Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Promovat
 Proprietar | 2 Camere Decomandat | Călinești 12, Berceni | Renovat & Terasă Nouă
9
1

Vând apartament cu 2 camere situat în zona Berceni (Aleea Călinești nr. 12), Sector 4, într-un bloc de 4 etaje, într-o zonă foarte liniștită și plină de verdeață. De ce să alegi acest apartament? Stare Tehnică Impecabilă: Renovare recentă completă. Au fost schimbate integral instalația electrică și rețeaua ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vand Apartament cu 2 camere Piata Sudului- Scoala de Politie
5
1

Vând apartament cu 2 camere cu loc de Parcare plătit, În bloc reabilitat , semidecomandat la etajul 10 10. Lângă Sun Platza, metrou ( 4min) , școala, grădiniță, la 5 minute de Parcul Orășelul Copiilor.

2400 EUR/m2 | 50 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vand teren intravilan cu deschidere la apa, asfalt, utilitati
8
8

Vand teren superb intravilan cu deschidere la apa. Locatie: Comuna Unirea, Jud. Calarasi (teren intre case) Suprafata: 1000mp (Deschidere asfalt 17,1m) Acces: drum asfalt pe o latura si un drum comunal pe alta latura care se termina la limita cu apa Utilitati: curent, gaze, apa, telefonie, tv Terenul ...

1,000 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Proprietar ,persoana fizica Vind apartament cu toate actele finalizate Luica nr 13 58000 E
10
77

Vind apartament 2 camere semidecomandat cf 2 st 40mp cu tot cu balcon ,Luica Et 5 10 Bloc reabilitat termic Vedere inspre parculet Imbunatatiri ,gresie,faianta,usi noi,termopane,balcon inchis ,bloc curat ,vecini deosebiti

1425 EUR/m2 | 40 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap 2 Cam Metrou Piata Sudului 2 Min Mobilat Utilat Bloc Anvelopat
10

Vand apartament 2 camere mobilat ,utilat , renovat . Pret vanzare 120.000 Euro Apartamentul se vinde mobilat utilat ( masina de spalat, aer conditionat ,Frigider Congelator , Plita pe gaz ,Hota, Smart Tv ) Amplasament Foarte Bun !!! Sos Oltenitei ,langa Scoala de Politie , 2 minute pana la Statia de ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament de vanzare 3 Camere semidecomandat Direct proprietar.
1
14

Apartament 3 camere semi decomandat, două grupurii sanitare. Apartamentul este situat pe Strada Anton Bacalbaşa. Facilități: Scoala 133, Gradiniță, Spitalul Bagdasar Arseni, Spitalul Alexandru Obregia. Alte Facilități: O statie metrou de Piata Sudului, Două stati de Aparatorii Patriei, Lidl, Piața ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Piata%2525252bSudului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere, confort 1, 49 mp, sector 4
10

Apartament 2 camere, confort 1, 49 mp, sector 4

Vând apartament cu 2 camere, confort 1, situat pe Strada Turnu Măgurele, la intersecția cu Bd. Metalurgiei și Bd. Al. Obregia, într-un bloc turn reabilitat termic recent. Apartamentul este situat la etajul 9 și are o suprafață totală de 49,17 mp (45,53 mp utili + balcon 3,64 mp). Este luminos, bine ...

1935 EUR/m2 | 46 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Vand schimb casa langa București cu apartament in București casa langa Bucuresti, la 16 km de Bucure 1

Vand schimb casa langa București cu apartament in București casa langa Bucuresti, la 16 km de Bucure

Vand schimb inchiriez casa langa Bucuresti, la 16 km de la soseaua de centura. Teren: 1000 mp cu deschidere pe 2 strazi. Casa: 90 mp, 3 camere, cu posibilitate de a se ridica etaj. Vand schimb casa la 16 km de Bucuresti cu apartament in Bucuresti. Zona este virgina si se afla pe salba de lacuri Mostistea, ...

63 EUR/m2 | 1,000 m2

Sector 4, Bucuresti

Tineretului 3 camere vizavi de parc
10
1

Tineretului 3 camere vizavi de parc

Vând apartament Tineretului, 3 camere, 76 mp, cu vedere directa la parc, etaj 2, ascensor, balcon pe toată lungimea apartamentului. Zonă superba cu acces la 2 stații de metrou, Tineretului si Timpuri Noi, aproape de liceul Șincai și 3 scoli generale. An construcție 1979, finalizat 1980. Bloc liniștit ...

2434 EUR/m2 | 76 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Straja sector 4
6
11

Apartament 2 camere Straja sector 4

De vanzare apartament 2 camere decomandat, 37m ,etaj 1 10, reabilitat recent, renovat, aer condiționat,(nou), recuperatoare de caldura,mobilat (mobila noua), Stația ratb Straja la 2-3 minute,mega image peste drum,piata Resita la 5 minute distanță,

1946 EUR/m2 | 37 m2

Sector 4, Bucuresti

Proprietar ,P+M Brancoveanu,aproape de metrou si parc,pretabil spatiu birouri locuinta,5 cam
7
18

Proprietar direct, Brâncoveanu, str. Împăratul Traian nr. 68 Vă propunem o vilă P+M cu o suprafață utilă de 188 mp, pretabilă pentru clinică, spațiu comercial, birouri sau locuință. Localizare excelentă la doar 10 minute de mers pe jos până la stația de metrou și parc. Compartimentare: 4 dormitoare ...

1516 EUR/m2 | 188 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Teren de vanzare la 100m de McDonalds Brancoveanu
3
11

Teren de vanzare la 100m de McDonalds Brancoveanu

Teren cu suprafata de 205mp in zona de vile de langa Oraselul Copiilor. Multiple posibilitati de construire in zona, locuinta, birouri, medicale. Unic proprietar.

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Spatiu comercial 5

Spatiu comercial

Vând spațiu comercial de 90 de metri pătrați care în prezent funcționează ca magazin alimentar. Dotari: -2 aparate de cafea(Opera și Brio) -Centrala termica pe gaz -2 aparate de aer condiționat -5 camere frigorifice -3 vitrine frigorifice -sistem de supraveghere video -2 locuri de parcare -Construcție ...

1944 EUR/m2 | 90 m2

Sector 4, Bucuresti

De vanzare teren intravilan.Direct propietar.
9
1

De vanzare teren intravilan.Direct propietar.

Oferim spre vanzare 2 loturi teren cu suprafata 4000metri(dubla deschidere80X50 metri,numar cadastral(136782) si 2500(dubla deschidere50X40metri ,numar cadastral136728)in oras Popesti Leordeni,STRADA Fagului. Loturile sunt situate la 600 metri de statia metrou TUDOR ARGHEZI. Conform noului Pug ...

6,500 m2

Sector 4, Bucuresti

Garsonieră de vânzare

Garsonieră de vânzare

Vând garsonieră în complexul Berceni 5residence aflat la trei minute de stația de metrou Dimitrie Leonida. Bloc construit în 2018, et.1 7, mobilată, utilată, centrală termică de apartament. Fără loc de parcare. Proprietar. Preț 99950 euro negociabil. Ptr detalii

3332 EUR/m2 | 30 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere, zona Sun Plaza  Big Berceni
10
3

Apartament 2 camere, zona Sun Plaza Big Berceni

Apartament cu 2 camere semidecomandat locație excelentă, Piața Sudului, Sector 4 Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Sector 4 Piața Sudului, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul are o suprafață ...

1519 EUR/m2 | 54 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

 Opel Antara 2.2 ECOTEC AWD Cosmo Aut. ITP 2027.11
10
7

Opel Antara 2.2 ECOTEC AWD Cosmo Aut. ITP 2027.11

OPEL ANTARA COSMO 4x4 PIELE NAVI XENON AUTOMATA ITP 2027.11 Prima inmatriculare 11 2015, ITP valabil pana in Noiembrie 2027 Motor 2.2 CDTI 185 CP Euro 5 Rulaj - 203.517 km certificati si garantati Cutie AUTOMATA 6 Trepte 4x4 permanent Interior din piele Clima Faruri ...

Sector 4, Bucuresti

vanzare loc de veci 4

vanzare loc de veci

Vand loc de veci la cimitirul berceni 2 sector 4, cu bordura si cruce din beton, liber. Pret 10000 ron. discutabil.

Sector 4, Bucuresti

Loc de veci București-Cimitirul Evanghelic Lutheran
1

Loc de veci București-Cimitirul Evanghelic Lutheran

Vânzare loc de veci București-Cimitirul Evanghelic Lutheran, Soseaua Giurgiului nr 4, poziție bună, posibilitate lucrare 2-3 cripte,negociabil. 2900 euro.

Sector 4, Bucuresti

Pentru investitie, apartament inchiriat, cu dotari de lux, curte proprie imensa, zona OMV Giurgiului
10
17

PRET EVALUARE APARTAMENT 115.000 EURO OFERTA SPECIALA: REDUCERE LA PLATA INTEGRALA 10.000 EURO. PRET FINAL 105.000 EURO APARTAMENTUL ESTE INCHIRIAT PE TERMEN LUNG. SE VINDE CU PASTRAREA CHIRIASILOR, DACA SE DORESTE. Proprietar, ofer spre vânzare un apartament de lux de 2 camere decomandate in bloc ...

1250 EUR/m2 | 84 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Unirea, spatiu ultracentral, vanzare sau inchiriere, reducere sau rate
10
7

Atentie! Reducere suplimentara de 20.000 euro pentru antecontract sau contract semnat numai pana in 01.12.2024 - pret final 770.000 euro Pret evaluare imobil - 850.000 euro Se poate vinde si in rate cu 50% avans si diferenta in 48 rate lunare. Oferta speciala - Reducere pentru plata integrala 60.000 ...

3348 EUR/m2 | 230 m2

Unirii, Sector 4, Bucuresti

PROPRIETAR vand apartament 3 decomandat

PROPRIETAR vand apartament 3 decomandat

Proprietar vand apartament 3 camere decomandat,parter din 4 etaje complet mobilat,boxa mare la subsol,loc de parcare platit in sectorul 4 sau schimb cu apartament cu 2 camere tot la parter sau etajul 1

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere, 55 mp, la 4 minute de Metrou Tineretului   direct proprietar
10
1

Apartament 2 camere, 55 mp, la 4 minute de Metrou Tineretului direct proprietar

Direct proprietar, vînd apartament cu 2 camere pe Strada Cuza Vodă nr. 130, la 4 minute de mers pe jos de stația de Metrou Tineretului și de Parcul Tineretului. Apartamentul este decomandat, are o suprafață utilă de 55 mp (din care balcon de 3,15 mp) și se află la etajul 5 dintr-un imobil cu 8 etaje, ...

2964 EUR/m2 | 55 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Schimb apartament 3 camere cu garsoniera+  diferența -Big Berceni.
10
13

Schimb apartament 3 camere cu garsoniera+ diferența -Big Berceni.

Schimb apartament 3 camere confort 1 decomandat situat la etajul 4 4 bloc reabilitat termic, construit in anul 1979 situat i zona Piata Big Berceni foarte aproape de metrou.Accept schimb cu o garsoniera confort 1 in zona Drumul taberei, plus diferența de preț.

2500 EUR/m2 | 60 m2

Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea