Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere cu centrala proprie Titan, Parc Titanii
8
1

Apartament 2 camere cu centrala proprie Titan, Parc Titanii

Filado Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, in zona Titan, in apropiere de Parcul Titanii, intr-un imobil finalizat in 1977, bloc in curs de reabilitare termica. Apartamentul este situat la etajul 10 din 10, este decomandat, are o suprafata totala de 54 mp, si dispune de 1 baie ...

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
COMISION 0 | Nicolae Grigorescu - 2 Camere Decomandat Renovat Centrala
13
3

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 2 camere decomandat, in zona Titan - Nicolae Grigorescu, pe Aleea Ilioara, la 2 minute reale de statia de metrou Nicolae Grigorescu si in imediata apropiere a numeroase mijloace de transport in comun, magazine, restaurante, ...

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare in Select Residence, Dristor/Dudesti
18

Vă propun spre vânzare un apartament modern de 2 camere, situat în Select Residence, la etajul 6. Apartamentul are o suprafață utilă de 59,9 mp și o suprafață totală de 72.8 mp, fiind completat de un balcon generos de 12.9 mp, ideal pentru relaxare, amenajarea unui spațiu verde urban sau un colț de ...

2922 EUR/m2 | 60 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan- 1 Decembrie 1918
5
3

Titan- 1 Decembrie 1918

garsoniera situata pe strada Ghita Serban, la numai 5 minute metrou 1 Decembrie 1918, Auchan Titan, intr-un bloc reabilitat din 1978.etaj 6 10 Garsoniera este partial mobilata si utilata, are gresie, faianta, parchet, termopane, usa metalica, este libera. Toate actele sunt la zi si se accepta credi ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 4 camere-Titan Piața Miniș
10
17

Apartament 3 4 camere-Titan Piața Miniș

Direct proprietar vând apartament în imobil din cărămidă,cu 4 etaje,reabilitat termic în urmă cu 2 ani.Blocul se află într-o zonă verde,liniștită,cu multe locuri de joacă,la 1 minut de creșă și grădiniță,în imediata apropiere fiind și școli,licee și piața Miniș.Se află la 10 minute de mers pe jos de ...

1935 EUR/m2 | 93 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Vând salon gata de lucru
4

Vând salon gata de lucru

Cedez urgent salon complet utilat zonă premium Vitan Alba Iulia DESCRIERE: Se cedează salon complet amenajat și funcțional în zona Calea Dudești aproape de Mall Vitan Rond Alba Iulia. Locație discretă și elegantă Amenajat modern, gata de lucru imediat Mobilier complet + decor + iluminat ...

Sector 3, Bucuresti

TITAN- Piata  Minis
9

TITAN- Piata Minis

Oferim spre vanzare un apartament semidecomandat cu 3 camere, renovat,situat la etajul 3 al unui bloc cu 10 etaje, in sectorul 3, TITAN-PIATA MINIS. Pozitionarea este excelenta, avand statia STB la doar 2 minute distanta, metrou la 5 minute Costin Georgian si aproate de 7-8 minte metrou TITAN este ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere| Dristor| Metrou 5’ | Mobilat
10

Apartament 2 camere| Dristor| Metrou 5’ | Mobilat

Proprietate P265421 COMISION 0 Zoca Real Estate vă prezintă un apartament într-una dintre cele mai căutate zone din București, acesta este momentul. Situat la doar câteva minute de metrou Dristor, acest apartament de 2 camere îți oferă acces rapid către orice punct al orașului, fiind ideal atât pentru ...

2938 EUR/m2 | 50 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Direct Proprietar Apartament 3 camere Nicolae Grigorescu
10
3

Direct Proprietar Apartament 3 camere Nicolae Grigorescu

Direct Proprietar!!! Buna ziua! Se ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere in zona Nicolae Grigorescu,situat pe strada Patulului numarul 8 ,bloc 4 ,scara 1,etaj 5.Apartamentul are acces rapid catre Metrou,STB,Gradinita si Scoala in fata blocului,piata Salajan la 1 minut de mers pe jos.Blocul este ...

2157 EUR/m2 | 51 m2

Sector 3, Bucuresti

Schimb Garsoniera Confort 3 Titan-Vis-a vis Auchan cu apartament 2 camere+diferenta
4
9

Vand garsoniera confort 3 situata in zona Titan-vis-a -vis Auchan . Este situata la etajul 4 5, intr-un bloc REABILITAT. Garsoniera este DECOMANDATA, AMENAJATA, gresie, faianta, parchet, termopan, AC, TV, usa metal, MOBILATA SI UTILATA COMPLET, pat matrimonial, scara curata, pozitie excelenta. Merita ...

1200 EUR/m2 | 25 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera
3
5

Garsoniera

Garsoniera Splaiul Unirii, cf. 1 semidec., etaj 3 11, suprafata totala 41.42 mp, an constructie 2009, apometre, instalatii sanitare noi, centrala termica, repartitoare caldura, gresie, faianta, usa metalica, termopan, Exclus intermediari.

1810 EUR/m2 | 42 m2

Splaiul Unirii, Sector 3, Bucuresti

Vilă premium încălzire pardoseală |2 locuri parcare | oferta de Paste -265.000 €
7

Descoperă confortul unei locuințe moderne, situată într-o zonă în continuă dezvoltare, cu acces rapid la Autostrada Soarelui (A2), la mijloace de transport STB și aproape de numeroase facilități comerciale din zona Theodor Pallady. CARACTERISTICI GENERALE Regim de înălțime: Parter + Etaj 1 + Mansardă Finalizare: ...

1946 EUR/m2 | 136 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex de vânzare -4 camere, 184 mp utili, curte proprie, 2 Parcari
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1909 EUR/m2 | 141 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11
1

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB
4

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...

2696 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -140.850 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -144.865 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -128.480 Euro + TVA ...

2071 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -129.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -136.900 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Eden City Pallady este un ...

1910 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium
5

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -143.693 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -148.606 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2018 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea