Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Garsoniera de vanzare zona Timpuri Noi
4
45

Garsoniera de vanzare zona Timpuri Noi

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Timpuri Noi 35 mp etajul 3 7 an constructie 1981,amplasata intr-o locatie excelenta aproape de metrou,parcuri si zone comerciale,spatiu bine organizat ce ofera confort si functionalitate,mobilata si utilata complet,gata de mutare imediata,potrivita pentru locuit sau ...

1886 EUR/m2 | 35 m2

Timpuri Noi, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere | Bloc nou 2026 | Luminos | Încălzire pardoseală |
9
1

✨ Apartament 2 camere modern | Bloc nou 2026 | Str. Ghetu Anghel nr. 100, Sector 3 ✨ ArhireImobiliare vă propune spre vânzare un apartament de 2 camere decomandat, situat într-un imobil nou, finalizat în 2026, într-o zonă în plină dezvoltare din Sector 3 – Strada Ghetu Anghel nr. 100. O alegere ideală ...

2158 EUR/m2 | 43 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare ferma agricola Topolog judetul Tulcea
10

Vanzare ferma agricola Topolog judetul Tulcea

Vindem ferma agricola , constituita din sectie mecanizare cu terenul aferent de 9700 mp, cu 1 hala de depozitare, linie de fabricare peleti de capacitate 700kg ora, cu proiect in implementare pentru panouri fotovoltaice pt consum propriu (400 kv) , utilaje agricole de lucru , ne desfasuram activitatea ...

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera Titan
6
53

Vanzare garsoniera Titan

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Titan vis a vis de Piata Salajan.Garsoniera dispune de o suprafata utila de 26mp etaj 4 an constructie 1978.

1731 EUR/m2 | 26 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min
2

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.180 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1859 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

casa de vanzare dobroiesti
5
1

casa de vanzare dobroiesti

casă de vânzare cu 3 dormitoare două băii sufragerie bucătărie mare și toate utilitățile p+1 toate actele. la zi mai multe detali la tel poziție foare bună pe colț cu două deschideri în bulevard propietarul casei eu sunt fără agenți sunați-mă pentru mai multe detali tel

1679 EUR/m2 | 140 m2

Sector 3, Bucuresti

vand garsoniera  cf 1 -vizavi de malll Vitan,proprietar
3
2

vand garsoniera cf 1 -vizavi de malll Vitan,proprietar

Vand garsoniera cf 1 ,etaj 2 4 ,,4 apartamente pe paliere,,bloc mixt ,an contructie-receptie -1993,are gresie ,faianta ,parchet,usa metalica,geam baie etc Se afla la 2 min de mall Vitan ,,Sunt mai multe magazine in zona ,,statie RAtb si tramvai ,parcuri etc si 7,8 min de metrou.. NU colaborez cu agentiile! ...

2305 EUR/m2 | 41 m2

Sector 3, Bucuresti

Inchiriez apartament 2 camere sector 1
4
2

Inchiriez apartament 2 camere sector 1

Proprietar,inchiriez garsoniera cocheta,amenajata,vis a vis de Mall Vitan pe strada Alexandru Moruzzi,16mp,etaj 1 din 4,cheltuieli mici de intretinere,preț 250 euro

18 EUR/m2 | 16 m2

Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator | 2 Camere Premium | Încălzire Pardoseală
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.000 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

2299 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament duplex 2 camere+ birou, NOU, terasa, parcare- Th Pallady-Trapezului
10
2

Proprietar, vand apartament 2 camere, tip duplex, dispus pe 2 nivele, mobilat, utilat, NOU, cu parcare. Apartamentul este situat la etajul 3, intr-un bloc-tip boutique, fara lift. Zona numai de case si vile, fara trafic si fara zgomot. Apartamentul are 2 bai, scara interioara, zona birou, dormitor, ...

1429 EUR/m2 | 84 m2

Sector 3, Bucuresti

ap la curte cu 2 camere unirii cartierul evreiesc
10

ap la curte cu 2 camere unirii cartierul evreiesc

DESCRIERE Vand apartament la curte cu 2 camere la unirii calea calarasilor in cartierul evreiesc Ap se vinde mobilat complect este renovat total sau inlocuit usi noi centrala nouo ,baie si faianta nouo totul nou mobila nouo,electrocasnice noi ap.are si pivnita si camera de depozitare in pod are ...

3966 EUR/m2 | 58 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Bulevardul Alexandru Obregia nr. 40 Berceni
8
4

apartament 2 camere + balcon decomandat adresă: bulevardul alexandru obregia nr. 40 sector 4, bucuresti etaj 3 suprafata 50.99 mp regim înălțime: parter + 10 etaje structură: pereți structurali din beton armat an constructie 1970 risc seismic: clasa rs2 ( nu se poate achizitiona pe credit ) preferabil ...

1412 EUR/m2 | 51 m2

Berceni, Sector 3, Bucuresti

VI Studio srl  OFERIM Proiecte  Autorizatii  de Constructii
10

VI Studio srl OFERIM Proiecte Autorizatii de Constructii

Firma de Arhitectura cu sediul in Bucuresti sectorul 3 cu experinata in proeictare locuinte colective si individule si aplicand un modern design vrem sa dam o noua forma si culoare cladirilor nostre noi moderne si sa le aducem in buna intelegere cu cele existende prezentam planse ...

778 EUR/m2 | 90 m2

Sector 3, Bucuresti

Vand Garsoniera Dristor 2
5
8

Vand Garsoniera Dristor 2

De vanzare, Garsoniera la Dristor, este situata la gura de metrou Dristor 2, etaj 6 din 9, blocul este cu 2 lifturi pe scara, vedere pe spate linistita fara zgomot, termopane, necesita renovare. Fara exclusivitate agentii Multumesc

2250 EUR/m2 | 30 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere decomandat | Bloc nou | Pallady –Mobilat | Gata de mutat
11

Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12
10

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12

Apartament 4 camere bine compartimentat. Bloc construit in anul 1980 situat pe Soseaua Mihai Bravu nr.12. Etaj 4 din 10. Apartament in plin proces de renovare totala. Luminos, bine compartimentat, etaj intermediar. Renovare totala care include absolut tot ce este necesar pentru un apartament modern. ...

2987 EUR/m2 | 82 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire Pardoseala/500 mt STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1501 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator
5

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 140.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -145.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 155.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare ...

1848 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita-Credit Ipotecar 15%
14

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1569 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea