Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Berceni cu rate la dezvoltator 0% comision
7
1

Ambiant Concept vă propune spre vânzare cu 0 % comision rate la dezvoltator avans 30000 , preț mp 2100 rate pe 36 luni apartamente 2,3 camere într-un complex situat la 5 minute de bulevardul Metalurgiei , stație stb în fața blocului , avem disponibil garsoniere , apartamente 2,3 camere construcție ...

2100 EUR/m2 | 52 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 Camere, decomandat, sector 4, Metalurgiei
8

Apartament 2 Camere, decomandat, sector 4, Metalurgiei

Apartament 2 Camere | Imobil Nou 2023 | Sector 4 – Drumul Dealul Cucului Descoperă confortul unui apartament elegant, amenajat cu atenție la detalii și pregătit pentru mutare imediată. Situat într-un imobil modern finalizat în 2023, această proprietate îmbină perfect designul contemporan, compartimentarea ...

2148 EUR/m2 | 54 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere decomandat zona Metalurgiei
20

Apartament 3 camere decomandat zona Metalurgiei

Ramiro Imob va propune spre vanzare un apartament de 3 camere, decomandat,cu o suprafata totala de aproximativ 80 mp. Caracteristici: -decomandat -balcon spatios -bucatarie spatioasa -aerisire naturala la baie -apartamernt luminos si spatios,cu spatii de depozitare -pod izolat termic Pentru detalii ...

1375 EUR/m2 | 80 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vanzare Apartament 3 camere Semidecomandat  Cartier Solar
20
2

Vanzare Apartament 3 camere Semidecomandat Cartier Solar

Apartament 3 camere Cartier Solar, semidecomandat, etaj 1 din 5, suprafata 89 mp, an constructie 2018. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica, 2 bai. Se accepta orice modalitate de plata. Detine 2 locuri de parcare, parcarile sunt la suprafata si se pot vedea din apartament. ...

1966 EUR/m2 | 89 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan, Postalionului, 506 mp
2

Teren intravilan, Postalionului, 506 mp

Teren 506 mp, oportunitate pentru investitie! Regim Inaltime: P+4 POT: 60% CUT: 2,5 mp BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Transport public: Statii de autobuz troleibuz accesibile pe jos, linii: 241 (5 min), 73, 125, 141, 220, 312 (5 min) asigurand conexiuni ...

506 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA
6

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA

PROMOTIA LUNII Garsoniera decomandata ndash; Sector 4 - Suprafata: 46.20 mp - Etaj intermediar - Bloc cu lift - Centrala termica proprie - Calorifere - Finisaje de inalta calitate ndash; la alegere - Acte pregatite pentru vanzare - Mutare: mai 2026 Pret: 69.000 euro + TVA ndash; avans minim 15% ...

1500 EUR/m2 | 46 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Postalionuui Apartament 3 Camere
15

Sector 4 Postalionuui Apartament 3 Camere

Acasa incepe aici ndash; apartament modern cu 3 camere, gata sa devina povestea ta Descopera un apartament primitor si luminos, situat pe strada Postalionului, intr-o zona linistita, dar excelent conectata la oras, chiar langa statia STB. Este locul ideal unde confortul intalneste functionalitatea, ...

1736 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa
20

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa

Apartament 2 camere, 53 mp, etaj 1 din 6, bloc nou 2022 Situat in Sector 4, pe strada Drumul Binelui, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei. Se vinde mobilat si utilat, conform prezentarii. Dispune de boxa la subsol si loc de parcare. Pret: 120.000 euro Zona ofera acces rapid catre Parcul Tudor Arghezi ...

2264 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasa 25 mp || Sector 4 || Parcul Tudor Arghezi
10

Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Sectorul 4, langa Parcul Tudor Arghezi, intr-o zona linistita si foarte bine conectata la punctele de interes. Suprafata utila totala: 53 mp Terasa spatioasa: 26 mp Suprafata totala: 78,5 mp Etaj: 1 din 9, bloc cu lift An constructie: ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere ~ TMC Park
14

Apartament 2 camere ~ TMC Park

Apartament 2 camere - TMC BINELUI PARK Detalii proprietate : * suprafata utila : 47.7 mp totala: 53.6 mp * an constructie bloc : 2022 * etaj : 1 7 Complet mobilat - utilat ( cu exceptia uscatorului de rufe ) Parcare cadastrata inclusa in pret . Boxa in proprietate inclusa in pret . Pret ...

2500 EUR/m2 | 48 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere
14

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 120.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Loc de parcare ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 cam.  || renovat  || aproape Sudului || parcare || mobilat
13

Apartament 3 cam. || renovat || aproape Sudului || parcare || mobilat

Iti prezentam un apartament cu 3 camere, ideal pentru familie, situat intr-o zona bine conectata din Bucuresti. Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este amplasata la etajul 4 din 4 al unui bloc construit in 1967, cu terasa reabilitata recent, fara probleme de infiltratii. Proprietatea a fost ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere 95 mp | Aurel Persu – Sector 4 | Parcare + Boxa incluse
18

Apartament 3 camere spatios ndash; 95 mp ndash; Sector 4, zona Aurel Persu Situat la parter inalt, intr-un bloc din 2011, apartamentul are 94,7 mp utili si se vinde complet mobilat si utilat. Pozitionat excelent, la 2 minute de statia STB, aproape de Parcul Tudor Arghezi, Lidl, Kaufland, Grand Arena ...

1716 EUR/m2 | 95 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Ap. 3 camere | 94.7 mp | Parter | Mobilat si utilat | Parcare + boxa
20

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat pe strada Aurel Persu, intr-un imobil construit in 2011, ideal pentru locuinta sau investitie. Apartamentul este amplasat la parter si beneficiaza de o suprafata totala de 94.7 mp, oferind spatii generoase si bine compartimentate. Detalii proprietate: ...

1777 EUR/m2 | 94 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 | Bloc 2022 | Parcare + Boxa Incluse
16

Apartament cu 2 camere de vanzare in Bucuresti, Sector 4 Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil cu 7 etaje, finalizat in anul 2022, si beneficiaza de o compartimentare moderna si eficienta. Suprafata utila totala este de 53,6 mp, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Se vinde ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2camere +terasa Parc Tudor Arghezi
14

Apartament 2camere +terasa Parc Tudor Arghezi

Apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat pe Bld. Metalurgiei, sect. 4, Bucuresti, in apropiere de parcul Tudor Arghrzi, intr-un imobil construit in anul 2025 Disponibil la etajul 1 din 9, cu o suprafata utila de 53 mp plus o terasa spatioasa de 25.8 mp. Acte pregatitet pentru vanzare, ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat  Loc de parcare  Grand Kristal
12

Apartament 2 camere decomandat Loc de parcare Grand Kristal

Apartament spatios cu 2 camere de vanzare ndash; Ansamblu rezidential de calitate Apartament spatios cu 2 camere de vanzare ndash; Ansamblu rezidential de calitate Suprafata generoasa de 67 mp, cu compartimentare eficienta, ideala pentru locuire confortabila. Luminos si aerisit, ...

1791 EUR/m2 | 67 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare – etaj 1 – mobilat si utilat – boxa si parcare
5

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 intr-un imobil bine intretinut. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, fiind ideala pentru locuit sau investitie. Caracteristici principale: Apartament 2 camere Etaj 1 Compartimentare eficienta Living spatios si ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat • Terasa 26 mp • Zona Metalurgiei
15

Apartament 2 camere decomandat bull; Terasa 26 mp bull; Zona Metalurgiei Caracteristici principale: Suprafata utila: 53 mp Terasa spatioasa: 26 mp Suprafata totala: 78,5 mp 2 camere decomandate Etaj 1 9 ndash; acces rapid si comod Centrala proprie Incalzire in pardoseala Acte pregatite pentru ...

1603 EUR/m2 | 78 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 CAMERE + PARCARE + BOXA - MOBILAT UTILAT - GATA DE MUTAT
14

2 CAMERE + PARCARE + BOXA - MOBILAT UTILAT - GATA DE MUTAT

2 Camere - Parcare - boxa - Inclus in pret Mobilat Utilat, gata de mutat Etaj 1 din 6 cu lift Centrala + incalzire in pardoseala Pret 120.000eur 0729 - 233 - 211 disponiil si pe whatsapp

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Brown Residence
14

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Brown Residence

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , 2 bai , situat in zona Metalurgiei . Locatie : Bulevardul Metalurgiei Facilitati in zona : * Lidl, Kaufland, Parcul Tudor Arghezi, Mall Grand Arena Suprafata utila : 81 mp An constructie : 2018 Etaj : 5 5 ( cu lift si pod ) Compartimentare : *living ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei
11

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei

Apartament 2 camere de vanzare, total decomandat, la aproximativ 20 minute de metrou Aparatorii Patriei Finalizat, gata de mutare Incalzire in pardoseala Finisaje premium Etaj 1 9 cu lift Suprafata 53 mp Terasa 26 mp Loc de parcare contra cost Pret 125.000 euro tva inclus, comision 0

1582 EUR/m2 | 79 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

 Apartament 2 camere decomandat – Sector 4 || la 15 min de Metrou Ap Patriei 
5

Apartament 2 camere decomandat ndash; Sector 4, la 15 minute de Metrou Aparatorii Patriei Va propun spre vanzare un apartament modern, decomandat, situat in Sector 4, la aproximativ 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei ndash; acces rapid catre orice zona a orasului. ...

1631 EUR/m2 | 65 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 3 camere
15

Apartament cu 3 camere

Apartament 3 camere de vanzare Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere,Imobilul este amplasat la etajul 5 din 5, cu placa si pod. Suprafata si compartimentarea apartamentului sunt potrivite pentru confortul unei familii, oferind spatii luminoase si bine organizate. Proprietatea se vinde exact ...

2153 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea