Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Titan
6
142

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Titan

Se vinde apartament decomandat de 2 camere, 60 mp utili, etaj 2 8, bloc finalizat în 1987. Living generos cu ieșire în balcon, dormitor matrimonial, bucătărie mare cu cămară. Poziționare excelentă, la 5 minute de Parcul IOR și stația de metrou Titan.

1250 EUR/m2 | 60 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Decomandat 2 Camere Confort 1 Metrou 1 Decembrie 1918
6

Decomandat 2 Camere Confort 1 Metrou 1 Decembrie 1918

Apartament 2 camere decomandat, confortabil și luminos, situat pe Bd. Theodor Pallady, la 3 minute de metrou 1 Decembrie 1918. Etaj 9/10, bloc solid construit în 1975, reabilitat termic Suprafață: 53 mp utili + balcon 11 mp (64 mp total) Compartimentare practică, spații bine organizate Aproape de școli, ...

1790 EUR/m2 | 53 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Metrou Nicolae Teclu la 8 minute - bloc 2016 - etaj intermediar
18

Apartament cu 3 camere situat in Palladium Residence, blocul 1, etaj 5 din 11, intr-un imobil construit in anul 2016. Suprafata utila este de 79 mp, inclusiv un balcon de 4 mp (separat de living prin usi culisante din sticla). Compartimentarea este practica si potrivita pentru o familie. Ambele bai ...

2019 EUR/m2 | 79 m2

Ozana, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Foisorul de Foc
4
15

Apartament cu 2 camere in zona Foisorul de Foc

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, amplasat la etajul 1. Apartamentul a fost complet renovat in 2016 cand s-au schimbat instalatiile sanitare, electrice si termice, s-au folosit materiale de calitate superioara. Proprietatea se vinde mobilata si utilata( cum se vede in ...

1674 EUR/m2 | 46 m2

Foisorul de Foc, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Decomandat 3 camere Ozana 1 Decembrie 1918
6
1

Decomandat 3 camere Ozana 1 Decembrie 1918

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere decomandat, într-o zonă liniștită și bine conectată, pe Strada Jean Steriadi. Locuința are o suprafață utilă de 65 mp și este amplasată la etajul 4 din 4, într-un bloc solid construit în 1972, cu structură din beton armat. Imobilul este anvelopat și consolidat, ...

1670 EUR/m2 | 61 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

Vanzare imobil 5000 mp si teren 5000 mp
11

Vanzare imobil 5000 mp si teren 5000 mp

Spatiu de birouri - inchiriere - in cladire de birouri, clasa B, in zona Vitan-Barzesti, Splaiul Unirii, sector 3, Bucuresti, cu urmatoarele dotari si finisaje: structura caramida, beton, perete lavabil, inaltime spatiu 3 m, plansee tavan casetat, beton armat, nefinisat, mocheta, parchet. Dotari tehnice: ...

Sector 3, Bucuresti

Cladire de vanzare - pretabila clinica, hotel, birouri, rezidential
6

Spatiu de birouri - vanzare - in cladire de birouri, clasa Superioara, in zona Vitan Mall, Calea Dudesti, sector 3, Bucuresti, cu urmatoarele dotari si finisaje: structura beton, perete nefinisat, inaltime spatiu 3 m, plansee beton armat, nefinisat. Dotari tehnice: fatada de sticla. Servicii disponibile ...

Sector 3, Bucuresti

Metrou 1 Decembrie  2 Camere
4
1

Metrou 1 Decembrie 2 Camere

Apartament cu 2 camere de vânzare. Locuința are o suprafață utilă de 52 mp și beneficiază de o compartimentare eficientă, ce permite amenajarea facilă și adaptarea spațiului în funcție de stilul și nevoile viitorului proprietar. Poziționat într-o zonă verde și aerisită, apartamentul oferă un echilibru ...

1594 EUR/m2 | 52 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Vind apartament fără intermediari 1

Vind apartament fără intermediari

Apartament 2 camere decomandat, cu termopane, balcon mare, fără îmbunătățiri, aproape de stația de autobuz și metrou Nicolae Grigorescu.

1923 EUR/m2 | 52 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament de vanzare 2 camere zona dristor proprietar direct
20
2

Proprietar direct, vand apartament cu 2 camere, 52 mp, parter, complet mobilat, utilat, renovat(necesita doar o lavabila locuim de 3 ani aici) , sector 3 zona vitan dristor(5 minute de mers pe jos pana la metrou Dristor) strada George Bogdan Tudor colt cu Ramnicu Valcea. Toate facilitatile sunt ...

2885 EUR/m2 | 52 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

parcare subterana
1

parcare subterana

situată în sectorul 3, Răsărit de soare, foarte aproape de intrare iesire

Sector 3, Bucuresti

ap la curte cu 2 camere unirii cartierul evreiesc
10

ap la curte cu 2 camere unirii cartierul evreiesc

DESCRIERE Vand apartament la curte cu 2 camere la unirii calea calarasilor in cartierul evreiesc Ap se vinde mobilat complect este renovat total sau inlocuit usi noi centrala nouo ,baie si faianta nouo totul nou mobila nouo,electrocasnice noi ap.are si pivnita si camera de depozitare in pod are ...

3966 EUR/m2 | 58 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Bulevardul Alexandru Obregia nr. 40 Berceni
8
4

apartament 2 camere + balcon decomandat adresă: bulevardul alexandru obregia nr. 40 sector 4, bucuresti etaj 3 suprafata 50.99 mp regim înălțime: parter + 10 etaje structură: pereți structurali din beton armat an constructie 1970 risc seismic: clasa rs2 ( nu se poate achizitiona pe credit ) preferabil ...

1412 EUR/m2 | 51 m2

Berceni, Sector 3, Bucuresti

VI Studio srl  OFERIM Proiecte  Autorizatii  de Constructii
10

VI Studio srl OFERIM Proiecte Autorizatii de Constructii

Firma de Arhitectura cu sediul in Bucuresti sectorul 3 cu experinata in proeictare locuinte colective si individule si aplicand un modern design vrem sa dam o noua forma si culoare cladirilor nostre noi moderne si sa le aducem in buna intelegere cu cele existende prezentam planse ...

778 EUR/m2 | 90 m2

Sector 3, Bucuresti

Vand apartament 3 camere strada Bucovina, zona Stadionul National
10
1

Apartamentul are configuratia cea din poza , este situat la etajul 4 4 cu blocul reabilitat (inclusiv scara curata si renovata). Zona este foarte verde, situata intre parcul Titan (300m) si Stadionul National (150m). Semidecomandat, are racordaj separat la gaz, finisaje vechi (necesita renovare). NU ...

1438 EUR/m2 | 64 m2

Sector 3, Bucuresti

Vand Garsoniera Dristor 2
5
8

Vand Garsoniera Dristor 2

De vanzare, Garsoniera la Dristor, este situata la gura de metrou Dristor 2, etaj 6 din 9, blocul este cu 2 lifturi pe scara, vedere pe spate linistita fara zgomot, termopane, necesita renovare. Fara exclusivitate agentii Multumesc

2333 EUR/m2 | 30 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere decomandat | Bloc nou | Pallady –Mobilat | Gata de mutat
11

Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12
10

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12

Apartament 4 camere bine compartimentat. Bloc construit in anul 1980 situat pe Soseaua Mihai Bravu nr.12. Etaj 4 din 10. Apartament in plin proces de renovare totala. Luminos, bine compartimentat, etaj intermediar. Renovare totala care include absolut tot ce este necesar pentru un apartament modern. ...

2987 EUR/m2 | 82 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire Pardoseala/500 mt STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1501 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea