Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
2 Camere la 200m de  Mall Vitan - Bloc 2008
14

2 Camere la 200m de Mall Vitan - Bloc 2008

Agentia imobiliara POVIL va propune spre vanzare un apartament spatios de 2 camere situat pe strada Branduselor. Apartamentul este pretabil pentru locuinta sau inchiriere pe termen lung. Suprafata utila: 65,10 mp + balcon 3,79 mp Suprafata utila totala: 68,90 mp Bloc modern cu lift si centrala de bloc, ...

2569 EUR/m2 | 69 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
0% Comision, Apartament 2 camere de vanzare, P/10, Zona Dristor
6

0% Comision | Vânzare Apartament 2 camere – Zona Dristor | Bloc Reabilitat | Parter | Parțial Mobilat Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Dristor, una dintre cele mai accesibile și căutate locații din sectorul 3, recunoscută pentru infrastructura completă și proximitatea față ...

2255 EUR/m2 | 51 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Complex privat de case individuale 2026 PREMIUM, Titan, 2 PARCARI
20
1

Va oferim spre vanzare case individuale cuprinse intr-un compex de 6 case in zona 1 Decembrie 1918-Titan, P+1, in suprafata de 190mp, Casele sunt prevazute cu doua sisteme de incalzire: Centrala Proprie Termica pe gaze cu incalzire in pardoseala si cu panouri solare 5kw si pompa de caldura astfel incat ...

1760 EUR/m2 | 196 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera renovata -metrou 1Decembrie Auchan Titan-inchiriata cu 300e
5

Va propunem spre vanzare o garsoniera renovata in Sectorul 3, pe strada Postavarului La 15 minute de mers -1100 metri- de Statia de Metrou 1 decembrie 1918 si 7 minute de mers -500m- de Auchan Titan Suprafata utila: 18mp, bine compartimentata, in realitate pare mai mare la interior Renovata complet ...

2360 EUR/m2 | 18 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex de vânzare -4 camere, 184 mp utili, curte proprie, 2 Parcari
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1909 EUR/m2 | 141 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11
1

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB
4

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...

2696 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -140.850 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -144.865 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -128.480 Euro + TVA ...

2071 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -141.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -146.900 Euro + TVA ...

2013 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium
5

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -143.693 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -148.606 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2018 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium
5

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -141.449 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -147.499 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -153.549 Euro ...

2080 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

2488 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
4

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

2322 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -122.089 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -125.719 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -129.349 Euro ...

2255 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala -3 min STB
4
1

3 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala -3 min STB

1523 EUR/m2 | 80 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Calitate si Confort/Credit Ipotecar 15%
11
2

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -116.000 +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 Etaje Total unitati ansamblu - 108 unitati Suprafata ...

1412 EUR/m2 | 82 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Aproape de Facilitati -Zona Linistita
5
1

3 Camere Aproape de Facilitati -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -116.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -121.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.900 Euro + TVA ...

1719 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala
5

2 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -112.467 EURO +TVA pentru un avans de 90% -117.840+TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere decomandate Tip ...

1047 EUR/m2 | 107 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea