Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Promovat
2 camere decomandat 3 minute METROU  Aparatorii Patriei
15

2 camere decomandat 3 minute METROU Aparatorii Patriei

Ramiro Imob va propune spre vanzare un apartament de 2 camere,situat in apropiere de Metroul Apartaorii Patriei,intr-un bloc reabilitat termic,la etajul 8. Caracteristici: -suprafata totala aproximativ 51 mp -an constructie 1983 -bloc reabilitat termic -dispune de balcon -compartimentare decomandata -dispune ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Aparatorii Patriei
5
171

Se vinde apartament 2 camere, zona Aparatorii Patriei, confort 1, decomandat, in suprafata de 58mp utili, etaj 1 4. Apartament nou, centrala termica proprie, aer conditionat, balcon mare, bloc finalizat in 2018.

1172 EUR/m2 | 58 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament nou 2 camere Apărătorii Patriei+ curte 60 mp | 6 min metrou
13

ID Anunt : P255890 Residenza vă propune spre vânzare in Exclusivitate un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+3, construit în anul 2022, în zona Apărătorii Patriei, pe strada Muntele Mare nr. 36. Proprietatea are o suprafață utilă de 41 mp ...

3256 EUR/m2 | 41 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartamente 2 camere la 300 m Aparatorii Patriei
7
4

Apartamente 2 camere la 300 m Aparatorii Patriei

Apartamente 2 și 3 camere | Bloc boutique în construcție | Metrou Apărătorii Patriei - 300 m | Finalizare iunie 2026 Blocul dispune de lift Descoperă noul tău cămin într-un proiect rezidențial de tip boutique, aflat în plină dezvoltare, la doar 300 de metri de stația de metrou Apărătorii Patriei! Proiectul ...

1850 EUR/m2 | 52 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere
8

Apartament 2 camere

Ofer spre vanzare un studio modern, ideal atat pentru locuire proprie, cat si pentru investitie imobiliara, situat intr-un imobil nou, finalizat recent, intr-o zona linistita din Sector 4. Locuinta este complet finisata si pregatita pentru mutare imediata, fiind amenajata intr-un stil contemporan, cu ...

1976 EUR/m2 | 51 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

5 Min Metrou Aparatorii Patriei Apartament 3 camere decomandat
11

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere, complet decomandat, ideal pentru locuire sau investitie imobiliara Proprietate situata intr-un bloc reabilitat termic, amplasat intr-una dintre cele mai cautate zone din sudul Capitalei Acces rapid catre statia de metrou Aparatorii Patriei si multiple mijloace ...

1959 EUR/m2 | 74 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Aparatorii Patriei 15 minute
8
1

Garsoniera Aparatorii Patriei 15 minute

De vanzare garsoniera - Aparatorii Patriei - 15 minute - gata de mutare in iulie 2026 . Se preda la cheie, complet finisata, cu obiecte sanitare montate . Suprafata totala 36.13 mp . Etaj Parter inalt ( parcare la demisol ) . An 2026 . Bucatarie inchisa . Incalzire in pardoseala . Finisaje la alegere . Balcon ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

2 CAMERE - 5 MINUTE METROU APARATORI + PARCARE - 103.600€
10

2 CAMERE - 5 MINUTE METROU APARATORI + PARCARE - 103.600€

2 CAMERE - 5 MINUTE METROU APARATORI + PARCARE - 103.600euro; 53,3mp Mobilat Utilat, gata de mutat Centrala + Calorifere Situat pe strada dealu bistrii Etaj parter Pret 103.600euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Vila individuala 350 mp utili, teren 471 mp – Aparatorii Patriei, Sector 4
16

Vila individuala de vanzare ndash; Aparatorii Patriei, Sector 4 Ofer spre vanzare vila individuala situata in Sector 4, la aproximativ 8ndash;10 minute de statia de metrou Aparatorii Patriei, intr-o zona linistita si accesibila. Imobilul are o suprafata utila de 350 mp si este amplasat pe un teren ...

1329 EUR/m2 | 350 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Vila individual #259; P+1+M 8 min metrou Aparatorii Patriei
20

Vila individual #259; P+1+M 8 min metrou Aparatorii Patriei

Vila premium | 350 mp | Teren 471 mp | Aparatorii Patriei Va propunem spre vanzare o vila individuala deosebita, renovata complet in anul 2021, situata la doar 8ndash;10 minute de statia de metrou Aparatorii Patriei, intr-o zona linistita si bine conectata. Proprietatea impresioneaza prin suprafata ...

1243 EUR/m2 | 350 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

APARTAMENT 3 CAMERE | SECTOR 4 | 300 m METROU AP #258;R #258;TORII PATRIEI | ETAJ 2 10
11
2

APARTAMENT 3 CAMERE | SECTOR 4 | 300 m METROU APARATORII PATRIEI | ETAJ 2 10 | COMPLET RENOVAT Vand apartament cu 3 camere, situat excelent in Sector 4, la doar ~300 m de metrou Aparatorii Patriei ndash; pozitie ideala, cu acces rapid si valoare ridicata in timp. Locuinta este decomandata, 74 mp ...

1959 EUR/m2 | 74 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere || Aparatorii Patriei || 7 min metrou
19
1

Apartament 2 camere || Aparatorii Patriei || 7 min metrou

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Aparatorii Patriei, la doar 7 minute de statia de metrou, intr-o locatie cu acces rapid catre toate facilitatile necesare. Locuinta este amplasata la etajul 1 din 10 si dispune de o suprafata de 36 mp, fiind bine compartimentata si potrivita ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere ~ Metrou Aparatorii Patriei
5

Apartament 2 camere ~ Metrou Aparatorii Patriei

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere, confort 2 , in sectorul 4 ( zona Aparatorii Patriei ) Locatie : Strada Moldovita 8-10 minute ~ Metrou Aparatorii Patriei Suprafata utila totala : 36 mp Etaj : 1 10 An constructie : 1974 ( bloc reabilitat ) Mobilat si utilat. ...

1971 EUR/m2 | 34 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere || bloc nou || metrou Aparatorii Patriei
9

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere, situat intr-un bloc nou, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei si in apropierea statiei de autobuz. Locuinta este ideal amplasata, oferind acces rapid la mijloacele de transport si facilitati din zona. Detalii apartament: ...

1606 EUR/m2 | 66 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere bloc nou langa metrou Aparatorii Patriei
10
1

Va propunem un apartament modern, situat la parter inalt al unui bloc nou cu regim de inaltime P+6, amplasat intr-o zona linistita si foarte bine conectata la oras. Detalii apartament: Finisaje personalizabile: apartamentul se preda bdquo;la cheie, iar finisajele pot fi alese conform preferintelor ...

1627 EUR/m2 | 75 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

#Aparatorii Patriei | Vila individuala P+1+M - Teren 471 MP
14

#Aparatorii Patriei | Vila individuala P+1+M - Teren 471 MP

Ofer spre vanzare o casa individuala in sectorul 4 al capitalei la aproximativ 8-10 minute de Aparatorii Patriei . Aceasta dispune de o suprafata utila de 350mp si este compartimentata astfel : - Parter : Living, birou, bucatarie, baie, 2 holuri ; - Etaj : 3 dormitoare, baie, hol, balcon si terasa ...

1243 EUR/m2 | 350 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

{Metrou Aparatorii Patriei } Apartament 2 camere
3

{Metrou Aparatorii Patriei } Apartament 2 camere

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, la un minut de statia de Metrou Aparatorii Patriei . Suprafata utila totala : 52.1 mp Disponibil la parterul unui imobil cu 4 etaje . Apartamentul se preda la cheie . Se pot achizitiona si locuri de parcare (tip Klaus) . Termen ...

1803 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat   Utilat | Parcare Inclusa
9

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat Utilat | Parcare Inclusa

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat amp; Utilat | Parcare Inclusa Str. Dealul Bistritei ndash; Sector 4 5 min pana la metrou Aparatorii Patriei Pret: 103.600 euro; Suprafata utila: 53,3 mp 2 camere tip studio Parter din 3 etaje Centrala termica proprie Mobilat si utilat complet ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

3 camere cu parcare – Postalionului – langa Grand Arena – 130.000 euro
15
3

Titlu atractiv CRM: 3 camere cu parcare ndash; Postalionului ndash; langa Grand Arena ndash; 125.000 euro De vanzare apartament 3 camere situat pe strada Postalionului, etaj 2 din 4, bloc cu lift. Apartamentul dispune de loc de parcare inclus si este amplasat excelent, in spate la Grand Arena. Zona ...

1736 EUR/m2 | 72 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Duplex 3 camere, Ap #259;r #259;torii Patriei | Terasa
19

Duplex 3 camere, Ap #259;r #259;torii Patriei | Terasa

EXCLUSIVITATE ndash; Penthouse 119 mp, Cretestilor ndash; Drumul Jilavei, la 15 minute de Metrou Aparatorii Patriei Se vinde un apartament tip penthouse situat la etajele 6 si 7 ale unui imobil modern, finalizat in 2024, dotat cu lift. Locuinta are o suprafata totala de 119 mp, este complet finisata ...

1933 EUR/m2 | 119 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

[Aparatorii Patriei] Apartament 2 camere - Etaj 1
6

[Aparatorii Patriei] Apartament 2 camere - Etaj 1

Vand apartament cu doua camere, semidecomandat in sector 4, Aparatorii Patriei . Se afla la etajul 1 din 10, intr-un imobil construit in anul 1974 . Suprafata utila totala : 36 mp . Pret : 65.000 euro . Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei Ap 3 Camere Finalizat
19
1

Aparatorii Patriei Ap 3 Camere Finalizat

De vanzare un apartament modern, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie, situat la 11 minute de mers pe jos de statia de metrou Dimitrie Leonida si 13 minute de metrou Aparatorii Patriei. Finisat complet, disponibil pentru mutare imediata, Incalzire in pardoseala, aer conditionat inclus Bloc ...

1815 EUR/m2 | 89 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Aparatorii Patriei Metrou
16

3 Camere Aparatorii Patriei Metrou

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Aparatorii Patriei, intr-un imobil construit in anul 1985 , disponibil la etajul 2 din 10, cu o suprafata utila de 73 mp. ID intern: 3613.

1986 EUR/m2 | 73 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei 7 minute Ap 2 Cam mobilat+parcare
14

Aparatorii Patriei 7 minute Ap 2 Cam mobilat+parcare

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la parterul unui imobil finalizat in 2015, pe strada Dealul Bistritei, in zona Aparatorii Patriei, la 7 minute de statia de metrou. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, fiind ideal pentru mutare imediata Locul de parcare este inclus ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea