Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
vand vila pallady metrou strand Pantelimon lebada 400 metri si teren 400 metri super solida
20
8

vand vila pallady metrou strand Pantelimon lebada 400 metri si teren 400 metri super solida pe colt cu dubla deschidere ,terasa superbazgretar de vara si garaj,

575 EUR/m2 | 400 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 cam Decomandat | Centrala termica proprie | Metrou Teclu
6
9

2 cam Decomandat | Centrala termica proprie | Metrou Teclu

Apartamentul propus spre vanzare este cu 2 camere, decomandat cu o suprafata totala utila de 53,68 mp. Pe langa pozitia excelenta pe care o are fata de statia de metrou Nicolae Teclu locatia permite un acces rapid catre Theodor Pallady, deasemenea catre centrul Capitalei institutiile de invatament si ...

1572 EUR/m2 | 53 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera, 30mp, centrala proprie, metrou, AC, Hils Pallady
4
1

DEB REAL ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera situata in ansamblul rezidential Hils Pallady, ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie, intr-o zona moderna si bine conectata la mijloacele de transport. Garsoniera este amplasata la etajul 11 din 11 si se vinde complet mobilata si utilata, ...

2933 EUR/m2 | 30 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Decebal
6
3

Garsoniera zona Decebal

Se vinde garsoniera moderna, situata intr-o zona exclusivista si foarte bine conectata, pe Bulevardul Decebal, la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje Suprafata utila: 32 mp, ideala pentru locuinta proprie sau investitie Compartimentare: Spatiu bine optimizat, cu bucatarie deschisa si baie moderna Imbunatatiri: ...

2125 EUR/m2 | 32 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB
2

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.500 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1802 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB
2
2

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.522 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 ...

1446 EUR/m2 | 83 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB
2

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1828 EUR/m2 | 59 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala
2

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -112.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1600 EUR/m2 | 70 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.835 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1656 EUR/m2 | 72 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie| PROMO Parcare Bonus
7

2 Camere Ideal Investitie| PROMO Parcare Bonus

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -Parcare Bonus Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -4 min STB | Parcare Bonus la avans 50%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finisaje Premium| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Premium|Parcare Semiacoperită| Încălzire în Pardoseală| Mutare Imediata
16

Apartament de 2 camere, situat la etajul 2 din 4, într-un imobil nou, finalizat, conceput pentru un stil de viață modern, confortabil și eficient. Locuința impresionează printr-o compartimentare inteligentă, fiecare spațiu fiind optim valorificat pentru funcționalitate și confort. Apartamentul este ...

2479 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min
2

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.180 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1859 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Loc de veci în cimitirul Bellu' Ortodox
1
1

Loc de veci în cimitirul Bellu' Ortodox

Vand, cedez concesionare loc de veci. Locul de veci este amenajat corespunzător pentru procesul de înhumare. Cripta este dispune de 3 locuri destinate înhumării. Situat in Cimitirul Bellu Ortodox, figura 124. Cripta beneficiază de act de concesiune valabil, iar toate obligațiile fiscale și documentele ...

Sector 3, Bucuresti

casa de vanzare dobroiesti
5
1

casa de vanzare dobroiesti

casă de vânzare cu 3 dormitoare două băii sufragerie bucătărie mare și toate utilitățile p+1 toate actele. la zi mai multe detali la tel poziție foare bună pe colț cu două deschideri în bulevard propietarul casei eu sunt fără agenți sunați-mă pentru mai multe detali tel

1679 EUR/m2 | 140 m2

Sector 3, Bucuresti

vand garsoniera  cf 1 -vizavi de malll Vitan,proprietar
3
2

vand garsoniera cf 1 -vizavi de malll Vitan,proprietar

Vand garsoniera cf 1 ,etaj 2 4 ,,4 apartamente pe paliere,,bloc mixt ,an contructie-receptie -1993,are gresie ,faianta ,parchet,usa metalica,geam baie etc Se afla la 2 min de mall Vitan ,,Sunt mai multe magazine in zona ,,statie RAtb si tramvai ,parcuri etc si 7,8 min de metrou.. NU colaborez cu agentiile! ...

2305 EUR/m2 | 41 m2

Sector 3, Bucuresti

Inchiriez garsoniera cocheta,vis a vis de Mall Vitan
8
2

Inchiriez garsoniera cocheta,vis a vis de Mall Vitan

Proprietar,inchiriez garsoniera cocheta,amenajata,vis a vis de Mall Vitan pe strada Alexandru Moruzzi,16mp,etaj 1 din 4,cheltuieli mici de intretinere,preț 250 euro

18 EUR/m2 | 16 m2

Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator | 2 Camere Premium | Încălzire Pardoseală
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.000 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

2299 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

vand garsoniera
5
15

vand garsoniera

vând garsoniera pe bulevardul 1 decembrie 1918 bloc M32 scara B etaj 4,propietar

1765 EUR/m2 | 34 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Bucurest Unirii teren construibil MP 330 Plan Financiar ROI 59,31% an (SAU SCHIMB IMOBILIAR)
9
2

Bvdl. Unirii Strada Dr. Popper Maximilian 37, teren construibil MP 330 Proiect Financiar ROI 59,31% pe an! Terenul este perfect pentru investiții (vezi proiect atașat). IN CAZUL IN CARE PROIECTUL ATASAT NU SE CITESTE BINE, VI-L TRIMIT PRIN EMAIL SAU WHATSAPP! Recuperarea investiției doar în 1 an și ...

330 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera decomandat balcon Dristor Ramnicul Sarat
7
8

Garsoniera decomandat balcon Dristor Ramnicul Sarat

Garsonieră de vânzare Bd. Râmnicu Sărat | Dristor, Sector 3 Se oferă spre vânzare garsonieră decomandată, situată pe Bulevardul Râmnicu Sărat, într-o zonă foarte bine cotată din Dristor Sector 3. Suprafață: 36 mp Etaj: 1 Bloc reabilitat termic Balcon Garsonieră de mijloc eficiență ...

1833 EUR/m2 | 36 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Apartament duplex 2 camere+ birou, NOU, terasa, parcare- Th Pallady-Trapezului
10
2

Proprietar, vand apartament 2 camere, tip duplex, dispus pe 2 nivele, mobilat, utilat, NOU, cu parcare. Apartamentul este situat la etajul 3, intr-un bloc-tip boutique, fara lift. Zona numai de case si vile, fara trafic si fara zgomot. Apartamentul are 2 bai, scara interioara, zona birou, dormitor, ...