Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Promovat
Garsoniera Decomandata cu Centrala Proprie - Bloc 2023
5

Garsoniera Decomandata cu Centrala Proprie - Bloc 2023

Vă propunem spre vânzare o garsonieră decomandată situată în complexul rezidențial Viva Residence, finalizat în anul 2023, cu o suprafață utilă de 37 mp. Proprietatea se remarcă prin compartimentarea eficientă, finisajele moderne și mobilierul nou, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința ...

2324 EUR/m2 | 37 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vanzare Apartament 3 camere Semidecomandat  Cartier Solar
20
2

Vanzare Apartament 3 camere Semidecomandat Cartier Solar

Apartament 3 camere Cartier Solar, semidecomandat, etaj 1 din 5, suprafata 89 mp, an constructie 2018. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica, 2 bai. Se accepta orice modalitate de plata. Detine 2 locuri de parcare, parcarile sunt la suprafata si se pot vedea din apartament. ...

1966 EUR/m2 | 89 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Teren cu autorizatie de contruire zona Metalurgiei
7

Teren cu autorizatie de contruire zona Metalurgiei

Teren unic de 4133 mp de vanzare cu constructie inceputa. Conform Autorizatiei de construire, proiectul vizeaza dezvoltarea unui imobil rezidential modern de locuinte colective, cu regim de inaltime 2S+P+11 etaje, amplasat pe bd. Metalurgiei, intr-o zona cu acces facil catre principalele artere urbane. Terenul ...

4,133 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Berceni cu rate la dezvoltator 0% comision
7
1

Ambiant Concept vă propune spre vânzare cu 0 % comision rate la dezvoltator avans 30000 , preț mp 2100 rate pe 36 luni apartamente 2,3 camere într-un complex situat la 5 minute de bulevardul Metalurgiei , stație stb în fața blocului , avem disponibil garsoniere , apartamente 2,3 camere construcție ...

2100 EUR/m2 | 52 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2100 EUR/m2 | 52 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Vand garsoniera noua, in complex Viva Residence Metalurgiei
5
1

Vand garsoniera noua, in complex Viva Residence Metalurgiei

Proprietar VAND garsoniera decomandata, 2023 in complex VIVA RESIDENCE , cu supraf. 37 mp, cu balcon tip logie, cf. 1, mobilier nou, centrala termica proprie, AC, contoare gaze, apa individuale, internet, interfon, gresie, faianta, parchet, revizii facute la zi.Statie metrou Aparatorii Patriei la 15 ...

2263 EUR/m2 | 38 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere. Metalurgiei. Drumul Binelui. La 10 min de metrou.
6

Agentia Cristal Holding Imobiliare va prezinta spre vanzare apartament 2 camere, zona Metalurgiei. Drumul Binelui. Decomandat, parter din 5. An constructie 2016. La 10 min de metrou Aparatorii Patriei. Mobilat si utilat. Pretul este de 87000 EUR pentru plata cash (transfer) si 90000 EUR prin ...

2175 EUR/m2 | 40 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament tip penthouse, 3 camere, singur pe etaj
10

Apartament tip penthouse, 3 camere, singur pe etaj

Vă prezentăm un apartament tip penthouse, situat la ultimul etaj retras al unui imobil cochet, în Ansamblul Rezidențial Aurel Perșu Sector 4, ideal pentru cei care își doresc intimitate, lumină naturală abundentă și spații generoase, într-o zonă liniștită și bine conectată. Poziționarea retrasă oferă ...

1623 EUR/m2 | 122 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Teren intravilan, Postalionului, 506 mp
2

Teren intravilan, Postalionului, 506 mp

Teren 506 mp, oportunitate pentru investitie! Regim Inaltime: P+4 POT: 60% CUT: 2,5 mp BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Transport public: Statii de autobuz troleibuz accesibile pe jos, linii: 241 (5 min), 73, 125, 141, 220, 312 (5 min) asigurand conexiuni ...

506 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA
6

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA

PROMOTIA LUNII Garsoniera decomandata ndash; Sector 4 - Suprafata: 46.20 mp - Etaj intermediar - Bloc cu lift - Centrala termica proprie - Calorifere - Finisaje de inalta calitate ndash; la alegere - Acte pregatite pentru vanzare - Mutare: mai 2026 Pret: 69.000 euro + TVA ndash; avans minim 15% ...

1500 EUR/m2 | 46 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Postalionuui Apartament 3 Camere
15

Sector 4 Postalionuui Apartament 3 Camere

Acasa incepe aici ndash; apartament modern cu 3 camere, gata sa devina povestea ta Descopera un apartament primitor si luminos, situat pe strada Postalionului, intr-o zona linistita, dar excelent conectata la oras, chiar langa statia STB. Este locul ideal unde confortul intalneste functionalitatea, ...

1736 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa
20

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa

Apartament 2 camere, 53 mp, etaj 1 din 6, bloc nou 2022 Situat in Sector 4, pe strada Drumul Binelui, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei. Se vinde mobilat si utilat, conform prezentarii. Dispune de boxa la subsol si loc de parcare. Pret: 120.000 euro Zona ofera acces rapid catre Parcul Tudor Arghezi ...

2264 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasa 25 mp || Sector 4 || Parcul Tudor Arghezi
10

Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Sectorul 4, langa Parcul Tudor Arghezi, intr-o zona linistita si foarte bine conectata la punctele de interes. Suprafata utila totala: 53 mp Terasa spatioasa: 26 mp Suprafata totala: 78,5 mp Etaj: 1 din 9, bloc cu lift An constructie: ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere ~ TMC Park
14

Apartament 2 camere ~ TMC Park

Apartament 2 camere - TMC BINELUI PARK Detalii proprietate : * suprafata utila : 47.7 mp totala: 53.6 mp * an constructie bloc : 2022 * etaj : 1 7 Complet mobilat - utilat ( cu exceptia uscatorului de rufe ) Parcare cadastrata inclusa in pret . Boxa in proprietate inclusa in pret . Pret ...

2500 EUR/m2 | 48 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere
14

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 120.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Loc de parcare ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 cam.  || renovat  || aproape Sudului || parcare || mobilat
13

Apartament 3 cam. || renovat || aproape Sudului || parcare || mobilat

Iti prezentam un apartament cu 3 camere, ideal pentru familie, situat intr-o zona bine conectata din Bucuresti. Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este amplasata la etajul 4 din 4 al unui bloc construit in 1967, cu terasa reabilitata recent, fara probleme de infiltratii. Proprietatea a fost ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere 95 mp | Aurel Persu – Sector 4 | Parcare + Boxa incluse
18

Apartament 3 camere spatios ndash; 95 mp ndash; Sector 4, zona Aurel Persu Situat la parter inalt, intr-un bloc din 2011, apartamentul are 94,7 mp utili si se vinde complet mobilat si utilat. Pozitionat excelent, la 2 minute de statia STB, aproape de Parcul Tudor Arghezi, Lidl, Kaufland, Grand Arena ...

1716 EUR/m2 | 95 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Ap. 3 camere | 94.7 mp | Parter | Mobilat si utilat | Parcare + boxa
20

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat pe strada Aurel Persu, intr-un imobil construit in 2011, ideal pentru locuinta sau investitie. Apartamentul este amplasat la parter si beneficiaza de o suprafata totala de 94.7 mp, oferind spatii generoase si bine compartimentate. Detalii proprietate: ...