Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Garsoniera de vanzare zona Unirii
7
22

Garsoniera de vanzare zona Unirii

Garsoniera zona linistita, bloc curat in curte interioara cu mai multe imobile, vedere in curtea interioara ceea ce insemna mai multa liniste, verdeata si aer curat. Blocul este inclus in programul de reabilitare, pina in momentul de fata fiind refacuta si izolata terasa cu 32 cm de polistiren , si schimbat ...

1417 EUR/m2 | 48 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere zona 1 Decembrie 1918 - Auchan TItan
8
2

Apartament 3 camere zona 1 Decembrie 1918 - Auchan TItan

Se vinde apartament 3 camere zona 1 Decembrie 1918 - Auchan Titan, etaj 1 din 7, conf 1, semidec. supraf. 67 mp. an constructie 1983, bloc anvelopat, cu 2 grupuri sanitare, gresie, faianta, termopan, parchet, mobilat si utilat. Posibilitate de închiriere boxa. Loc parcare ADP (transferabil) Distanta ...

2075 EUR/m2 | 67 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Proprietar, vând apartament decomandat cu 3 camere, având o suprafață de 84 mp,
10
2

Proprietar vand apartament decomandat cu 3 camere, 84 mp, situat la etajul 6 din 8, într-un imobil solid construit în 1995. Locuința este eficient compartimentată, având 2 dormitoare, living luminos, bucătărie, hol, 2 băi și 2 balcoane. Se prezintă modern, curat și foarte bine întreținut. Blocul este ...

2940 EUR/m2 | 84 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apart 3 camere 80mp Titan Grigorescu vizavi noul Lidl Bloc 2023
20
1

COMISION 0% CUMPARATOR !!! Apartament 3 camere in BLOC NOU, situat in Titan, VIS-A-VIS DE NOUL COMPLEX LIDL GRIGORESCU, cu acces direct din Bulevardul Nicolae Grigorescu si strada Drumul Lunca Merilor, la 200 metri de statia STB si la 900 m de Metrou Grigorescu si scoala 92, aproape de podul nou peste ...

2038 EUR/m2 | 80 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ag BRASADAS vinde ApartHotel cu 20 apartamente Doamna Ghica.
8
1

Agenția BRASADAS vinde imobil tip P+2+M, tip Boutique, construit in anul 2023, cu 20 dw apartamente, cate 8 apartamente pe etajele 1 si 2, iar la mansarda 4 apartamente. Parterul este destinat unui spatiu comercial, cu o suprafata de 520 mp si 3 intrari separate fata de intrarea rezidentilor, care poate ...

1332 EUR/m2 | 1,877 m2

Sector 3, Bucuresti

BRASADAS vinde ap 3 cam etaj 1/3 in zona Unirii.
8
3

BRASADAS vinde ap 3 cam etaj 1/3 in zona Unirii.

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde apartament cu 3 camere, cu compartimentare CIRCULARA, situat la etajul 1/3 in zona Unirii.

1712 EUR/m2 | 83 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament nou | 2 și 3 camere | Salajan | Direct Dezvoltator | Fără Comision
8

BigHome Malva este un bloc de locuințe noi situat pe Strada Mărului, Sector 3, într-o zonă rezidențială liniștită între Salajan și Nicolae Grigorescu. Proiectul oferă apartamente spațioase cu finisaje de calitate superioară, gândite pentru familii care vor confort, liniște și acces rapid la oraș. Tipologii ...

2833 EUR/m2 | 90 m2

Salajan, Sector 3, Bucuresti

Vând garsonieră zona metrou Dristor
10
2

Vând garsonieră zona metrou Dristor

Vând garsonieră, confort 1, decomandată la 2 minute de metroul Dristor. Blocul este într-o zonă liniștită, aproape atât de mall București, și de mall Park Lake (15 minute pe jos). Blocul este construit în 1974 și reabilitat în 2016 (au fost schimbate inclusiv conductele de apă și gaze) Suprafața ...

2419 EUR/m2 | 31 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

2 Cam- Finalizat- Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor- 57mp- Centrala
19

Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor Bloc finalizat - 2025 2 Camere - Mutare rapida! Pallady - parcul Teilor - metrou Teclu - vanzare apartament 2 camere, decomandat, suprafata 58 mp, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, posibilitate parcare subterana. Apartamentul ...

2052 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB
6

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -117.081 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -121.263 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim
6
1

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.809 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -93.017 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.224 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 20%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.128 Euro+ TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - ...

1400 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Investitie cu Parcare Inclusa-Acces Rapid STB/Credit Ipotecar
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.010 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...

1085 EUR/m2 | 125 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Finalizat -Disponibilitate Imediata
6

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 82.500 ...

1603 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Casă tip duplex de vânzare – Lunca Priporului, Sector 3
5

Casă tip duplex de vânzare – Lunca Priporului, Sector 3

Casă tip duplex modernă, situată pe Lunca Priporului, într-o zonă rezidențială liniștită din Sector 3, aflată în plină dezvoltare. Proprietatea este ideală pentru o familie care își dorește confort, compartimentare eficientă și acces rapid către oraș. Regim de înălțime: Parter + 2 Etaje Suprafață ...

2241 EUR/m2 | 116 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator
13

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.480 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -110.715 Euro TVA inclus pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare ...

2526 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandate 5 min N.Teclu
7

3 camere decomandate 5 min N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 124.000 ...

1265 EUR/m2 | 98 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -Ideal Investitie
7

Garsoniera Direct Dezvoltator -Ideal Investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 61.400 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai ...

1637 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera ideal investitie -600 m STB
7

Garsoniera ideal investitie -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 68.100 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1633 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB
7

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 94.600 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...

1528 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita
9

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 130.300 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...

1534 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB
12

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.305 Euro TVA Inclus pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2251 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita
13

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.327 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate ...

2949 EUR/m2 | 36 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita
4

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.622 Euro TVA inclus pentru un avans de 45 % la antecontract -133.131 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona ...

1573 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea