Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Dristor - 1 minut pana la metrou - comision 0
20
1

Dristor - 1 minut pana la metrou - comision 0

Dristor – 1 minut de metrou | Bd. Camil Ressu nr. 13 | Etaj 5/10 | Vedere vest - Comision 0 pentru cumpărător Propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la doar 1 minut de stația de metrou Dristor, un important nod de interconectare al rețelei de metrou. În imediata apropiere se află două ...

2116 EUR/m2 | 66 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Complex privat de case individuale PREMIUM 2026, TITAN-2 PARCARI
20
1

Va oferim spre vanzare case individuale cuprinse intr-un compex de 6 case in zona 1 Decembrie 1918-Titan, P+1, in suprafata de 195mp, Casele sunt prevazute cu doua sisteme de incalzire: Centrala Proprie Termica pe gaze cu incalzire in pardoseala si cu panouri solare 5kw si pompa de caldura astfel incat ...

1853 EUR/m2 | 197 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare in Select Residence, Dristor/Dudesti
14

Vă propun spre vânzare un apartament modern de 2 camere, situat în Select Residence, la etajul 8, o alegere excelentă pentru cei care își doresc mai multă lumină naturală, intimitate și o perspectivă deschisă. Apartamentul are o suprafață utilă de 49,5 mp și o suprafață totală de 58.9 mp, fiind completat ...

3010 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament premium cu 3 camere - Rond Piata Alba Iulia
20
1

Apartament premium cu 3 camere - Rond Piata Alba Iulia

Va prezint un apartament cu profil premium, situat in zona Rond Alba Iulia – una dintre cele mai apreciate locatii centrale, definita prin accesibilitate, confort urban si imagine reprezentativa. Proprietatea ofera o suprafata generoasa de 84 mp, 3 balcoane si un living cu volum arhitectural modern, ...

2976 EUR/m2 | 84 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Decomandat 3 camere Ozana 1 Decembrie 1918
6
1

Decomandat 3 camere Ozana 1 Decembrie 1918

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere decomandat, într-o zonă liniștită și bine conectată, pe Strada Jean Steriadi. Locuința are o suprafață utilă de 65 mp și este amplasată la etajul 4 din 4, într-un bloc solid construit în 1972, cu structură din beton armat. Imobilul este anvelopat și consolidat, ...

1670 EUR/m2 | 61 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

Vanzare imobil 5000 mp si teren 5000 mp
11

Vanzare imobil 5000 mp si teren 5000 mp

Spatiu de birouri - inchiriere - in cladire de birouri, clasa B, in zona Vitan-Barzesti, Splaiul Unirii, sector 3, Bucuresti, cu urmatoarele dotari si finisaje: structura caramida, beton, perete lavabil, inaltime spatiu 3 m, plansee tavan casetat, beton armat, nefinisat, mocheta, parchet. Dotari tehnice: ...

Sector 3, Bucuresti

Cladire de vanzare - pretabila clinica, hotel, birouri, rezidential
6

Spatiu de birouri - vanzare - in cladire de birouri, clasa Superioara, in zona Vitan Mall, Calea Dudesti, sector 3, Bucuresti, cu urmatoarele dotari si finisaje: structura beton, perete nefinisat, inaltime spatiu 3 m, plansee beton armat, nefinisat. Dotari tehnice: fatada de sticla. Servicii disponibile ...

Sector 3, Bucuresti

Metrou 1 Decembrie  2 Camere
4
1

Metrou 1 Decembrie 2 Camere

Apartament cu 2 camere de vânzare. Locuința are o suprafață utilă de 52 mp și beneficiază de o compartimentare eficientă, ce permite amenajarea facilă și adaptarea spațiului în funcție de stilul și nevoile viitorului proprietar. Poziționat într-o zonă verde și aerisită, apartamentul oferă un echilibru ...

1594 EUR/m2 | 52 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Vind apartament fără intermediari 1

Vind apartament fără intermediari

Apartament 2 camere decomandat, cu termopane, balcon mare, fără îmbunătățiri, aproape de stația de autobuz și metrou Nicolae Grigorescu.

1923 EUR/m2 | 52 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament de vanzare 2 camere zona dristor proprietar direct
20
2

Proprietar direct, vand apartament cu 2 camere, 52 mp, parter, complet mobilat, utilat, renovat(necesita doar o lavabila locuim de 3 ani aici) , sector 3 zona vitan dristor(5 minute de mers pe jos pana la metrou Dristor) strada George Bogdan Tudor colt cu Ramnicu Valcea. Toate facilitatile sunt ...

2885 EUR/m2 | 52 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

parcare subterana
1

parcare subterana

situată în sectorul 3, Răsărit de soare, foarte aproape de intrare iesire

Sector 3, Bucuresti

ap la curte cu 2 camere unirii cartierul evreiesc
10

ap la curte cu 2 camere unirii cartierul evreiesc

DESCRIERE Vand apartament la curte cu 2 camere la unirii calea calarasilor in cartierul evreiesc Ap se vinde mobilat complect este renovat total sau inlocuit usi noi centrala nouo ,baie si faianta nouo totul nou mobila nouo,electrocasnice noi ap.are si pivnita si camera de depozitare in pod are ...

3966 EUR/m2 | 58 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Bulevardul Alexandru Obregia nr. 40 Berceni
8
4

apartament 2 camere + balcon decomandat adresă: bulevardul alexandru obregia nr. 40 sector 4, bucuresti etaj 3 suprafata 50.99 mp regim înălțime: parter + 10 etaje structură: pereți structurali din beton armat an constructie 1970 risc seismic: clasa rs2 ( nu se poate achizitiona pe credit ) preferabil ...

1412 EUR/m2 | 51 m2

Berceni, Sector 3, Bucuresti

VI Studio srl  OFERIM Proiecte  Autorizatii  de Constructii
10

VI Studio srl OFERIM Proiecte Autorizatii de Constructii

Firma de Arhitectura cu sediul in Bucuresti sectorul 3 cu experinata in proeictare locuinte colective si individule si aplicand un modern design vrem sa dam o noua forma si culoare cladirilor nostre noi moderne si sa le aducem in buna intelegere cu cele existende prezentam planse ...

778 EUR/m2 | 90 m2

Sector 3, Bucuresti

Vand apartament 3 camere strada Bucovina, zona Stadionul National
10
1

Apartamentul are configuratia cea din poza , este situat la etajul 4 4 cu blocul reabilitat (inclusiv scara curata si renovata). Zona este foarte verde, situata intre parcul Titan (300m) si Stadionul National (150m). Semidecomandat, are racordaj separat la gaz, finisaje vechi (necesita renovare). NU ...

1438 EUR/m2 | 64 m2

Sector 3, Bucuresti

Vand Garsoniera Dristor 2
5
8

Vand Garsoniera Dristor 2

De vanzare, Garsoniera la Dristor, este situata la gura de metrou Dristor 2, etaj 6 din 9, blocul este cu 2 lifturi pe scara, vedere pe spate linistita fara zgomot, termopane, necesita renovare. Fara exclusivitate agentii Multumesc

2333 EUR/m2 | 30 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere decomandat | Bloc nou | Pallady –Mobilat | Gata de mutat
11

Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12
10

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12

Apartament 4 camere bine compartimentat. Bloc construit in anul 1980 situat pe Soseaua Mihai Bravu nr.12. Etaj 4 din 10. Apartament in plin proces de renovare totala. Luminos, bine compartimentat, etaj intermediar. Renovare totala care include absolut tot ce este necesar pentru un apartament modern. ...

2987 EUR/m2 | 82 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire Pardoseala/500 mt STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1501 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea