Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Promovat
Proprietar ,persoana fizica Vind apartament cu toate actele finalizate Luica nr 13 58000 E
10
77

Vind apartament 2 camere semidecomandat cf 2 st 40mp cu tot cu balcon ,Luica Et 5 10 Bloc reabilitat termic Vedere inspre parculet Imbunatatiri ,gresie,faianta,usi noi,termopane,balcon inchis ,bloc curat ,vecini deosebiti

1425 EUR/m2 | 40 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament luminos cu 2 camere - Eroii Revoluției, la 3 minute de metrou
9
12

Oferim spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat, situat într-o zonă excelentă la Eroii Revoluției, la doar 3 minute de mers pe jos de metrou. Statii de transport in comun opresc chiar în fața blocului, deci ajungi rapid oriunde ai treabă în oraș. Apartamentul este renovat recent gresie, faianță, ...

1822 EUR/m2 | 45 m2

Viilor, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vand teren intravilan cu deschidere la apa, asfalt, utilitati
8
8

Vand teren superb intravilan cu deschidere la apa. Locatie: Comuna Unirea, Jud. Calarasi (teren intre case) Suprafata: 1000mp (Deschidere asfalt 17,1m) Acces: drum asfalt pe o latura si un drum comunal pe alta latura care se termina la limita cu apa Utilitati: curent, gaze, apa, telefonie, tv Terenul ...

1,000 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
OCAZIE ! 2 camere , 2 parcari , 2 AC , mobilat - utilat ,Berceni , decomandat, sector 4
10
6

APARTAMENT 2 CAMERE , total decomandat , bloc nou 2023 , mobilat si utilat modern . Parter inalt din 8 , sector 4 , Berceni , 2 PARCARI - 32 + 33 [ se vad in poza ] ,Cavar Residence , mall GRAND ARENA, pe Drumul Dealul Babii . Blocul are curte proprie cu acces cu bariere si gazon in curtea interioara. ...

2055 EUR/m2 | 55 m2

Progresul, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Unirea, spatiu ultracentral, vanzare sau inchiriere, reducere sau rate
10
7

Atentie! Reducere suplimentara de 20.000 euro pentru antecontract sau contract semnat numai pana in 01.12.2024 - pret final 770.000 euro Pret evaluare imobil - 850.000 euro Se poate vinde si in rate cu 50% avans si diferenta in 48 rate lunare. Oferta speciala - Reducere pentru plata integrala 60.000 ...

3348 EUR/m2 | 230 m2

Unirii, Sector 4, Bucuresti

PROPRIETAR vand apartament 3 decomandat

PROPRIETAR vand apartament 3 decomandat

Proprietar vand apartament 3 camere decomandat,parter din 4 etaje complet mobilat,boxa mare la subsol,loc de parcare platit in sectorul 4 sau schimb cu apartament cu 2 camere tot la parter sau etajul 1

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere, 55 mp, la 4 minute de Metrou Tineretului   direct proprietar
10
1

Apartament 2 camere, 55 mp, la 4 minute de Metrou Tineretului direct proprietar

Direct proprietar, vînd apartament cu 2 camere pe Strada Cuza Vodă nr. 130, la 4 minute de mers pe jos de stația de Metrou Tineretului și de Parcul Tineretului. Apartamentul este decomandat, are o suprafață utilă de 55 mp (din care balcon de 3,15 mp) și se află la etajul 5 dintr-un imobil cu 8 etaje, ...

2964 EUR/m2 | 55 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Schimb apartament 3 camere cu garsoniera+  diferența -Big Berceni.
10
13

Schimb apartament 3 camere cu garsoniera+ diferența -Big Berceni.

Schimb apartament 3 camere confort 1 decomandat situat la etajul 4 4 bloc reabilitat termic, construit in anul 1979 situat i zona Piata Big Berceni foarte aproape de metrou.Accept schimb cu o garsoniera confort 1 in zona Drumul taberei, plus diferența de preț.

2500 EUR/m2 | 60 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere
9
1

Apartament 3 camere

Propriertar vand apartament 3cam , bulevardul Alexandru Obregia vis a vis de piata Straduintei 169999 Eur nemobilat , sau 179000 EUR mobilat si utilat , Loc de parcare primărie .Merita vazut!Anul constructiei 1978

2179 EUR/m2 | 78 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Loc de veci Bellu
3

Loc de veci Bellu

Se donează dreptul de concesiune pentru 2 locuri de veci în cimitirul Bellu ,Figura 20BM Loc 15.Locurile au câte 3 cripte fiecare , planșeu,capac,cruce din granit masiv +candelă și ghiveci la fiecare loc.Constructie nouă,la 3m de aleea principală de acces auto.Alei betonate la picioare și la cruce..Acces ...

Sector 4, Bucuresti

Loturi Comuna Berceni Zona Mamina - Acte la zii !
6
16

Loturi Comuna Berceni Zona Mamina - Acte la zii !

Proprietar vând loturi situate pe Str.Lebedei (se poate intra si pe Str.Stadionului,loturile au suprafete de 470mp-481mp(Utili) deschiderea loturilor este de 15,50m 31,50m , terenul dispune de acte la zii,puz,cadastru si intabulare.Ca utilitati avem : asfalt,gaz,curent. Exclus Agentii , Nu vand in rate ...

Sector 4, Bucuresti

Locuri de veci Belu central 1

Locuri de veci Belu central

3 locuri de veci, 3 cripte verticale, zona centrala, fig.26, in apropirea capelei centrale.

Sector 4, Bucuresti

str COVASNA ap 2 cam cf 1 dec 7 10
1
1

str COVASNA ap 2 cam cf 1 dec 7 10

intre bld ALEXANDRU OBREGIA și BRANCOVEANU vă oferim la vânzare pe str COVASNA un ap 2 cam cf 1 decom 51 mp situat la etj 7 10 intr-un bloc reabilitat termic din 1971 liber și curat la 87900 euro

1724 EUR/m2 | 51 m2

Sector 4, Bucuresti

Berceni, P-ța Covasna, 2 camere
1
5

Berceni, P-ța Covasna, 2 camere

Confort 1, decomandat, suprafață 50 mp, etaj 5 10, construcție 1970, geam la baie, geam termopan la bucătărie și sufragerie, balcon închis cu structura de metal și geam de sticla, liber, două debarale, necesită renovare, prețul este negociabil.

1500 EUR/m2 | 52 m2

Sector 4, Bucuresti

8 boxe de depozitare - 107,45 mp utili 1

8 boxe de depozitare - 107,45 mp utili

Vând 8 boxe de depozitare în blocuri nou construite, curate și moderne, din zona Grand Arena, sector 4, București, în suprafață totală de 107,45 mp utili . Boxele sunt grupate 4 cu 4 în două blocuri vecine, unul lângă altul, vizavi de celalalt, practic, la aceeași adresă. În ambele blocuri, două dintre ...

1582 EUR/m2 | 107 m2

Sector 4, Bucuresti

TEREN SECTOR 4 (517 mp) - Pridvorului nr. 30
7
26

TEREN SECTOR 4 (517 mp) - Pridvorului nr. 30

terenul este situat pe raza sectorului 4 în vecinătatea Ștrandului Văcărești. situația juridică: retrocedare pe vechiul amplasament actele sunt cele prezentate în attach. Alte înscrisuri, certificatul de urbanism actual etc vor fi trimise solicitanților serioși. se acceptă închiriere cu drept de preemțiune ...

Sector 4, Bucuresti

Vand Apartament 3 camere Piața Progresul 12

Vand Apartament 3 camere Piața Progresul

Vând apartament 3 camere Piața Progresul, sector 4 ,București. Este semidecomandat,60 mp,necesita renovare Zona foarte bună, 10 min de centru. Vis a vis de Piața Progresul Pret 80.000 euro Etaj 7 11,2 ascensoare,bloc foarte curat. Tel

1333 EUR/m2 | 60 m2

Sector 4, Bucuresti

Spatiu comercial 20mp Premium sector 4.super randament. Investitie beneficiind de chirias solid si f
1

Spatiu comercial 80mp Premium sector 4.super randament. Investitie beneficiind de chirias solid si flux constant de clienti in zona.cu randament foarte bun,vad comercial si pietonal !! Este Open Space Spatiul, este inchiriat de un chirias stabil si vechi in locatie! Este un spatiu ideal pentru investitie ...

7250 EUR/m2 | 80 m2

Sector 4, Bucuresti

Teren de vanzare Bucuresti,sector 4 7

Teren de vanzare Bucuresti,sector 4

Vand un teren intravilan de aprox.2600 mp mp.,cu laturile de 90 pe 29 m.,situat undeva in spate la Metro si Auchan Berceni,pe strada Drumul Dealu Crisului 102-104.Terenul nu e grevat de sarcini si are acte in regula la OCPI. Pretul este 100 euro pe mp,usor negociabil.Am vazut ca in zona pretul terenurilor ...

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Vând teren calea vacaresti 4

Vând teren calea vacaresti

Vând teren situat între sun Plazza și blocurile noi delta cyty cu o suprafața de 529 m terenul are actele in regula se eliberează imediat cadastru și intabulare

Sector 4, Bucuresti

Promovat
teren de vanzare sector4
5

teren de vanzare sector4

teren de vanzare 300mp deschidere 13,18 la strada Roșiori deschidere 22,78 la strada Actiunii terenul este racordat la reteaua de apa si canal

300 m2

Progresul, Sector 4, Bucuresti

Apartament de vânzare