Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Oferim de vanzare garsoniera in zona Titan
8
25

Oferim de vanzare garsoniera in zona Titan

Vanzare garsoniera zona Titan. Dispune de 44mp2.. Proprietatea este amplasata intr-un imobil de tip bloc, construit in anul 1980, la etajul 4 10. Zona linistita si accesibila. In apropierea metroului la doar 10 minute de mers pe jos. Confort 1.

1364 EUR/m2 | 44 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan aproape de metrou
5
40

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, amplasat în zona Titan, Sector 3. Suprafața utilă de 47 mp, etaj 2 10, bloc reabilitat, construit în 1983. În apropiere se află metrou Titan, parcul și multiple spații comerciale. Pentru detalii suplimentare sunați la numărul afișat ...

1447 EUR/m2 | 47 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Cam-Finalizat- Pallady- parcul Teilor- 58mp- Centrala-Mutare rapida
19
3

Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor Bloc finalizat - 2025 2 Camere - Mutare rapida! Pallady - parcul Teilor - metrou Teclu - vanzare apartament 2 camere, decomandat, suprafata 58 mp, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, posibilitate parcare subterana. Apartamentul ...

2009 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
15 Minute Metrou Nicolae Grigorescu | Apartament 3 camere
8
10

15 Minute Metrou Nicolae Grigorescu | Apartament 3 camere

Ofer spre vanzare un apartament cu locație excelentă, aproape de grădiniță, școală, liceul Dante Alighieri și parcul IOR. La doar 15 minute de mers pe jos până la stația de metrou Nicolae Grigorescu. Detalii apartament: Etaj 4 4 Suprafață eficient compartimentată, cu 3 camere Construcție din 1983 Terasă ...

1667 EUR/m2 | 63 m2

Salajan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita-Credit Ipotecar 15%
14

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1569 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim
1

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 117.724 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract - 121.365 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Descoperă noile apartamente situate într-un ansamblu ...

1579 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina -5 min STB
13

2 Camere cu Gradina -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.000 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

2088 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita
13

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2437 EUR/m2 | 36 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB
13

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -70.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

1860 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie
6

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 57 unitati Suprafata utila - 75.45 mp utili +48.3 mp balcon, total ...

2037 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -65.130 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -69.472 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1706 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim CU Gradina
6
1

3 Camere Bloc Intim CU Gradina

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 122.800 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 138.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1856 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu/Parcare Inclusa
4

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandat Tip ...

2073 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB
7

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.581 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -81.388 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -84.195 Euro +TVA pentru un avans de 15 % ...

1400 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Credit Ipotecar 15%
6
1

3 Camere Ideal Familie Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - P+3 etaje Total ...

1500 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

PENTHOUSE LUX ETAJ 10+11, 5 Camere,  HERCESA VIVENDA
6

PENTHOUSE LUX ETAJ 10+11, 5 Camere, HERCESA VIVENDA

Oportunitate rara de achizitie a unui penthouse spectaculos, dispus pe doua niveluri, cu terasa generoasa si compartimentare excelenta, situat in complexul Hercesa Vivenda, pe Soseaua Morarilor, intr-un imobil nou, dat in folosinta in 2025. Cu o suprafata totala de 228,29 mp, aceasta proprietate ofera ...

1579 EUR/m2 | 228 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera mobilată si utilată cu buncăr antiatomic Dristor  Rm Sărat
8
1

Garsoniera mobilată si utilată cu buncăr antiatomic Dristor Rm Sărat

Vă oferim spre vânzare o garsonieră modernă, complet mobilată și utilată, ideală pentru locuit sau investiție. Detalii principale: Suprafață utilă: 37 mp Compartimentare: decomandată Etaj: 10 Orientare: est (lumină naturală dimineața) Stare: ultrafinisată, renovată complet Interior: Spațiu de dormit ...

2230 EUR/m2 | 37 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

vand garsoniera metrou
4
1

vand garsoniera metrou

Proprietar, vand garsoniera la etajul 7 9, mobilata si utilata, exact ca-n poze, in stare buna. Locuinta este disponibila pentru mutare imediata, poate fi folosita pentru locuit sau pentru investitie,blocul are interfon si 3 lifturi. Acces foarte usor la mijloace de transport STB si la doua minute de ...

2667 EUR/m2 | 30 m2

Sector 3, Bucuresti

Clădire business P+4E Sector 3 1352 mp hotel clinica birouri
6