550 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita
1
1

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita

1503 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Calitate si Confort
10

2 Camere Gradina Calitate si Confort

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -109.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1689 EUR/m2 | 65 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium
5

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.680 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -110.490 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -114.300 Euro + TVA pentru ...

1542 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Penthouse, Decomandat, Finalizat,Parcare+Terasa 136 mp-Titan- Pallady
20

Oferta completă pe www. prestige-rezidential .ro Ofer spre vanzare un apartament de 4 camere tip Penthouse, cu o suprafata de 236 mp, cu Parcare Subterana Inclusa, proiectul se afla in proximitatea marelui centru comercial Auchan Titan. Blocul este unul micut si cochet compus din 46 de apartamente ...

2400 EUR/m2 | 100 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea