Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere zona Mihai Bravu - Kaufland Dristor
5
1

Apartament 3 camere zona Mihai Bravu - Kaufland Dristor

Se vinde apartament 3 camere zona Mihai Bravu - Kaufland Dristor, etaj 5 din 8, conf 1, decomandat, supraf. 67 mp. an constructie 1982, bloc anvelopat, gresie, faianta, termopan, parchet. Îți oferă o vedere frumoasă asupra orașului și multă lumină naturală. În apropiere se află instituții de învățământ. ...

2299 EUR/m2 | 67 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Timpuri Noi
4
43

Garsoniera de vanzare zona Timpuri Noi

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Timpuri Noi 35 mp etajul 3 7 an constructie 1981,amplasata intr-o locatie excelenta aproape de metrou,parcuri si zone comerciale,spatiu bine organizat ce ofera confort si functionalitate,mobilata si utilata complet,gata de mutare imediata,potrivita pentru locuit sau ...

1886 EUR/m2 | 35 m2

Timpuri Noi, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou
4
1

Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 3 camere semidecomandat, 2 grupuri sanitare, geam la baie, renovat integral, instalatii electrice si sanitare schimbate, CENTRALA proprie, Aer conditionat, se vinde mobilat si utilat, cu bun gust, este luminos, are spatii de depozitare, balcon inchis in termopan, situat la parter inalt ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere zona Bd. Nicolae Grigorescu - Metrou Titan - Parc
8

Se vinde apartament 2 camere zona Parc IOR - Nicolae Grigorescu - Metrou Titan, etaj 7 din 10, conf 1, circular, supraf. 52 mp. an constructie 1969, bloc anvelopat, apartamentul are instalatii electrice si sanitare schimbate, gresie, faianta, termopan, parchet, se vinde mobilat si utilat. la 3 min de ...

1921 EUR/m2 | 52 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere decomandat | Bloc nou | Pallady –Mobilat | Gata de mutat
11

Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12
10

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12

Apartament 4 camere bine compartimentat. Bloc construit in anul 1980 situat pe Soseaua Mihai Bravu nr.12. Etaj 4 din 10. Apartament in plin proces de renovare totala. Luminos, bine compartimentat, etaj intermediar. Renovare totala care include absolut tot ce este necesar pentru un apartament modern. ...

2987 EUR/m2 | 82 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire Pardoseala/500 mt STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1501 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator
5

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 140.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -145.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 155.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare ...

1848 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita-Credit Ipotecar 15%
14

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1569 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim
1

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 117.724 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract - 121.365 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Descoperă noile apartamente situate într-un ansamblu ...

1579 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina -5 min STB
13

2 Camere cu Gradina -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.000 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

2088 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita
13

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2437 EUR/m2 | 36 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB
13

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -70.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

1860 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie
6

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 57 unitati Suprafata utila - 75.45 mp utili +48.3 mp balcon, total ...

2037 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -65.130 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -69.472 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1706 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim CU Gradina
6
1

3 Camere Bloc Intim CU Gradina

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 122.800 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 138.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1856 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu/Parcare Inclusa
4

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandat Tip ...

2073 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB
7

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.581 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -81.388 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -84.195 Euro +TVA pentru un avans de 15 % ...

1400 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Credit Ipotecar 15%
6
1

3 Camere Ideal Familie Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - P+3 etaje Total ...

1500 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea