Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Berceni cu rate la dezvoltator 0% comision
7
1

Ambiant Concept vă propune spre vânzare cu 0 % comision rate la dezvoltator avans 30000 , preț mp 2100 rate pe 36 luni apartamente 2,3 camere într-un complex situat la 5 minute de bulevardul Metalurgiei , stație stb în fața blocului , avem disponibil garsoniere , apartamente 2,3 camere construcție ...

2100 EUR/m2 | 52 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere modern cu parcare si boxa - TMC Park
18

Apartament 2 camere modern cu parcare si boxa - TMC Park

Apartament 2 camere de vanzare - TMC Park Va propunem spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in complexul rezidential TMC Park, intr-un bloc construit in anul 2022. Proprietatea este amplasata la etajul 1 din 7 si beneficiaza de o compartimentare eficienta, fiind ideala atat pentru locuit, ...

2500 EUR/m2 | 48 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere decomandat zona Metalurgiei
20

Apartament 3 camere decomandat zona Metalurgiei

Ramiro Imob va propune spre vanzare un apartament de 3 camere, decomandat,cu o suprafata totala de aproximativ 80 mp. Caracteristici: -decomandat -balcon spatios -bucatarie spatioasa -aerisire naturala la baie -apartamernt luminos si spatios,cu spatii de depozitare -pod izolat termic Pentru detalii ...

1375 EUR/m2 | 80 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
3 CAMERE MODERN – BERCENI | MUTARE IMEDIATĂ | FINISAJE PREMIUM
20

Se oferă spre vânzare apartament de 3 camere situat în Berceni MALL GRAND ARENA la etajul 2 din 8, într-un bloc cu lift ✨ Complet mobilat modern – exact ca în poze! Avantaje: ✔ Centrală proprie – costuri mici și confort maxim ✔ Mobilier modern, recent achiziționat ✔ Finisaje premium ✔ Uși interioare ...

1884 EUR/m2 | 69 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere - GATA DE MUTARE  Grand Kristal
9
7

Apartament 2 camere - GATA DE MUTARE Grand Kristal

Apartament finalizat cu 2 Camere | Mobilat și Utilat | Grand Kristal Residence | Sector 4 Metalurgiei Vă prezentăm spre vânzare un apartament premium cu 2 camere, complet mobilat și utilat, situat într-unul dintre cele mai apreciate ansambluri rezidențiale din Sector 4 Grand Kristal Residence, într-o ...

1875 EUR/m2 | 64 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Comision 0% I 2 camere, 3 balcoane, loc de parcare I Kristal Residence
13

Vanzare apartament 2 camere decomandat, cu o suprafata utila de 52 mp si 66 mp suprafata totala. Se vinde complet mobilat si utilat, cu electrocasnice premium in garantie (+3 ani): masina de spalat vase, masina de spalat rufe cu uscator si frigider cu dozator de apa. Apartamentul este luminos, cu spatiu ...

2442 EUR/m2 | 52 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera dubla zona  Metalurgiei
5
6

Garsoniera dubla zona Metalurgiei

Vand garsoniera dubla, cu o suprafata de 38 mp, situata la etajul 2 al unui bloc construit in 2018. Este o locuinta moderna si ideala pentru un cuplu sau o persoana care isi doreste un spatiu bine compartimentat. Detalii si avantaje: Compartimentare eficienta: camera principala spatioasa, bucatarie ...

1447 EUR/m2 | 38 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Vând apartament cu trei camere in sector 4 București, str.drumul binelui, etaj 1 din 5 ,bloc nou !
10
1

Proprietar, vând apartament cu trei camere, et 1 din 5 ,balcon 15m închis, mobilat,2 bai ,2 boxe ,garaj, rog seriozitate !Te. .

2167 EUR/m2 | 90 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere || 72 mp || cu loc de parcare inclus || STB ||
13

Va prezentam un apartament modern cu 3 camere, situat pe strada Postalionului, intr-o zona in plina dezvoltare, cu acces rapid catre mijloace de transport si puncte de interes. Locuinta are o suprafata totala de 72 mp si este pozitionata la etajul 2 din 4 al unui imobil construit in anul 2020, prevazut ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Metalurgiei
4
4

Garsoniera de vanzare in zona Metalurgiei

Va oferim spre vanzare o garsoniera decomandata etajul 3 din 4 etaje cu lift avand o suprafata de 36 mp la 7 minute de metrou Aparatorii Patriei si Metrou Piata Sudului. Imobilul se vinde mobilat, utilat si dotat cu gresie, faianta, parchet, usi interior, usa metalica, obiecte sanitare, obiecte electrice, ...

1583 EUR/m2 | 36 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Metalurgiei
6
50

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Metalurgiei

Oferim spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, decomandat, etaj 4, disponibil intr-un ansamblu rezidential de calitate premium, in Sectorul 4, Bucuresti, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei si la doar cateva minute de statia de metrou Aparatorii Patriei. Cu o suprafata totala generoasa de ...

1190 EUR/m2 | 63 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2100 EUR/m2 | 52 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Vand garsoniera noua, in complex Viva Residence Metalurgiei
5
1

Vand garsoniera noua, in complex Viva Residence Metalurgiei

Proprietar VAND garsoniera decomandata, 2023 in complex VIVA RESIDENCE , cu supraf. 37 mp, cu balcon tip logie, cf. 1, mobilier nou, centrala termica proprie, AC, contoare gaze, apa individuale, internet, interfon, gresie, faianta, parchet, revizii facute la zi.Statie metrou Aparatorii Patriei la 15 ...

2263 EUR/m2 | 38 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere. Metalurgiei. Drumul Binelui. La 10 min de metrou.
6

Agentia Cristal Holding Imobiliare va prezinta spre vanzare apartament 2 camere, zona Metalurgiei. Drumul Binelui. Decomandat, parter din 5. An constructie 2016. La 10 min de metrou Aparatorii Patriei. Mobilat si utilat. Pretul este de 87000 EUR pentru plata cash (transfer) si 90000 EUR prin ...

2175 EUR/m2 | 40 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament tip penthouse, 3 camere, singur pe etaj
10

Apartament tip penthouse, 3 camere, singur pe etaj

Vă prezentăm un apartament tip penthouse, situat la ultimul etaj retras al unui imobil cochet, în Ansamblul Rezidențial Aurel Perșu Sector 4, ideal pentru cei care își doresc intimitate, lumină naturală abundentă și spații generoase, într-o zonă liniștită și bine conectată. Poziționarea retrasă oferă ...

1623 EUR/m2 | 122 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Teren intravilan, Postalionului, 506 mp
2

Teren intravilan, Postalionului, 506 mp

Teren 506 mp, oportunitate pentru investitie! Regim Inaltime: P+4 POT: 60% CUT: 2,5 mp BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Transport public: Statii de autobuz troleibuz accesibile pe jos, linii: 241 (5 min), 73, 125, 141, 220, 312 (5 min) asigurand conexiuni ...

506 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA
6

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA

PROMOTIA LUNII Garsoniera decomandata ndash; Sector 4 - Suprafata: 46.20 mp - Etaj intermediar - Bloc cu lift - Centrala termica proprie - Calorifere - Finisaje de inalta calitate ndash; la alegere - Acte pregatite pentru vanzare - Mutare: mai 2026 Pret: 69.000 euro + TVA ndash; avans minim 15% ...

1500 EUR/m2 | 46 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Postalionuui Apartament 3 Camere
15

Sector 4 Postalionuui Apartament 3 Camere

Acasa incepe aici ndash; apartament modern cu 3 camere, gata sa devina povestea ta Descopera un apartament primitor si luminos, situat pe strada Postalionului, intr-o zona linistita, dar excelent conectata la oras, chiar langa statia STB. Este locul ideal unde confortul intalneste functionalitatea, ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa
20

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa

Apartament 2 camere, 53 mp, etaj 1 din 6, bloc nou 2022 Situat in Sector 4, pe strada Drumul Binelui, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei. Se vinde mobilat si utilat, conform prezentarii. Dispune de boxa la subsol si loc de parcare. Pret: 120.000 euro Zona ofera acces rapid catre Parcul Tudor Arghezi ...

2264 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasa 25 mp || Sector 4 || Parcul Tudor Arghezi
10

Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Sectorul 4, langa Parcul Tudor Arghezi, intr-o zona linistita si foarte bine conectata la punctele de interes. Suprafata utila totala: 53 mp Terasa spatioasa: 26 mp Suprafata totala: 78,5 mp Etaj: 1 din 9, bloc cu lift An constructie: ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere ~ TMC Park
14

Apartament 2 camere ~ TMC Park

Apartament 2 camere - TMC BINELUI PARK Detalii proprietate : * suprafata utila : 47.7 mp totala: 53.6 mp * an constructie bloc : 2022 * etaj : 1 7 Complet mobilat - utilat ( cu exceptia uscatorului de rufe ) Parcare cadastrata inclusa in pret . Boxa in proprietate inclusa in pret . Pret ...

2500 EUR/m2 | 48 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere
14

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 120.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Loc de parcare ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 cam.  || renovat  || aproape Sudului || parcare || mobilat
13

Apartament 3 cam. || renovat || aproape Sudului || parcare || mobilat

Iti prezentam un apartament cu 3 camere, ideal pentru familie, situat intr-o zona bine conectata din Bucuresti. Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este amplasata la etajul 4 din 4 al unui bloc construit in 1967, cu terasa reabilitata recent, fara probleme de infiltratii. Proprietatea a fost ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere 95 mp | Aurel Persu – Sector 4 | Parcare + Boxa incluse
18

Apartament 3 camere spatios ndash; 95 mp ndash; Sector 4, zona Aurel Persu Situat la parter inalt, intr-un bloc din 2011, apartamentul are 94,7 mp utili si se vinde complet mobilat si utilat. Pozitionat excelent, la 2 minute de statia STB, aproape de Parcul Tudor Arghezi, Lidl, Kaufland, Grand Arena ...

1716 EUR/m2 | 95 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea