Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Dristor, Mihai Bravu, Kaufland, Metrou
2
2

Dristor, Mihai Bravu, Kaufland, Metrou

Zona linistita, cu multe facilitati, bloc solid, reabilitat termic, scara civilizata, reabilitat termic, etajul 5 din 10, este spatios, luminos, balcon inchis in termopan, spatii de depozitare, liber, acte la zi.

2143 EUR/m2 | 70 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere tip Studio, Theodor Pallady  Nicolae Teclu
6
3

Apartament 2 camere tip Studio, Theodor Pallady Nicolae Teclu

Apartament 2 camere tip studio, amplasat in zona statiei de metrou Nicolae Teclu pe strada Gura Calitei nr. 95 sectorul 3, cu o suprafata totala utila de 54,10mp, etaj 4,lift, finisat complet premium , bai echipate complet, centrala proprie , incalzire in pardoseala, contorizare individuala (apa, energie ...

1426 EUR/m2 | 54 m2

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Decomandat 2 Camere Confort 1 Metrou 1 Decembrie 1918
6

Decomandat 2 Camere Confort 1 Metrou 1 Decembrie 1918

Apartament 2 camere decomandat, confortabil și luminos, situat pe Bd. Theodor Pallady, la 3 minute de metrou 1 Decembrie 1918. Etaj 9/10, bloc solid construit în 1975, reabilitat termic Suprafață: 53 mp utili + balcon 11 mp (64 mp total) Compartimentare practică, spații bine organizate Aproape de școli, ...

1790 EUR/m2 | 53 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
15 Minute Metrou Nicolae Grigorescu | Apartament 3 camere
8
10

15 Minute Metrou Nicolae Grigorescu | Apartament 3 camere

Ofer spre vanzare un apartament cu locație excelentă, aproape de grădiniță, școală, liceul Dante Alighieri și parcul IOR. La doar 15 minute de mers pe jos până la stația de metrou Nicolae Grigorescu. Detalii apartament: Etaj 4 4 Suprafață eficient compartimentată, cu 3 camere Construcție din 1983 Terasă ...

1667 EUR/m2 | 63 m2

Salajan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.408 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -83.635 Euro TVA inclus pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

2054 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.976 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -86.128 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1300 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Incalzire in Pardoseala 3 min STB
2

2 Camere Incalzire in Pardoseala 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -97.360 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata utila ...

2253 EUR/m2 | 43 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB
2

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.500 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1802 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB
2
2

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.522 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 ...

1446 EUR/m2 | 83 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB
2

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1828 EUR/m2 | 59 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala
2

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -112.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1600 EUR/m2 | 70 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.835 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1656 EUR/m2 | 72 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie| PROMO Parcare Bonus
7

2 Camere Ideal Investitie| PROMO Parcare Bonus

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -Parcare Bonus Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -4 min STB | Parcare Bonus la avans 50%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finisaje Premium| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Premium|Parcare Semiacoperită| Încălzire în Pardoseală| Mutare Imediata
16

Apartament de 2 camere, situat la etajul 2 din 4, într-un imobil nou, finalizat, conceput pentru un stil de viață modern, confortabil și eficient. Locuința impresionează printr-o compartimentare inteligentă, fiecare spațiu fiind optim valorificat pentru funcționalitate și confort. Apartamentul este ...

2479 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min
2

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.180 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1859 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Loc de veci în cimitirul Bellu' Ortodox
1
1

Loc de veci în cimitirul Bellu' Ortodox

Vand, cedez concesionare loc de veci. Locul de veci este amenajat corespunzător pentru procesul de înhumare. Cripta este dispune de 3 locuri destinate înhumării. Situat in Cimitirul Bellu Ortodox, figura 124. Cripta beneficiază de act de concesiune valabil, iar toate obligațiile fiscale și documentele ...

Sector 3, Bucuresti

casa de vanzare dobroiesti
5
1

casa de vanzare dobroiesti

casă de vânzare cu 3 dormitoare două băii sufragerie bucătărie mare și toate utilitățile p+1 toate actele. la zi mai multe detali la tel poziție foare bună pe colț cu două deschideri în bulevard propietarul casei eu sunt fără agenți sunați-mă pentru mai multe detali tel

1679 EUR/m2 | 140 m2

Sector 3, Bucuresti

vand garsoniera  cf 1 -vizavi de malll Vitan,proprietar
3
2

vand garsoniera cf 1 -vizavi de malll Vitan,proprietar

Vand garsoniera cf 1 ,etaj 2 4 ,,4 apartamente pe paliere,,bloc mixt ,an contructie-receptie -1993,are gresie ,faianta ,parchet,usa metalica,geam baie etc Se afla la 2 min de mall Vitan ,,Sunt mai multe magazine in zona ,,statie RAtb si tramvai ,parcuri etc si 7,8 min de metrou.. NU colaborez cu agentiile! ...

2305 EUR/m2 | 41 m2

Sector 3, Bucuresti

Inchiriez garsoniera cocheta,vis a vis de Mall Vitan
8
2

Inchiriez garsoniera cocheta,vis a vis de Mall Vitan

Proprietar,inchiriez garsoniera cocheta,amenajata,vis a vis de Mall Vitan pe strada Alexandru Moruzzi,16mp,etaj 1 din 4,cheltuieli mici de intretinere,preț 250 euro

18 EUR/m2 | 16 m2

Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator | 2 Camere Premium | Încălzire Pardoseală
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.000 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

2299 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

vand garsoniera
5
15

vand garsoniera

vând garsoniera pe bulevardul 1 decembrie 1918 bloc M32 scara B etaj 4,propietar

1765 EUR/m2 | 34 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea