Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere LUX, 99mp, B-dul Unirii, loc parcare inclus
11

Vă propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat într-o zonă linistita si deosebit de atractivă, pe bulevardul UNIRII - Rond Alba Iulia. Apartamentul este renovat, decomandat etaj 5/10, termopane generatie noua - perfect pentru familii în căutarea unei locatii moderne, cu acces rapid la toate ...

3636 EUR/m2 | 99 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
3 camere / loc de parcare / 2 boxe  Rasarit de soare Auchan Titan
16

3 camere / loc de parcare / 2 boxe Rasarit de soare Auchan Titan

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera spre vanzare 3 camere etaj 11/11 Loc parcare subteran si 2 boxe mari contra cost 10.000 E Centrala bloc eficienta 4 lifturi 3 ap de aer conditional Se vinde mobilat / nemobilat

1929 EUR/m2 | 70 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Decomandat 2 Camere Etaj 1 Bloc 1978 - Parc Titan
8
1

Decomandat 2 Camere Etaj 1 Bloc 1978 - Parc Titan

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 1 din 8, în cartierul Titan – o zonă apreciată pentru accesibilitate și calitatea vieții. Cu o suprafață de 46 mp, locuința se remarcă printr-o compartimentare eficientă, oferind confort și funcționalitate pentru un stil ...

1924 EUR/m2 | 46 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare, 3 camere ultra finisat,  Bd. Unirii
20
1

Apartament de vanzare, 3 camere ultra finisat, Bd. Unirii

Va prezint spre vanzare un apartament cu 3 camere renovat, ultra finisat, gata pentru a fi locuit. Cu o suprafata totala 80 mp, apartamentul, cu dispunere sud-est, este situat la etajul 7 al unui bloc monolit construit in anul 1991, zona Unirii, blocul Zepter. Apartamentul este eficient compartimentat, ...

3449 EUR/m2 | 78 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere| Dristor| Metrou 5’ | Mobilat
10

Apartament 2 camere| Dristor| Metrou 5’ | Mobilat

Proprietate P265421 COMISION 0 Zoca Real Estate vă prezintă un apartament într-una dintre cele mai căutate zone din București, acesta este momentul. Situat la doar câteva minute de metrou Dristor, acest apartament de 2 camere îți oferă acces rapid către orice punct al orașului, fiind ideal atât pentru ...

2938 EUR/m2 | 50 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Direct Proprietar Apartament 3 camere Nicolae Grigorescu
10
2

Direct Proprietar Apartament 3 camere Nicolae Grigorescu

Direct Proprietar!!! Buna ziua! Se ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere in zona Nicolae Grigorescu,situat pe strada Patulului numarul 8 ,bloc 4 ,scara 1,etaj 5.Apartamentul are acces rapid catre Metrou,STB,Gradinita si Scoala in fata blocului,piata Salajan la 1 minut de mers pe jos.Blocul este ...

2157 EUR/m2 | 51 m2

Sector 3, Bucuresti

Schimb Garsoniera Confort 3 Titan-Vis-a vis Auchan cu apartament 2 camere+diferenta
4
9

Vand garsoniera confort 3 situata in zona Titan-vis-a -vis Auchan . Este situata la etajul 4 5, intr-un bloc REABILITAT. Garsoniera este DECOMANDATA, AMENAJATA, gresie, faianta, parchet, termopan, AC, TV, usa metal, MOBILATA SI UTILATA COMPLET, pat matrimonial, scara curata, pozitie excelenta. Merita ...

1200 EUR/m2 | 25 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera
3
5

Garsoniera

Garsoniera Splaiul Unirii, cf. 1 semidec., etaj 3 11, suprafata totala 41.42 mp, an constructie 2009, apometre, instalatii sanitare noi, centrala termica, repartitoare caldura, gresie, faianta, usa metalica, termopan, Exclus intermediari.

1810 EUR/m2 | 42 m2

Splaiul Unirii, Sector 3, Bucuresti

Zona Theodor Pallady sp 156 mp închiriat
8

Zona Theodor Pallady sp 156 mp închiriat

Imobiliar Expert Grup va propune spre inchiriere spatiu comercial in suprafata de 156 mp situat in zona Brățării- Theodor Pallady. Spatiul dispune de toate utilitatile, se afla intr-o zona rezidentiala. Închiriat cu 2.000 euro/luna.

2244 EUR/m2 | 156 m2

Sector 3, Bucuresti

Vilă premium încălzire pardoseală |2 locuri parcare | oferta de Paste -265.000 €
7

Descoperă confortul unei locuințe moderne, situată într-o zonă în continuă dezvoltare, cu acces rapid la Autostrada Soarelui (A2), la mijloace de transport STB și aproape de numeroase facilități comerciale din zona Theodor Pallady. CARACTERISTICI GENERALE Regim de înălțime: Parter + Etaj 1 + Mansardă Finalizare: ...

1946 EUR/m2 | 136 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex de vânzare -4 camere, 184 mp utili, curte proprie, 2 Parcari
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1909 EUR/m2 | 141 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11
1

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB
4

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...

2696 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -140.850 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -144.865 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -128.480 Euro + TVA ...

2071 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -141.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -146.900 Euro + TVA ...

2013 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium
5

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -143.693 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -148.606 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2018 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium
5

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -141.449 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -147.499 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -153.549 Euro ...

2080 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

2488 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea