Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare in zona Vitan
9
14

Apartament 3 camere de vanzare in zona Vitan

Apartament 3 camere de vânzare Vitan | 89 mp | 95.000 Oportunitate excelentă! Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în zona Vitan, una dintre cele mai căutate zone din București, cu acces rapid către toate punctele de interes. Suprafață generoasă de 89 mp Compartimentare practică ...

1067 EUR/m2 | 89 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 163,66 mp - Unirii
11

Apartament 163,66 mp - Unirii

Va propunem spre achizitie un apartament cu 7 camere cu suprafata totala de 163,66 metri patrati, aflat pe 2 niveluri parter si demisol, situat intr-o vila D+P+1 Etaj, construita in anul 1890, incadrata in clasa de risc seismic 2 pe lista primariei. Apartamentul are la parter o suprafata de 72,80 metri ...

917 EUR/m2 | 164 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere in zona bd. Decebal stradal
10
1

Vanzare apartament 2 camere in zona bd. Decebal stradal

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere in zona bd Decebal, la etajul 6/8 decomandat, cu vederea pe fata la bulevard si intrarea direct din bulevard. Se vinde mobilat si utilat complet, iar bucataria este inchisa, NU open. Incalzirea apartamentului este de la RADET. Actele sunt la zi pregatite ...

3276 EUR/m2 | 58 m2

decebal, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Mobilat Utilat Apartament Metrou Dristor
7
1

Mobilat Utilat Apartament Metrou Dristor

Apartament 2 camere, situat la etajul 5, cu suprafață totală de 51 mp, bine compartimentat și luminos. 5 minute de Parcul IOR 7 minute de ParkLake Shopping Center 10 minute de metrou Dristor Se vinde mobilat și utilat, exact ca în poze. Zonă cu numeroase facilități și acces rapid către transport și centre ...

1912 EUR/m2 | 51 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex de vânzare -4 camere, 184 mp utili, curte proprie, 2 Parcari
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1909 EUR/m2 | 141 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11
1

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB
4

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...

2696 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -140.850 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -144.865 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -128.480 Euro + TVA ...

2071 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -141.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -146.900 Euro + TVA ...

2013 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium
5

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -143.693 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -148.606 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2018 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium
5

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -141.449 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -147.499 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -153.549 Euro ...

2080 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

2488 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
4

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

2322 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -122.089 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -125.719 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -129.349 Euro ...

2255 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala -3 min STB
4
1

3 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala -3 min STB

1523 EUR/m2 | 80 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Calitate si Confort/Credit Ipotecar 15%
11
2

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -116.000 +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 Etaje Total unitati ansamblu - 108 unitati Suprafata ...

1412 EUR/m2 | 82 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Aproape de Facilitati -Zona Linistita
5
1

3 Camere Aproape de Facilitati -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -116.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -121.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.900 Euro + TVA ...

1719 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala
5

2 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -112.467 EURO +TVA pentru un avans de 90% -117.840+TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere decomandate Tip ...

1047 EUR/m2 | 107 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 Camere Ideal pentru un nou inceput-Comision 0%
19
1

Apartament 3 Camere Ideal pentru un nou inceput-Comision 0%

Pret proprietate: -112.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -118.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Direct Dezvoltator -Comision 0% Apartament spatios si bine compartimentat cu 3 camere decomandate situat in zona Theodor Pallady, intr-un imobil ...

1662 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator Apartament 2 camere Parcare Bonus Mutare Rapida
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Termen Finalizare Octombrie 2024 Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 ...

573 EUR/m2 | 192 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Finisaje Premium-Direct Dezvoltator Parcare inclusa
19
1

Pret proprietate: -117.000 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Direct Dezvoltator -Comision 0% Apartament spatios si bine compartimentat cu 3 camere decomandate situat in zona Theodor Pallady, intr-un imobil cu regim de inaltime D+ P +3 etaje, parte a unui ansamblu ...

1728 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

1819 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea