Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere zona Salajan - Th. Pallady - Dumbrava Noua
10
1

Se vinde apartament 2 camere zona Salajan - Th. Pallady - Dumbrava Noua, etaj 7 din 10, conf 1, decomandat, supraf. 53 mp. an constructie 1976, bloc anveloopat, apartamentul a fost facut in totalitate cu instalații electrice și sanitare noi, pe cupru, trase prin pardoseală. S-a refăcut integral: șapă ...

2170 EUR/m2 | 53 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Mobilat Utilat Apartament Metrou Dristor
7
1

Mobilat Utilat Apartament Metrou Dristor

Apartament 2 camere, situat la etajul 5, cu suprafață totală de 51 mp, bine compartimentat și luminos. 5 minute de Parcul IOR 7 minute de ParkLake Shopping Center 10 minute de metrou Dristor Se vinde mobilat și utilat, exact ca în poze. Zonă cu numeroase facilități și acces rapid către transport și centre ...

1912 EUR/m2 | 51 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Ozana - 1 Decembrie 1918 - vila superba finalizata in 2025 / 4 camere si 4 bai
18

Vila Duplex P+2 - Finalizata 2025 - 4 camere / 4 bai - Pallady / Ozana / 1 Decembrie 1918 - Drumul Gura Fagetului nr. 18. Proprietar persoana fizica ofera spre vanzare un duplex modern, finalizat in 2025, situat intr-un complex privat din zona Pallady – Titan, securizat cu poarta de acces. Locuinta ...

2951 EUR/m2 | 144 m2

Ozana, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Piata Alba Iulia
5
35

Apartament 2 camere de vanzare zona Piata Alba Iulia

Vanzare apartament 2 camere situat in apropierea pietei Alba Iulia, cu acces usor catre Mall Vitan, Dudesti, Decebal ,Unirii, Dristor sau Mihai Bravu Apartamentul de 2 camere se afla la etajul 5 intr-un imobil nou construit in imediata apropiere a mallului Vitan.Are o suprafata de 60 mp

1592 EUR/m2 | 60 m2

Piata+Alba+Iulia, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Direct Dezvoltator Apartament 2 camere Parcare Bonus Mutare Rapida
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Termen Finalizare Octombrie 2024 Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 ...

573 EUR/m2 | 192 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Finisaje Premium-Direct Dezvoltator Parcare inclusa
19
1

Pret proprietate: -117.000 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Direct Dezvoltator -Comision 0% Apartament spatios si bine compartimentat cu 3 camere decomandate situat in zona Theodor Pallady, intr-un imobil cu regim de inaltime D+ P +3 etaje, parte a unui ansamblu ...

1728 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1819 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.813 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -111.489 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount ...

2077 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere design modern/Mutare Rapida
2

Apartament 2 camere design modern/Mutare Rapida

Dacă ești în căutarea unei locuințe spațioase, luminoase și confortabile, acest apartament de 4 camere este exact ce ai nevoie, situat într-un ansamblu rezidențial modern, format din 5 blocuri, cu un total de 146 apartamente. Proiectul este gândit pentru a oferi confort, intimitate și un stil de viață ...

2067 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu
4

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -101.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -108.648 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract - 115.438 Euro TVA ...

1905 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -94.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -100.900 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Eden City Pallady este ...

1753 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera tip studio de vanzare zona Dristor
4
14

Garsoniera tip studio de vanzare zona Dristor

Aceasta garsoniera tip studio de 45mp se află la etajul 6 într-un bloc solid din beton. Este complet mobilat, mobilier și are toate echipamentele necesare, precum mașină de spălat, frigider și aragaz. Bucătăria și baia recent renovate oferă confort și modernitate. Locația este foarte convenabilă, în ...

1556 EUR/m2 | 45 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Proprietar casa Lacul Pantelimon Catelu Cartierul 23 Republica Carrefour Pantelimon
11
12

Proprietar, vand casa din BCA intr-o zona linistita din Cartierul 23 Republica, la o statie de Carrefour Pantelimon si vis-a-vis de parcul si lacul Pantelimon. Casa este amplasata pe un teren cu o suprafata totala de 150 mp. Suprafata utila este de 64 mp, iar cea construita la sol este de 78 mp. Deschidere ...

2016 EUR/m2 | 64 m2

Pantelimon, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Titan
6
150

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Titan

Se vinde apartament decomandat de 2 camere, 60 mp utili, etaj 2 8, bloc finalizat în 1987. Living generos cu ieșire în balcon, dormitor matrimonial, bucătărie mare cu cămară. Poziționare excelentă, la 5 minute de Parcul IOR și stația de metrou Titan.

1250 EUR/m2 | 60 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Foisorul de Foc