Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Dristor, Mihai Bravu, McDonald's, Metrou
5
1

Dristor, Mihai Bravu, McDonald's, Metrou

Apartament cu 3 camere decomandat, intr-o zona excelenta, fara imbunatatiri, 2 grupuri sanitare, spatii de depozitare, luminos, multiple facilitati, situat la etajul 2 in bloc de 8 nivele reabilitat.

2308 EUR/m2 | 78 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Unirii
5
16

Apartament 2 camere de vanzare zona Unirii

Oferim spre vanzare apartament 2 camere Unirii lux 60 mp etajul 4 8,situat ,an constructie 1978 intr-o zona centrala cu acces imediat la toate punctele de interes,renovat integral cu materiale de calitate superioara,mobilat si utilat modern, compartimentare functionala cu living spatios si dormitor confortabil, ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera  Parc IOR Sector 3
12
3

Garsoniera Parc IOR Sector 3

Garsoniera langa Parc IOR Sector 3 renovata mobilata si utilata, bloc mixt, gata de mutare sau inchiriere. Locația este excelentă, în apropiere de IOR, sector 3, zona verde, aerisita, cu acces rapid la transportul public (metrou și autobuz), supermarketuri și centre comerciale. Pretul este negociabil. ...

2030 EUR/m2 | 30 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
garsoniera spatioasa in sector 3 gura calitei parcul teilor titan
8
14

garsoniera Pallady Titan direct dezvoltator -super spațiosa, situat pe Gura Caliței 195, sector 3, Bucuresti Bloc nou, finisaje premium, compartimentare excelentă. lift incalzire in pardoseala tavan membrana Zonă în plină dezvoltare Titan Pallady Acces rapid la metrou, parc, magazine ideal ...

1077 EUR/m2 | 59 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera decomandat balcon Dristor Ramnicul Sarat
7
8

Garsoniera decomandat balcon Dristor Ramnicul Sarat

Garsonieră de vânzare Bd. Râmnicu Sărat | Dristor, Sector 3 Se oferă spre vânzare garsonieră decomandată, situată pe Bulevardul Râmnicu Sărat, într-o zonă foarte bine cotată din Dristor Sector 3. Suprafață: 36 mp Etaj: 1 Bloc reabilitat termic Balcon Garsonieră de mijloc eficiență ...

1833 EUR/m2 | 36 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Apartament duplex 2 camere+ birou, NOU, terasa, parcare- Th Pallady-Trapezului
10
2

Proprietar, vand apartament 2 camere, tip duplex, dispus pe 2 nivele, mobilat, utilat, NOU, cu parcare. Apartamentul este situat la etajul 3, intr-un bloc-tip boutique, fara lift. Zona numai de case si vile, fara trafic si fara zgomot. Apartamentul are 2 bai, scara interioara, zona birou, dormitor, ...

1429 EUR/m2 | 84 m2

Sector 3, Bucuresti

Decomandat 3 camere Ozana 1 Decembrie 1918
6
1

Decomandat 3 camere Ozana 1 Decembrie 1918

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere decomandat, într-o zonă liniștită și bine conectată, pe Strada Jean Steriadi. Locuința are o suprafață utilă de 65 mp și este amplasată la etajul 4 din 4, într-un bloc solid construit în 1972, cu structură din beton armat. Imobilul este anvelopat și consolidat, ...

1670 EUR/m2 | 61 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

Vanzare imobil 5000 mp si teren 5000 mp
11

Vanzare imobil 5000 mp si teren 5000 mp

Spatiu de birouri - inchiriere - in cladire de birouri, clasa B, in zona Vitan-Barzesti, Splaiul Unirii, sector 3, Bucuresti, cu urmatoarele dotari si finisaje: structura caramida, beton, perete lavabil, inaltime spatiu 3 m, plansee tavan casetat, beton armat, nefinisat, mocheta, parchet. Dotari tehnice: ...

Sector 3, Bucuresti

Cladire de vanzare - pretabila clinica, hotel, birouri, rezidential
6

Spatiu de birouri - vanzare - in cladire de birouri, clasa Superioara, in zona Vitan Mall, Calea Dudesti, sector 3, Bucuresti, cu urmatoarele dotari si finisaje: structura beton, perete nefinisat, inaltime spatiu 3 m, plansee beton armat, nefinisat. Dotari tehnice: fatada de sticla. Servicii disponibile ...

Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere in Bucuresti

Apartament cu 2 camere in Bucuresti

Doresc sa achizitionez apartament cu 2 camere in Bucuresti, aproape de metrou. Anul de constructie sa fie dupa 1980, iar sectoarele de interes sunt: 1,3,4,6. Rog sa fiu contactat doar de proprietari.

2000 EUR/m2 | 50 m2

1+Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Metrou 1 Decembrie  2 Camere
4
1

Metrou 1 Decembrie 2 Camere

Apartament cu 2 camere de vânzare. Locuința are o suprafață utilă de 52 mp și beneficiază de o compartimentare eficientă, ce permite amenajarea facilă și adaptarea spațiului în funcție de stilul și nevoile viitorului proprietar. Poziționat într-o zonă verde și aerisită, apartamentul oferă un echilibru ...

1594 EUR/m2 | 52 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Vind apartament fără intermediari 1

Vind apartament fără intermediari

Apartament 2 camere decomandat, cu termopane, balcon mare, fără îmbunătățiri, aproape de stația de autobuz și metrou Nicolae Grigorescu.

1923 EUR/m2 | 52 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament de vanzare 2 camere zona dristor proprietar direct
20
2

Proprietar direct, vand apartament cu 2 camere, 52 mp, parter, complet mobilat, utilat, renovat(necesita doar o lavabila locuim de 3 ani aici) , sector 3 zona vitan dristor(5 minute de mers pe jos pana la metrou Dristor) strada George Bogdan Tudor colt cu Ramnicu Valcea. Toate facilitatile sunt ...

2885 EUR/m2 | 52 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Vanzare Imobil Gabroveni Centrul Istoric
14
4

Vanzare Imobil Gabroveni Centrul Istoric

Imobil in proprietate(persoana juridica), finalizat in anul 1980 in conformitate cu PV de receptie, teren in suprafata de 967mp este in proprietatea statului si se afla in folosinta pe toata durata imobilului. Accesul in cladire se face de pe str. Gabroveni, iar cel de serviciu pentru aprovizionare ...

1837 EUR/m2 | 3,022 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

parcare subterana
1

parcare subterana

situată în sectorul 3, Răsărit de soare, foarte aproape de intrare iesire

Sector 3, Bucuresti

Proprietar vand garsoniera
5
3

Proprietar vand garsoniera

GARSONIERA,SEMIDECOMANDATA,BJ BICAZ,LANGA DITL -Taxe si impozite SECTOR 3,APROAPE DE METROU,ETAJ 2 10,MOBILATA COMPLET

2320 EUR/m2 | 30 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Vînd apartament 2  Zona 1Decembrie 1918camere
1
8

Vînd apartament 2 Zona 1Decembrie 1918camere

Vînd apartament 2 camere etaj 8 din 10.Bloc curat fara rrstanțieri.Blocul este anvelopat apartamenti are centrala proprie toata electrica este schimbată.Blocu este situat între piața sălăjan și piața trapezului lînga școala nr 92 în spatele blocului este si o creșă.Zona 1 decembrie1918

1867 EUR/m2 | 45 m2

Titan - Balta Albă, Sector 3, Bucuresti

ap la curte cu 2 camere unirii cartierul evreiesc
10

ap la curte cu 2 camere unirii cartierul evreiesc

DESCRIERE Vand apartament la curte cu 2 camere la unirii calea calarasilor in cartierul evreiesc Ap se vinde mobilat complect este renovat total sau inlocuit usi noi centrala nouo ,baie si faianta nouo totul nou mobila nouo,electrocasnice noi ap.are si pivnita si camera de depozitare in pod are ...

3966 EUR/m2 | 58 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Bulevardul Alexandru Obregia nr. 40 Berceni
8
4

apartament 2 camere + balcon decomandat adresă: bulevardul alexandru obregia nr. 40 sector 4, bucuresti etaj 3 suprafata 50.99 mp regim înălțime: parter + 10 etaje structură: pereți structurali din beton armat an constructie 1970 risc seismic: clasa rs2 ( nu se poate achizitiona pe credit ) preferabil ...

1412 EUR/m2 | 51 m2

Berceni, Sector 3, Bucuresti

VI Studio srl  OFERIM Proiecte  Autorizatii  de Constructii
10

VI Studio srl OFERIM Proiecte Autorizatii de Constructii

Firma de Arhitectura cu sediul in Bucuresti sectorul 3 cu experinata in proeictare locuinte colective si individule si aplicand un modern design vrem sa dam o noua forma si culoare cladirilor nostre noi moderne si sa le aducem in buna intelegere cu cele existende prezentam planse ...

778 EUR/m2 | 90 m2

Sector 3, Bucuresti

Vand apartament 3 camere strada Bucovina, zona Stadionul National
10

Apartamentul are configuratia cea din poza , este situat la etajul 4 4 cu blocul reabilitat (inclusiv scara curata si renovata). Zona este foarte verde, situata intre parcul Titan (300m) si Stadionul National (150m). Semidecomandat, are racordaj separat la gaz, finisaje vechi (necesita renovare). NU ...

1438 EUR/m2 | 64 m2

Sector 3, Bucuresti

Vand Garsoniera Dristor 2
5
7

Vand Garsoniera Dristor 2

De vanzare, Garsoniera la Dristor, este situata la gura de metrou Dristor 2, etaj 6 din 9, blocul este cu 2 lifturi pe scara, vedere pe spate linistita fara zgomot, termopane, necesita renovare. Fara exclusivitate agentii Multumesc

2333 EUR/m2 | 30 m2

Sector 3, Bucuresti

PROPRIETAR  VIND SAU SCHIMB 1

PROPRIETAR VIND SAU SCHIMB

Proprietar dețin 50 % dintr-un ap. de 3 camere în sectorul 3 ,parter din 4 ,str Camil ressu. nr 48, bl c15,sc 4,sufragerie în exclusivitate 18 mp ,baie bucătărie hol debara,la comun,celalalt proprietar în vârstă de 75 ani, vind proprietatea mea cu 60000 euro, sau schimb cu garsoniera în sectorul ...

Sector 3, Bucuresti

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea